Jak poznám poslíčky? Už si to nepamatuji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CoocaCola
Kecalka 291 příspěvků 22.04.18 10:25
Jak poznám poslíčky? Již si to nepamatuji

Ahoj,

U mě je risk předčasného porodu jelikož jsem Mirečka rodila o měsíc dříve.

Od rána mám bolesti zad, je mi na zvracení, bolí mě bok, bolest jak menstruace, nekrvacim, moč neumím rozpoznat, píchání se objeví a zase zmizí, divný tlak jsem 29tt+4, mám nízký tlak tak se pořád motam lehla jsem si polehavam a jak jsem se chtěla zvednout nešlo to ani z jednoho boku jak to šíleně bolelo.

V prvním těhotenství jsem vybírala v vchodě koberec a další týden rodila, cítila jsem v obchodě ty poslíčky ovšem 30.5.2015 jsem nic na kontrole v porodnici necítila a prý jsem se otvírala tak že jsem každou chvílí měla rodit ovšem nic žádná bolest tak na mě sestřička s doktorkou divně koukali.
Druhý den mě vezli v 5:00 na sál, že rodím jelikož jsem se ten večer pozvracela bolesti kontrakce až na porodním sále jsem prvně cítila, takže to ani nemusím poznat…a už si ty poslíčky nepamatuju… nevíte jaká to je bolest a příznaky?
Děkuji au

Najdete v encyklopedii: Poslíčci před porodem

Reklama

Reakce:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 22.04.18 10:29

Tak pokud se neumíte zvednout jela bych se nechat zkontrolovat

CoocaCola
Kecalka 291 příspěvků 22.04.18 10:35

@kavulenka teď už je to lepší bůhví co to je. Pokud sr se bolesti vrátí začnu panikařit

CoocaCola
Kecalka 291 příspěvků 22.04.18 10:59

Nemohla jsem ani z jednoho boku vstát až po delší době z levého ve středu 7:00 jdu na vyšetření normálně chodím ve čtvrtek to je od 15:00. No udělá prý ultrazvuk už a 1.5. nastoupim nebo prý už teho 25.4. ukončí neschopenku a dá mateřskou to si vše zjistím a řeknu jak jsem cítila poslíčky na internetu jsem se dočetla že to byly ráno příznaky.

Manžel si dělal srandu třebas se na ultrazvuku dovím jak si už Verunka bali kufry… mám rodit 1.7. to budou i Mirečkovi 3… By mě zajímalo jestli se otvíram nebo ne už minule jsem se ptala taky divné bolesti a řek že je hodně vzadu a vše normální

CoocaCola
Kecalka 291 příspěvků 24.04.18 09:54

Tak zase nějaký tlak v pochvě. No snad bude vše dobré zítra ráno v 7:00 jdu na kontrolu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama