Jak poznám plodovou vodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 19:30
Jak poznám plodovou vodu?

Ahoj holky :mavam:,
Jak poznam, ze mi odchazi plodova voda po castech?
Už jsem tady cetla todle tema, ale pisete ze by to treba teklo po stehnech, ale me nic po stehnech neteče, ale mam porad takovy vlhko, jdu na zachod a kdyz jdu ze zachoda furt mam takove vlhko je to taky čirý a nekdy trosku belavy vytok..
Kalhotky od toho mokre nemam ale desi me to..
Cele tehotenstvi jsem mela vytoky ale ty byli furt bily todle uz je takovy jak voda ale netece to tak ze by mi to teklo po stehnech..
Jsem prvorodicka tak stim nemam zkusenosti :nevim: :(..
Tak me desi ze to tak vyteka tak nevim myslite ze to muze byt jen vytok? Je to trosku lepkave :nevim:
Jsem 37+5 dekuji za rady :D :D

Přečtěte si článek: Plodová voda

Reklama

Reakce:

Patie
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 19:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky :mavam:,
Jak poznam, ze mi odchazi plodova voda po castech?
Už jsem tady cetla todle tema, ale pisete ze by to treba teklo po stehnech, ale me nic po stehnech neteče, ale mam porad takovy vlhko, jdu na zachod a kdyz jdu ze zachoda furt mam takove vlhko je to taky čirý a nekdy trosku belavy vytok..
Kalhotky od toho mokre nemam ale desi me to..
Cele tehotenstvi jsem mela vytoky ale ty byli furt bily todle uz je takovy jak voda ale netece to tak ze by mi to teklo po stehnech..
Jsem prvorodicka tak stim nemam zkusenosti :nevim: :(..
Tak me desi ze to tak vyteka tak nevim myslite ze to muze byt jen vytok? Je to trosku lepkave :nevim:
Jsem 37+5 dekuji za rady :D :D

Já si myslím, že to spíš plodovka není…Někdy se to poznává blbě, já jela do porodnice s tím, že mi odtéká plodovka, vzbudila jsem se úplně louži pod sebou a cestou pořád ze mě něco teklo, chlejstalo to i při vyšetření a byly to prý jen hleny, plodovka údajně začala odtýkat až později :nevim:

Elektra
Kecalka 374 příspěvků 08.03.18 19:41

Ja to stejny, jela jsem do porodnice v 37+neco v noci s tim, ze je to plodovka. Uplny mokro v posteli pode mnou no a byla to hlenova Zátka, sla s tim i krev teda a za 13 hod jsem porodila.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 08.03.18 19:42

To nepoznas, jestli se ti to nezdá, jeď do porodnice a nech se zkontrolovat. Mně začala plodova voda odtekat ve 24tt, měla jsem prostě víc vlhké kalhotky, nezdálo se mi to, tak jsem pro jistotu jela… vezmi si vlozku, nejlépe porodnickou. Oni to tam polijou takovým roztokem, co s tou plodovkou reaguje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 19:46

Tezko říct, jsk ji poznat..nekomu vyloženě teče, jak pises po stehnech, některé postupně obtéká..ale 100%ti to řeknou v nemocnici, postrikaji ti misto, kam jsi zachytila „plodovku“sprejem a pokud se zbarvi, jde o plodovou vodu. Ja poprve, kdy si myslela že mi odteka plodovka, tak to byla hlenova zatka…a kdyz mi praskla voda tak ve me lupl, tak jsem vstala a vylozene to teklo jak z kohoutku :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 19:52

Četla jsem že plodova voda je vetsinou naruzovela tak nevim..todle je takovy lepkavy tak nevim :nevim: ale zas to nevyteka tak aby to bylo na vlozku tak nevim..
Nevim jestli mam ject tedkon, zitra rano jdu do nemocnice na kontrolu tak nevim jestli to nemam nechat na zitra..
Me teda nic po stehnech netece to uz bych mozna poznala nevim :D :D tezko rict..
A hlenova zatka mi zacala po castech ochazet pred tydnem a neco (teda aspon myslim ze to byla hlenova zatka :D )

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 20:00

Jak se citis ty..ale pokud mas zitra kontrolu nechala bych to na zitra pokud se ti nerozjedou kontrakce ????…hlenova zatka muze odchazet i 14 dni, takze tim se moc neporidis…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 20:06

Kontrakce nemám..no uvidime pres noc :)
Zkusela jsem si sehnat i to temesvaryho cinidlo ale tady u nas ho nikde nemaji :/
Tak pockam do zitra a reknu to doktorce a uvidime :)

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 08.03.18 20:32

Taky jsem mela porad mokry kalhotky, jela jsem s tim radsi do porodnice a byl to jen ridkej vytok. Pry v tehotenstvi normalni.

Kdyz mi potom praskla voda, to byl jinej vodopad :mrgreen: :mrgreen:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 20:36

Tak jsem aspon trochu klidnejsi :D :D
Jako prvorodicka nemam zkusenosti tak mam ze vseho hned strach coz je asi normalni :D

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 08.03.18 21:04

Já par dni před porodem měla hodně řídký výtok, taky jsem si říkala, zda to není plodovka. Asi bych vydržela přes tu noc. Pak když mi voda praskla, tak to jsem pod sebou měla rybníček a teklo to pořád, ještě před uspanim na sále jsem ležela v mokru

Martina712
Kecalka 172 příspěvků 08.03.18 21:42

Kdyz si k tomu cuchnes, citis takovy nasladly pach. Ja pod sebou mokro nemela, ale bylo to jako takovej silnejsi ridkej vytok a citila jsem jak pomalu odteka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 06:12

@Martina712 a bylo to trosku lepkavy??

Martina712
Kecalka 172 příspěvků 09.03.18 06:42

Myslim ze jo, ale uz si to tolik nepamatuju.

dracek81
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 09.03.18 09:54

A jak to teda dopadlo, ja s tim tehda pro jistotu jela s vlozkou do porodnice s tim ze je to jen vytok co me casto trapil a me si uz nechali, ze to plodovka je, at to dobre dopadne :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama