Jak poznám první pohyby?

49
21.11.15 09:31

jak poznám první pohyby?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak poznám první pohyby? Jsem prvorodička takže nevim co od toho čekat. Někdy mám v břiše jakoby takové rychlé tiky převážně večer, a předevčírem jsem koukala že se mi při nich jakoby hýbe břicho okolo pupku, je možné že by to bylo ono a nebo to jsou jen střeva? Četla jsem, že prvorodičky to většinou cítí až kolem 20. týdne, já sem ted na přelomu 17-18 týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7500
21.11.15 09:34

Pohyby břicha asi ne, ale takové lechtání, bublinky, motýlci, zkrátka jen lehké vibrace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 09:36

Klidne muzes pohyby citit drive. Ja je na zacatku citila kdyz jsem sla spat. Takove to simrani. Zatim si to uzivej me maly ted kope hodne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Republic
21.11.15 09:41

Ja zacala citit v 19tt, do te doby vubec nic a bylo to podobne na traveni ve strevech…chvilku to trva, nez zacnes chapat, ze jde o neco jineho a taky se zvysuje intenzita…poznas to za chvili sama, neboj…

• Nahlásit
  • Citovat
599
21.11.15 09:53

Ahoj, já začala cítit pohyby až ve 22tt, před tím žádné bublinky, motýlci, nic. Až najednou večer jsem cítila kopnutí :-) spíš mi to přípomínalo záškub v břiše, nebolelo to, ale byla jsem si jistá, že je to ono :-) a od té doby jsem už cítím mimčo každý den a teďka občas tak kopne, až se břicho zavlní :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 10:08

Ja jako prvorodicka citila prvni pohyby presne 17+0 a bylo to jakoby kdyz rybička ve vodě vypustí bublinku, neco podobného :) ja se hodne pozorovala. Chtela jsem to mooooc citit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
21.11.15 10:25

Já poprvé cítila v 17. týdnu a popsala bych to spíše jako ty tiky, takové záškuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
21.11.15 13:24

V prvním těhotenství v 18+2 a teď podruhé už 12tt. vždy to poznám bezpečně, nemám žádné bublinky, ale cítím převalování, rotování a jasné kopance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 13:43

Ja mela kole 18tt takove divne vlneni a skrundani, popravde jako kdyby jsi citila ze mas prujem ale bez kreci.. Jen ze musis okamzite… Nez pohyby jsem ale driv videla zadek co na me vystrkovala kdyz jsem si lehla na zada:D jinak se moc nehybala, az ted v 8mesici lita jak na diskotece, uz je malo mista no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.16 22:06

Muze to byt mala?

Ahoj holky, jsem 20+3 a uz par dni citim takove jakoby male tuknuti, dloubnuti nebo nevim jak to nazvat. Nekdy to citim vic, nekdy min a na ruznych mistech (u pupiku, pak v podbrisku, na levo a na pravo a tak) jsou to uz pohyby? Jsem prvorodicka tak nevim co mam cekat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3610
5.1.16 22:12

@Luci.rys jj, to jsou určitě první pohyby :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2368
5.1.16 22:19

Jak píše @Jitka79 určitě to jsou pohyby :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.16 22:58

@Jitka79 @Daniela132 tak to je super :pankac: :dance: Dekuji holky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2368
5.1.16 23:02

@Luci.rys Máme termín v dubnu také první mimčo a měla jsem to úplně stejné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
599
6.1.16 10:26
@Luci.rys píše:
Ahoj holky, jsem 20+3 a uz par dni citim takove jakoby male tuknuti, dloubnuti nebo nevim jak to nazvat. Nekdy to citim vic, nekdy min a na ruznych mistech (u pupiku, pak v podbrisku, na levo a na pravo a tak) jsou to uz pohyby? Jsem prvorodicka tak nevim co mam cekat

ano, určitě jsou, já jsem zase měla pocit, jako by mne někdo zevnitř do břicha štípal :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama