Reklama

Jak poznám pozitvní těhu test ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikolkapomnenka
Povídálka 14 příspěvků 21.12.16 17:57
Jak poznám pozitvní těhu test ?

Ahoj, zdravím všechny. [* ] [ *]

Jsem tu poprvé, ale žádná jiná internetová diskuse mě nenadchla jako tahle. Může mi některá zkušená maminka poradit, zda je test, který je na fotce pozitivní? Vůbec ale opravdu vůbec nemám zkušenosti. Druhá čárka není uplně viditelná a tak si nejsem vůbec jistá :,( Dělala jsem si ho poprvé a raději třikrát. Předem děkuji za odpověď. Popřípadě, když mi poradíte, kdy je nejvhodnější doba jít na gynekologii, jestli ihned nebo až po svátkách? Vůbec si nevím rady. Děkuju Niki :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 21.12.16 17:59

Jistěze je. K dr bez az kolem 8tt. Uvidíš rovnou i srdíčko. A gratuluji :kytka:

Příspěvek upraven 21.12.16 v 17:59

Dojcanis
Závislačka 3655 příspěvků 21.12.16 17:59

@Nikolkapomnenka jasne pozitivni :hug: sla bych po svatkach.

Nikolkapomnenka
Povídálka 14 příspěvků 21.12.16 18:01

Páni to je zvláštní pocit. Nějak se mi teď všechno motá v hlavě. Ale děkuju za potrvzení holky. Mám fyzicky namáhavou práci, tudiž bych asi měla zvolnit že. Asi se tu na stránkách budu muset ještě hodně učit

Lena93
Ukecaná baba ;) 1709 příspěvků 21.12.16 18:17

@Nikolkapomnenka Krásné čárky. Gratuluji a držím palce :kytka: Na gynekologii stačí jít po svátcích, ideálně kolem toho 8tt, když jdeš dřív, nemusí být ještě vidět srdíčko a je to akorát zbytečný stres.

Nikolkapomnenka
Povídálka 14 příspěvků 21.12.16 18:28

Děkuji pěkně. A jak poznám, že jsem v osmém týdnu? Já v tom uplně plavu, myslela jsem si, že to bude jednoduché jako facka a teď zjišťuju že tomu nerozumím ani kapku. Poslední menzes jsem měla 17.listopadu

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 21.12.16 18:31

http://tehotenstvi.academy.sk pěkná kalkulačka… :-)

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 21.12.16 18:34

Jj, je pozitivní, gratuluji :kytka:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 21.12.16 18:48

Stačí když půjdeš kolem poloviny ledna, teď jsi v 5. týdnu.

Lada84
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 21.12.16 18:50

Tak to jsi 5+1 neboli 6tt, k doktoru jsi po Novem roce :kytka:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 18:51

@Nikolkapomnenka gratulace :kytka:

Nikolkapomnenka
Povídálka 14 příspěvků 21.12.16 18:57

Holky děkuju všem za kladné odpovědi:-) jsem šťastná, a těším se na partnerův výraz, až si na vánoce rozbalí pod stromečkem knihu a z ní na něj vypadne tento pozitivní test:-)

j-p
Extra třída :D 11686 příspěvků 21.12.16 19:22

@Nikolkapomnenka :mavam: no nevím kolik vám je let :D ale tohle pozná I 15.léta holka ze je to pozitivní test. :mavam: gratuluji

Markéta N.V.
Kecalka 262 příspěvků 21.12.16 19:39

Krásně pozitivni testy a ještě krásnější dárek pod stromeček :) Gratulace :kytka: :mavam:

maminecka4 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 19:48

Krásné testíky :srdce:,já ted čekám 4té miminko a jsem nejštastnější :srdce:
Jinak já měla srdíčko v 6+,takže se klidně zítra objednej :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama