Jak poznám plodovou vodu od výtoku?

Anonymní
12.7.20 21:24

Jak poznám plodovou vodu od vytoku

Zdravím, jsem ve 28 týdnu těhotenství. Dneska že mě něco odteklo a jde o to, že si nejsem jistá jestli to náhodou nemohla být plodova voda. Těhotná jsem poprvé. Nic mě nebolí a naštěstí ani žádné problémy nemám. Vyděsilo mě akorát toto, protože ne jen ze jsem měla mokré spodní prádlo ale dokonce i vlhké kraťasy. Nebylo to při žádném natahování ani tak, jen jsem normálně lestila zrcadlo. Od začátku těhotenství mě trápí i silnější výtok? Mohlo se jednat o tento výtok? Nebo plodovou vodu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1284
12.7.20 21:31

Jediný co můžeš udělat, tak zajet do porodnice a nechat udělat test na plodovou vodu, vzít mokrý kalhotky sebou, jinak tady budou dohady, buď a nebo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3200
12.7.20 21:35

Kdyby ti otekla všechna tak to poznas, je jí hodně, a je to jako moč - teplé. Jinak si dej vložku, a pokud by se to opakovalo jed do porodnice stou vložkou. Ale výtok to být určitě může, občas se mi to stane taky, že toho je prostě hodně až to proteče..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.20 21:36

Jela bych do nemocnice na kontrolu…taky mi z niceho nic odtekla, byla jsem bez bolesti, kreci apd..,mam dceru v 28tt a nastesti v poradku… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17392
12.7.20 21:38

Jinak, nez ze odjedes do nemocnice, to nezjistis. Pokud se bojis, tak si vem vlozku a jed.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5678
12.7.20 21:53

Kup si v lekarne Temešváryho test, pri pochybnostech das par kapek na vlozku/pradlo a kdyz zmodra, jedna se o plodovou vodu.
Lahvicka stoji okolo 80 kc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
12.7.20 21:54

Jak píšou holky, návštěvou porodky nic nezkazís.. Vem prádlo sebou. Test je jednoduchý.. Sama odtok plodovky nijak nepoznáš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama