Jak poznám přicházející porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 08.08.18 20:04
Jak poznám přicházející porod ?

Ahojky, tak se ptám znova, jen na trosku něco jinyho :) lezim už 3 týden na zastaveni porodu, což se jim tak nějak povedlo. Týden 35+3,čípek 10-13,teď nevím jak na tom je. No nic, poslední 3 dny chodím furt na záchod, jsem strašně ochrapana, občas mě chytnou kontrakce a pak zase zmizí. V krizi mě bolí nárazove, myslíte, ze se to už blíží? Nebo tohle muže vydrzet třeba ještě mesic

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinevertunka
Závislačka 4640 příspěvků 08.08.18 20:07

To jsou poslíčci.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 5 inzerátů 08.08.18 20:09

to je strašně individuální, já třeba měla poslíčky už od nějakého 32 týdne, ale kamarádka je měla nějakých 24 hodin před porodem a pak se jí porod opravdu rozběhl :nevim: jestliže jsi v nemocnici, tak bych to nechala na doktorech ;)

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 08.08.18 20:11

@vertunka jsou to kontrakce . Už si mysleli dvakrát ,ze porodim

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 08.08.18 20:13

Já jsem dnes 40+0 a nic :zed: vše připravené už 5tydnu a nic se nepohlo. Mám jen tvrdnutí a občas křeče v tříslech…dcera šla přesně na termín. Mě už to čekání nebaví :-(.

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 08.08.18 20:13

@Twixinka jsem na 2 prsty otevřená . A čípek se strašně zkrátil ,tak proto se ptám

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 08.08.18 20:15

@novakova.t to věřím,já už jsem 3.tyden v nemocnici a asi mě klepne ,čekaj na přesně 36.tt A ten bude v neděli :zed: …už si říkám ať mě to snad chytne a mám to za sebou

Twixinka
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 5 inzerátů 08.08.18 20:21

@Klaraslunicko to je to samé, takhle otevřená se zkráceným čípkem můžeš běhat ještě měsíc, ale taky můžeš zítra porodit .. z tohohle opravdu nelze nic usuzovat :nevim:
a kdyby to, co popisuješ byly kontrakce, tak nepřestanou .. já měla už dva týdny před porodem na monitoru stahy, ale opravdové kontrakce, takové ty otevírací, tak ty přišly až cca šest hodin před samotným porodem ..

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 08.08.18 20:26

@Twixinka takze proste individuální …

Judithkaj
Nováček 08.08.18 20:30
@Klaraslunicko píše:
@vertunka jsou to kontrakce . Už si mysleli dvakrát ,ze porodim

A tak myslíš, ze my vymyslime něco víc než doktoři, kteří se o tebe starají? Hele buď si jistá, ze se to fakt blíží. Každý den jsi o jeden den blíž porodu.

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 08.08.18 20:43

@Judithkaj já se jen zeptala na zkušenosti ostatních

bobina89
Kecalka 168 příspěvků 08.08.18 21:01

@novakova.t ahoj já 39+5 a jsem taky už na nervy :(

Maylaa
Kecalka 500 příspěvků 08.08.18 21:02

Otevrena se zkracenym cipkem (to od 32.tt) a poslickama, co se od na monitoru od 36.tt tvarily jako kontralce jsem chodila az do 39+6 ;) Dokonce jsem v 38.tt byla na pohotovosti a rekli mi, ze nejaky nalez je, ale pusti me domu. Bud budu rano zpet a nebo budu prenaset. A pri porodu naopak - temer zadne kontrakce na monitoru a najednou 10 cm a zasla branka.

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 08.08.18 21:21

:mavam: to jsou poslíčci. Tělo se chystá porodit. Mě drželi 3 dny před každým porodem. Vydrž :hug:

Beckyttine5
Kecalka 281 příspěvků 08.08.18 21:28

Je to fakt hodně individuální…můžeš porodit tento týden, ale taky za měsíc… uvidís sama..

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Nádherná dcera Jiřího Dvořáka ze StarDance: Je kopií Scarlett Johansson!

Už jste viděli krásnou dceru herce Jiřího Dvořáka (51) a jeho exmanželky... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >