Jak poznám v jaké poloze je miminko v bříšku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
112
24.6.22 14:18

Jak poznám v jaké poloze je miminko v bříšku?

Tento týden mi paní doktorka na kontrole sdělila, že se mé miminko otočilo z polohy hlavičkou dolů, ve které bylo od 28tt, do polohy koncem pánevním. Řekla taky, že je ještě čas, aby se samo přetočilo a když se tak nestane, může se udělat obrat zevními hmaty. Našla jsem si na YouTube nějaké cviky a polohy, ve kterých by se miminko mohlo snadněji otočit, zkouším to tedy. Další kontrolu mám za dva a půl týdne a vím, že je i možné, aby se miminko točilo tam a zpět a tak by mě zajímalo - můžu já sama nějak poznat v jaké je miminko zrovna poloze? Chci se vyvarovat toho, že se mi podaří děťátko dovést do správné polohy a pak to zase „pokazit“ tím, že ho otočím zpět. Pohyby samozřejmě cítím, ale bohužel nepoznám co kde dělá nožičkou, co ručičkou, cítím je tak nějak nahoře i dole :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29727
24.6.22 14:32

Nepoznala jsem to ani u jednoho dítěte ze tří. U poslední se mala nechtěla přetočit, pořád sem cítila kopání v jednom místě dole, tak sem myslela, že je pořád nohama dolů a na další kontrole už byla naopak, ale pořád mě mlátila do toho stejného místa, jenom pak místo nohama asi holt rukama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
24.6.22 14:35

@Kriss Tina Děkuji za odpověď. Já už jsem si začínala myslet, že je se mnou něco špatně, když to nedokážu poznat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1653
24.6.22 14:51

Taky jsem to nikdy nepoznala 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
24.6.22 14:58

A v jakém jsi týdnu?
Já to v posledních týdnech poznala tak, že mi z břicha pod prsama prostě lezly paty, když se malá protahovala-nebylo o tom žádných pochyb :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
24.6.22 15:05
@Kryptozoo píše:
A v jakém jsi týdnu?
Já to v posledních týdnech poznala tak, že mi z břicha pod prsama prostě lezly paty, když se malá protahovala-nebylo o tom žádných pochyb :)

Aha, zapomněla jsem to zmínit, jsem teď 33tt :) No já mám pocit, když se teď třeba ráno škrábu z postele a „zatnu“ přitom jakoby břišní svaly, že vidím pod žebry takovou bouli a myslím si, že je to tedy asi hlavička. Ale ruku do ohně bych za to nedala teda :D Jinak nepoznám nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
24.6.22 15:12

@Simtal 33 ještě není tak moc, já si byla jistá až tak kolem 36-7 když už tam asi přestávalo být k hnutí. To jsem nahmatala kolikrát i vystrčený zadek :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
24.6.22 15:15

@Kryptozoo Dobře, děkuju za informaci :)  :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1653
24.6.22 15:23
@Simtal píše:
Aha, zapomněla jsem to zmínit, jsem teď 33tt :) No já mám pocit, když se teď třeba ráno škrábu z postele a „zatnu“ přitom jakoby břišní svaly, že vidím pod žebry takovou bouli a myslím si, že je to tedy asi hlavička. Ale ruku do ohně bych za to nedala teda :D Jinak nepoznám nic :nevim:

Hele tu bouli jsem tam měla taky. A byla to prdka 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
24.6.22 15:37

@Suelinda Aha, no a jsme u toho :D :D Takže já vlastně fakt vůbec nevím :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...