Jak poznám podle chování, že v minulosti bral drogy?

Anonymní
6.8.13 15:08

Jak poznám podle chování, že v minolosti bral drogy?

Předem se omlouvám za anonym, ale je to téma poněkud…však víte no :(

Zajímalo by mě zda se dá dle chování na někom poznat, že v minulosti byl závislý na drogách?
Pořád na netu čtu, že fetáci mají typické chování a že je to na nich poznat i po tom co jsou třeba 10 let čistí. Mám nového přítele a z jeho okolí na mě začínají doléhat hlasy nebo spíš takovej šum, kdy nikdo nechce říct něco konkrétního narovinu, že byl závislý. Dokonce po dobu x let si měl údajně píchat. Pervitin a heroin. Hulení denodenně trávy… Údajně už je tak cca 4 roky čistý. Tedka co jsme spolu tak nic nebere a na mojí otázku o drogách jen něco neurčitě zabrblá, že to v mládí zkoušel kde kdo. Mě je 25, jemu 31 a měl udajně fetovat cca od 20 let do 26 cca.
Myslíte, že kdyby opravdu byl na fetu těch cca 5-6 let, že bych to poznala? Máte zkušenosti???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

evill
6.8.13 15:14

Pokud ses nikdy v drogovém prostředí nepohybovala, tak poznat nic nemusíš. Já poznám na sto honů.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 15:18

Já chodila přes rok s feťákem, věděla jsem, že v minulosti bral pervitin a nepoznala jsem za celou dobu co jsem s ním byla, že s fetováním nepřestal..o pár let později jsem začala fetovat taky a až „díky“ tomu poznám člověka na drogách..ale jestli se to dá zjistit podle chování jestli bral v minulosti to nevím :nevim: já už neberu a ani když jsem brala tak to na mě nikdo kdo s drogama nemá zkušenosti nepoznal..

• Nahlásit
  • Citovat
9755
6.8.13 15:19

Muj byvaly si pichal nekolik let pernik. Kdyby se mi k tomu sam nepriznal a nerikala mi to i jeho matka, tak jsem nic nepoznala. Jedine co by na to mohlo mozna ukazovat, tak ze mel na kazdem rohu dluhy. Jak si od vsech pujcoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.13 15:19

Raději anonymně.. Pokud si netrávila čas, nebo neměla aspoň ve svém okolí někoho kdo bral, tak to asi nepoznáš, málokdo kdo s tím nemá žádnou zkušenost to pozná…
Na mě to nepoznal téměř nikdo pár let… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 15:21

Je fascinující kolik na emimino chodí feťáků :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
575
6.8.13 15:21

A kdyby ses dozvěděla že byl tak co se stane? to ho jako odkopneš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fatige
6.8.13 15:24

Ahojky.
Většina smažek, co brala pervitin delší dobu má totálně zničenou zubní sklovinu, takže jukni mu na zoubek :-).Jizvy na rukou, dolíčky. Zrychlenost ( rychlá mluva - to přetrvává dlouho). A i když tu asi bude smršť protichůdných názorů - stojím si za tím, že ten, kdo dlouhodobě užíval tvrdé drogy má prostě totálně vymletý mozek a je z něj debil. To poškození mozku tam prostě je, stejné je to s žilním systémem a o ostatních „vnitřnostech“ jako jsou játra, ledviny ani nemluvím. Znám pár holčin v mém okolí, které si teď hrají na vzorné matky po pár letech závislosti - porod většinou císařem, kapačky napíchané v nártech nohou, na krku a jejich slovní projev?? Úroveň základní školy ( spíš té „bambusky“ - speciální) a to jsou čisté i víc než 3 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
4961
6.8.13 15:26

@Ter91 to je i má otázka? mmch jaké jsou příznaky závisláka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18336
6.8.13 15:29
@fatige píše:
Ahojky.
Většina smažek, co brala pervitin delší dobu má totálně zničenou zubní sklovinu, takže jukni mu na zoubek :-).Jizvy na rukou, dolíčky. Zrychlenost ( rychlá mluva - to přetrvává dlouho). A i když tu asi bude smršť protichůdných názorů - stojím si za tím, že ten, kdo dlouhodobě užíval tvrdé drogy má prostě totálně vymletý mozek a je z něj debil. To poškození mozku tam prostě je, stejné je to s žilním systémem a o ostatních „vnitřnostech“ jako jsou játra, ledviny ani nemluvím. Znám pár holčin v mém okolí, které si teď hrají na vzorné matky po pár letech závislosti - porod většinou císařem, kapačky napíchané v nártech nohou, na krku a jejich slovní projev?? Úroveň základní školy ( spíš té „bambusky“ - speciální) a to jsou čisté i víc než 3 roky.

No myslim, ze treba takova Pergnerova je jasny dukaz toho, ze mozek vymlety byt nemusi ani po letech tvrdych drog. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9755
6.8.13 15:31
@Eemii píše:
No myslim, ze treba takova Pergnerova je jasny dukaz toho, ze mozek vymlety byt nemusi ani po letech tvrdych drog. :nevim:

To mas pravdu, protoze kdyz je clovek vymasteny uz od narozeni, tak po drogach to takovy rozdil neni :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18336
6.8.13 15:32
@kar-maa píše:
To mas pravdu, protoze kdyz je clovek vymasteny uz od narozeni, tak po drogach to takovy rozdil neni :lol: :lol: :lol: :lol:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.13 15:33

@Jůlinka T. příznaky závisláka na pervitinu jsou rychlé pohyby, rychlá mluva, nebo naopak záseky, kdy vydrží dělat jednu věc i několik hodin v kuse, nechuť k jídlu, nespavost..typické jsou taky pohyby člověka na drogách..když nemá drogu naopak většinu času prospí, ale jak říkám, kdo se mezi nima nepohyboval, těžko něco pozná..

• Nahlásit
  • Citovat
589
6.8.13 15:35
@fatige píše:
Ahojky.

To je zcestnej názor, spousta intelektuálů nebo dokonce uznávaných lékařů bralo dlouhou dobu a bez problémů zvládali své zaměstnání. Znám inženýry, manažery, chemiky - špičky ve svém oboru, kteří za studií brali, aby stíhali studia, práci, cestovaní a mejdany…jsou z nich normální lidi do kterých bys to nikdy neřekla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fatige
6.8.13 15:37

Odkopne, neodkopne. Pořád bude feťák ( pokud tedy byl), ale abstinující. Pořád je někde zvýšené riziko, že se při nějakém životním průseru, nebo i z nudy, či po touze opět zažít ten okamžik k droze vrátí.
A příznaky? Záleží na délce závislosti. Na někom, kdo bere jen občas a kdo okolo sebe nemá lidi, kteří jsou všímavý to poznat nemusíš hodně dlouho. Mě to trvalo u dcery víc jak rok, taky proto, že jsem jí neviděla denně. Většinou tam je velký váhový úbytek, jizvy, nebo jiné ranky na rukou ( později i jinde, když není kam píchnout). Spavost ( pokud je na dojezdu), nebo naopak docela brutální akčnost. Těch příznaků je hodně, ale bohužel je potřeba si je dát do souvislosti ( změna chůze, vyhýbání se lidem ( to už většinou ve chvíli, kdy se rozjíždí nějaká „schýza“). No mazec.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama