Jak poznám ovulační hlen? Pharmatex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 17:08
Jak poznám ovulační hlen ??? Pharmatex

Ahoj holky, asi budu za blbku a Neználka. Ale nikdy jsem toto nepotřebovala vědět. Mám teď osobní problémy a co čert nechtěl selhala ochrana. 11.3-17.3 jsem měla menstruaci. Potom jsem si všimla, že asi ještě dva dny byl výtok - bílo žlutý. (Možná stresem). Další dny: sucho. Nebo lépe řečeno trochu mokro, ale jen prostě jakoby voda. Včera hrudky, bílé. A dnes mám (občas) hustý bílý výtok.

Nevyznám se v tom. Nechci být upřímně těhotná. A ještě se chci zeptat jakou ochranu byste doporučili? Partner kondomy už nechce, já zase HA. A má doktorka je prostě na prd, předtím jsem měla starého lékaře, se kterým byla řeč. Ona mě nutí (!) V mých 31 letech pocit dítě. Děkuji za rady a pomoc. Jinak počítám, že na krevní testy HCG na smysl jít za 14 dní od styku, že???

Partner nic zatím neví. Jde o to, že jsme použili Pharnatex, ale nebyl rozpuštěný, když dosáhl partner orgasmu.

A ještě mám otázku, Vaše zkušenosti s Pharnatexem? Volila jsem čípky, oproti krému - kazí to romantiku

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14341 příspěvků 24.03.19 18:31

Tu diskuzi už si tu měla. Test 14 dni po styku. Ochrana logicky kondom, když partner nechce, tak bych volila pesar, což ovšem romantiku bude kazit taky. Ale rozhodne méně než případné nechtěné těhotenství.

Váš příspěvek
Reklama