Jak poznám u 13 měsíčního kluka hudební talent?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aktija7
Nováček 3 příspěvky 01.03.18 10:26
Jak poznam u 13mesicni kluka hudebni talent?

Dobry den mam dotaz muj syn 13 mesicu tanci mi na jakykoliv zvuk i jen kdyz naklepavam rizky. Ja a muj pritel nejsme hudebne nadani a vsichni v okoli nam rikaji ze je. Tak bych chtela radu od nekoho kdo tohle zazil jak se to pozna? A kdyz teda je chodili jste do nejakeho krouzku? Muze mi nejaky doporucit? Jsme z Brna… Dekuji za rady a postrehy..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9696 příspěvků 01.03.18 10:28

To se snad nedá ještě poznat ne? :think:

beruska9
Extra třída :D 10400 příspěvků 01.03.18 10:33

Nijak :mrgreen: Ale jestli na hudbu reaguje dobre a mas chut nekam chodit, klidne nejaky krouzek zkus. S konkretnim neporadim, zijeme jinde, ale chodim se synem od 18 mesicu a bavi nas to oba ;) Mozart z nej asi nebude, ale je to fajn…zpivame, tancime, zkousime ruzne „nastroje“ (bubinky a zvonecky a tak, ne zrovna housle :mrgreen: ), vyblbneme se tam.

Příspěvek upraven 01.03.18 v 10:34

e008
Závislačka 3045 příspěvků 91 inzerátů 01.03.18 10:33

Tak to ze syn bude mit blizko k hudbe jsme u nej poznali uz jako u miminka a dcera to same.Od pul roku na konickach nadrndava na jakykoliv zvuk. Ale nehrotila bych to.

andreaanton
Povídálka 27 příspěvků 01.03.18 10:35

Určitě při naklepávání řízků poznáte hudební talent. :think: Já jsem chodila do sboru roky zpívat, syn trsá i na slepičí hovna a neřekla bych, že by měl talent. :D ikdyž hudební sluch má, ale to neznamená, že je talentovaný. Leda tak jak mě točit do vrtule :mrgreen:

Makkkyna
Povídálka 46 příspěvků 01.03.18 10:48

Na to je vážně asi ještě brzy :)

Premek_Orac
Závislačka 4071 příspěvků 01.03.18 10:50

@Aktija7 Konečně zásadní téma.
Je to v zásadě jednoduché. Stačí mu od rána do večera pouštět skladby Wagnera a pozorně sledovat, zda se při forte počurá nebo ne. Jestli ne, je to hudební talent.

terulína
Neúnavná pisatelka 16533 příspěvků 01.03.18 11:01

Kolem dvou let jsem chodila s dětmi do kroužku Yamaha, oba je to bavilo.
A později se dá pokračovat v lidušce…

Aktija7
Nováček 3 příspěvky 01.03.18 11:02
Dekuji

Dekuji mela jsem pocit ze neco zanedbavam kdyz jeste nikam nechodime… Jinak toho Wagnera zkusim jen tak ze srandy ;) To vite prvni dite ;)

eleny3
Kecalka 281 příspěvků 01.03.18 11:13

Dcera dela od mala to stejny. Aji kdyz deda na dvoře strouha řepu slipkam. Nikdy me, ale nenapadlo, ze by tim mela byt nejak hudebne nadana :mrgreen: :mrgreen:

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 01.03.18 11:36

Myslím, ze je dost brzo rozpoznat jestli ma talent nebo ne. Pokud by se dal rozpoznat, tak obě děti mám talentovane, od malička tancují všude a na všechno, tak jako spousta jiných dětí.

harpyje
Extra třída :D 10658 příspěvků 01.03.18 11:53
@Premek_Orac píše:
Je to v zásadě jednoduché. Stačí mu od rána do večera pouštět skladby Wagnera a pozorně sledovat, zda se při forte počurá nebo ne. Jestli ne, je to hudební talent.

člověče :think: Wagnera bych na rozpoznání klidně doporučila taky, ale vidím to přesně naopak. Když se při forte nepočůrá je hudební poleno :)
Wagner je profláklej především díky použití v akčních filmech - je úchvatnej, ale ročnímu dítěti bych tím hlavu nepletla.

A nebo mu pust prostou Dvořákovu Stabat mater a sleduj reakce.

Marky20
Nováček 9 příspěvků 01.03.18 12:11

A není to trochu brzo? Vždyť sotva začíná mluvit.

Aktija7
Nováček 3 příspěvky 01.03.18 15:49

To jo ale projevovat se umi dokonale… Prijde a ukazuje mi at mu pustim radio ať může tancovat…

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 01.03.18 19:08
@Premek_Orac píše:

Toto je absolutně dokonalá odpověď. Moc děkuju za pozvednutí nálady, manželovi hrkly slzy. :D… a omlouvám se zakladatelce, že neodpovídám k tématu :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama