Jak poznám úpal u 2měsíčního miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Legolas123
Nováček 4 příspěvky 27.06.19 00:09
Jak poznám úpal u 2měsíčního miminka?

Dobrý den/večer. Chci se zetpat jak poznám u dvouměsíčního miminka úpal/úžeh?. Já jsem poprvé maminkou a tak mwn co mám dělat. Můj syn má skoro tři měsíce. Lapá mi po dechu, spí asi tak cca hodinu vždy v kuse, má červenou hlavičku a tělíčko má zase bílé. Neustále se potí a to má jen klasickou plenku na pořebu. Moc vám děkuji předem za odpovědi. :( :,(

Reakce:
cascada1
Povídálka 34 příspěvků 27.06.19 00:16

@Legolas123 zmerit teplotu! A kdyztak cislo 155 - me kdyby lapalo dite po dechu tak logicky volám :zed: :zed:

tininas
Ukecaná baba ;) 1905 příspěvků 27.06.19 00:23
@Legolas123 píše:
Dobrý den/večer. Chci se zetpat jak poznám u dvouměsíčního miminka úpal/úžeh?. Já jsem poprvé maminkou a tak mwn co mám dělat. Můj syn má skoro tři měsíce. Lapá mi po dechu, spí asi tak cca hodinu vždy v kuse, má červenou hlavičku a tělíčko má zase bílé. Neustále se potí a to má jen klasickou plenku na pořebu. Moc vám děkuji předem za odpovědi. :( :,(

Jestli máš pochybnosti (většinou se mámin instinkt nemýlí), tak volej 155.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 00:26

Horečkou a zvracením. Není to „lapání po dechu“ jenom takové to klasické miminkovské dýchání, kdy se čas od času jakoby nadechne víc? Těžko takhle popisovat. :nevim: Usuzuješ úpal jenom z toho, že je teplo? Že se potí a má nějakou barvu, to v tomto počasí všichni. ;) I kdyby, tak kojení na požádání, dobré větrání, stín, chlazení mokrou plenkou… hlavně žádný slunce a přehřívání. ;)

Tejule
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 27.06.19 07:45

Zmer teplotu a podej léky, dle stavu vyhledej lékaře.

TRG
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 27.06.19 07:53
@Tejule píše:
Zmer teplotu a podej léky, dle stavu vyhledej lékaře.

Dvouměsíčnímu miminku radši žádné léky sama bez porady nedávej. Zavolej dětské, poraď se s ní, nebo za ní vyraž. Z toho, co píšeš, by mě děsilo nejvíc to lapání, ale možná je to jen to miminkovské větší nadechnutí jednou za čas… to by ti ale zase skoro ve 3 měsících nemělo přijít divné… (Mám čerstvě tříměsíční děťátko a co bych dala za to, kdyby mi hodinu v kuse přes den spalo… ještě že v noci je to lepší.)

Příspěvek upraven 27.06.19 v 07:54

Kukacka123
Závislačka 3767 příspěvků 27.06.19 07:53

@Legolas123 kdyz si cimkoli nejsem jista, tak resim s dr - nikdy me neodpalkoval, naopak ;) pokud se ti nezda, zajdi k dr - dnes uz je lip. A budes mit klid! ;)

KKatka23
Echt Kelišová 9247 příspěvků 27.06.19 08:12

Měl by každopádně vysokou horečku, takže změřit. u takhle malýho mimča bych při teplotě volala doktorovi. dvouleˇačku mi radili zchlazovat sprchou, ale s tímmimčem to bude podlemě jen o ochlazováníé zápěstí a kotníků… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama