Jak poznám růst zubů u kojence

4.10.21 21:12

Jak poznám růst zubů u kojence

****Ahoj mamči… Dcera má zítra přesně 5 měsíců a od rána má průjem… Voda a žluté mini kousky stolice ( podobné jako mají kojené děti - míchaná vajíčka, avšak já už měsíc nekojím, krmena kendamilem) s hlenem ( ten přisuzuju ale rýmě, která trvá delší dobu )

Dala jsem jí probiotika a mrkev a zlepšilo se to, teď večer už to má v Plíně barevnější :lol: hnědo-žluté.. už i méně kaká… Takže se to lepší.. což o to, to už neřeším, ale… Začala si kousat palce, hračky, slintat… Takhle tedy nikdy nekousala věci jako teď… Myslíte že by to byly zuby? Přijde mi taková mrzutější… Ale když se podívám do pusy nevidím nic… Tak nevím… Možná jsem slepá :oops: mohl by mi někdo poradit, jak jste na zuby přišly vy? Syn právě bez bouliček a šup zub :D… Takze u ní si nejsem jistá.. :nevim: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
380
4.10.21 21:16

Oteklá dáseň, neklid, hryzání do věcí, někdy nechutenství, může být zvýšená teplota i průjem… Je to individuální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25284
4.10.21 21:17

Zuby vidíš, když se prořezávají. Syn třeba slintal a cpal si věci po pusy od 3 měsíců a zuby mu vylezly až někdy v 8 měsících. Prujem může mít různý původ. Jinak u staršího sem na zuby nepřišla, prostě je jednoho dne měl bez příznaků :D mladší měl k zubům vysoké horečky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1042
4.10.21 22:22

U nás teď frčí i rýma. Jak malé lezou špičáky. Ale to co popisuješ, bych přikládala zubům. U nás co pár zubů to měsíc slintání, mrzutost, nechuť jíst.
Vždy zkusím dát camilii nebo calgel. Když je potom klidnější a usměvavá tak vím odkud vítr vane…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
857
5.10.21 10:17

Pripojuji se k diskusi…Moje malá má 2 měsíce a začíná nějak podezřele víc slintat…to doteď nedělala…ruce si do pusy strká ale ne nijak hodně a v puse nic nevidím..teď je pár dní víc mrzutá a málo přes den spi a víc ublinkava. V noci chrape jak zabita…tak nevím jestli se jí objevil reflux a nebo že by už zuby? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat