Jak poznám zánět prsu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

snažillka
Povídálka 23 příspěvků 23.04.18 19:56
Jak poznám zánět prsu?

Ahoj, mám takový dotaz nejsu si jistá jestli nemám zánět prsa, malý poslední dny spí více v noci a tak mívám hodně nalitá prsa trochu to bolí více než obvykle, ale jinak nemám nějakou horkost nebo nějaké velké boule jen sem tam malou bouličku, když se mi nalijou :think: Každopádně dnes v noci jsme se zbudila uplně jsme celá hořela měla zvýšenou teplotu strašná bolest celého těla a trochu pocit na zvracení… myslíte, že na mě něco leze nebo to mohu mít z těch prsou? že vážně už vždy čekám ráno a mám je extra nalité…děkuji za všechny zkušenosti :palec:

Reklama

Reakce:

acimedaca
Nadpozemská drbna 25022 příspěvků 23.04.18 20:14

Když jsem měla zánět prsu, tak jsem měla zimnici, horečku, pocit na omdlení, jako kdyby mě naráz sklátila strašlivá chřipka, měla jsem pocit, že dítě ani neudržím v rukou, jak mi bylo zle - prso jako takové mě nijak moc nebolelo, ale bylo nalité a horké

Káťa19
Kelišová 5393 příspěvků 41 inzerátů 23.04.18 20:27

Zkus odstrikat do ulevy, kdyz jsem.mela zanet, tak jsem mela horecku a prso mi neslo skoro odstrikat, hrozna bolest, sprcjovala jsem se horkou, co to slo a pres hroznou bolest prs promackavala, dokud nevytekl hnis. :(
Musis odstrikavat do pohodli, pokud nestiha pit a mas mleka moc, casem by se to melo upravit

brokolice12
Povídálka 16 příspěvků 3 inzeráty 23.04.18 20:35

V noci určitě aspoň po 4 hodinách odstrikavat… ať si prsum uleví a ať neztratis mléko :,( Jinak u zánětu prsu bývají na prsou červené fleky, mírná bolestivost, případně boulicky, které byt ale nemusí… náhlý nástup horečky by odpovídal… šla bych k doktorce, tím nic nezkazis. :palec:

snažillka
Povídálka 23 příspěvků 23.04.18 21:36

@brokolice12 No já byla dnes u obvodačky nic na mě nenašla to, že by to mohlo souviset s těma prsama mi došlo až ted k večeru právě… ráno jsem to brala, že mám virozu :nevim: no prostě se ted ve sprše nahřeju a vše odstříkám stejně zase bude spát malej tak do pěti, tak se nebudu bát, že by potom neměl :potlesk: Právě to, že takhle spinká trvá teprve pár dní (od 21:00-5:00) moc jsme tmu ani nevěřila, že se to udrží, když nemá ani dva měsíce, ale zdá se, že si tak zvykl, jen kdyby si ještě zvykly moje prsa :pankac: a kdybych měla náhodou zánět můžu normálně kojit nebo mléko nějak musím převařovat nevíte prosím? :mavam:

Káťa19
Kelišová 5393 příspěvků 41 inzerátů 24.04.18 08:56

@snažillka normalne kojit porad ;)

brokolice12
Povídálka 16 příspěvků 3 inzeráty 24.04.18 15:19

@snažillka určitě normálně kojit… jen pokud by z prsu vytékal hnis - může být při horších zánětech - tak nedávat malému.

lucynka25
Kelišová 6608 příspěvků 15 inzerátů 24.04.18 21:41
@acimedaca píše:
Když jsem měla zánět prsu, tak jsem měla zimnici, horečku, pocit na omdlení, jako kdyby mě naráz sklátila strašlivá chřipka, měla jsem pocit, že dítě ani neudržím v rukou, jak mi bylo zle - prso jako takové mě nijak moc nebolelo, ale bylo nalité a horké

tak jsem to měla také s první dcerou, 41C a děs běs, hned mi šoupli atb a bylo..ale kojení jsem udržela 2,5roku nakonec.
A kamarádce to zašlo tak daleko, že jí mléko v prsu tak zatvrdlo, že jí museli do něj řezat :roll: 8o, ale taky kojila 2 roky ;)
@snažillka a už je lépe? Mě na nalitá prsa pomáhalo nahřát ve sprše a odstíkat do úlevy, ty zatvrdliny jsou špatné, chce to pod tou teplou vodou promasírovat a nejlépe to nechat vypít miminko, to to vytáhne. Tedy pokud to neni nějaký hnis, nebo tak něco..
a tady je článek o zánětu prsu a nějaké rady, ať je brzy lépe :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama