Jak poznám správný klobouček na kojení ?

Anonymní
14.7.19 15:09

Jak poznam spravny kloboucek na kojeni ?

Dobry den, mam dotaz. Jak poznam, ze mam spravny kloboucek na kojeni? Mam klobouk od Medely a pri kojeni nam dela problem se prisat, kdyz uz se prisaje tak jak uz mi tece mleko tak mi ten klobouk pada jak tam je mokro neprisaje se tam :/ samozrejme to musim nekolikrat behem kojeni utirat, ale je to omezujici :/ a mimco se me zbytecne vzteka proto me napada jestli mame vubec spravny kloboucek. Laktacni poradkyni jsem zde mela, ale nic nerikala. Pokouším se toho klobouku zbavit, ale je to tezke. Moje mimco ma kolem 2.5 kg a pres ten klobouk se zbytecne namaha ale bez nich nam to zatim nejde :( Nekdo nejake rady?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14.7.19 20:15

Já používám klobouček značky Dahlhausen, je velmi tenký a krásně přiléhá, a miminko 2,76kg nema problem s přisatim. Stejny jsem měla k dispozici v porodnici. Vyzkousejte prostě jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
26.7.19 20:21

Dobrý den, nejlepší by bylo myslím konzultovat s Laktační poradkyní, aby se Vám podívala i na techniku kojení a jestli vůbec klobouky potrebujete. Kamarádce je cpali v porodnici a s Laktační poradkyní zjistily, ze je nepotřebuje. Mne v začátcích hodně pomohla Ivana Fisherová, kojení me hodně bolelo a vyřešily jsme spolu a doteď ji volám pro radu, když se něco děje. Kdyžtak číslo ma 603938189

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama