Jak poznám pozitvní těhu test ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolkapomnenka
Povídálka 14 příspěvků 21.12.16 17:57
Jak poznám pozitvní těhu test ?

Ahoj, zdravím všechny. [* ] [ *]

Jsem tu poprvé, ale žádná jiná internetová diskuse mě nenadchla jako tahle. Může mi některá zkušená maminka poradit, zda je test, který je na fotce pozitivní? Vůbec ale opravdu vůbec nemám zkušenosti. Druhá čárka není uplně viditelná a tak si nejsem vůbec jistá :,( Dělala jsem si ho poprvé a raději třikrát. Předem děkuji za odpověď. Popřípadě, když mi poradíte, kdy je nejvhodnější doba jít na gynekologii, jestli ihned nebo až po svátkách? Vůbec si nevím rady. Děkuju Niki :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12115 příspěvků 21.12.16 17:59

Jistěze je. K dr bez az kolem 8tt. Uvidíš rovnou i srdíčko. A gratuluji :kytka:

Příspěvek upraven 21.12.16 v 17:59

Dojcanis
Závislačka 3670 příspěvků 21.12.16 17:59

@Nikolkapomnenka jasne pozitivni :hug: sla bych po svatkach.

Nikolkapomnenka
Povídálka 14 příspěvků 21.12.16 18:01

Páni to je zvláštní pocit. Nějak se mi teď všechno motá v hlavě. Ale děkuju za potrvzení holky. Mám fyzicky namáhavou práci, tudiž bych asi měla zvolnit že. Asi se tu na stránkách budu muset ještě hodně učit

Lena93
Ukecaná baba ;) 1709 příspěvků 21.12.16 18:17

@Nikolkapomnenka Krásné čárky. Gratuluji a držím palce :kytka: Na gynekologii stačí jít po svátcích, ideálně kolem toho 8tt, když jdeš dřív, nemusí být ještě vidět srdíčko a je to akorát zbytečný stres.

Nikolkapomnenka
Povídálka 14 příspěvků 21.12.16 18:28

Děkuji pěkně. A jak poznám, že jsem v osmém týdnu? Já v tom uplně plavu, myslela jsem si, že to bude jednoduché jako facka a teď zjišťuju že tomu nerozumím ani kapku. Poslední menzes jsem měla 17.listopadu

Anik6
Závislačka 3909 příspěvků 21.12.16 18:31

http://tehotenstvi.academy.sk pěkná kalkulačka… :-)

Kotatko03
Echt Kelišová 8263 příspěvků 21.12.16 18:34

Jj, je pozitivní, gratuluji :kytka:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 21.12.16 18:48

Stačí když půjdeš kolem poloviny ledna, teď jsi v 5. týdnu.

Lada84
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 21.12.16 18:50

Tak to jsi 5+1 neboli 6tt, k doktoru jsi po Novem roce :kytka:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 18:51

@Nikolkapomnenka gratulace :kytka:

Nikolkapomnenka
Povídálka 14 příspěvků 21.12.16 18:57

Holky děkuju všem za kladné odpovědi:-) jsem šťastná, a těším se na partnerův výraz, až si na vánoce rozbalí pod stromečkem knihu a z ní na něj vypadne tento pozitivní test:-)

j-p
Extra třída :D 11756 příspěvků 21.12.16 19:22

@Nikolkapomnenka :mavam: no nevím kolik vám je let :D ale tohle pozná I 15.léta holka ze je to pozitivní test. :mavam: gratuluji

Markéta N.V.
Kecalka 381 příspěvků 21.12.16 19:39

Krásně pozitivni testy a ještě krásnější dárek pod stromeček :) Gratulace :kytka: :mavam:

maminecka4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 19:48

Krásné testíky :srdce:,já ted čekám 4té miminko a jsem nejštastnější :srdce:
Jinak já měla srdíčko v 6+,takže se klidně zítra objednej :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >