Jak poznám ,že je dceři pod peřinou už horko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PeBa12
Kecalka 113 příspěvků 03.04.19 19:26
Jak poznám ,že je dceři pod peřinou už horko?

Prosím Vás řeším teď takovou prekérní situaci. Zkušenější maminky třeba poradí :) Jak poznám, že je dceři (8 měsíců) pod peřinou teplo? Ma v dětském povlečení do postýlky povlečenou klasickou peřinu, je přehnutá na půl a pak ještě na půl. V normálním stavu je ta peřina letní takže žádná naducaná. Ale nevím jestli ji už nevyměnit třeba za deku kterou bych povlíkla. Máte nějaký tip jak to poznat? :)

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 03.04.19 19:29

No a je pod ni spocena když ji kontroluješ?

pocker
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 03.04.19 19:33

má spocené ruce? Kolik máte v místnosti kde spí stupňů?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2002 příspěvků 03.04.19 19:38

Tak kdyby ji bylo teplo, tak se odkope ne? Nebo bude zpocená. Pod čím spíš ty? Kolik máte stupňů? :roll:

PeBa12
Kecalka 113 příspěvků 03.04.19 19:44

V ložnici netopime, ale i tak je tam cca 18 stupňů. Já sem ji při spaní neprohmatávala takze netuším jestli má spocene ruce, ale začala mi před spaním brečet tak sem si právě říkala jestli to není tím, že ji je horko. Ale teď už spí tak ji zkusím omakat :)

unuděná
Kelišová 6962 příspěvků 03.04.19 19:48

@PeBa12 No perina na ctvrtky,to jsou vlastne 4 periny,to je fakt hodne.Taky mivame na spani kolem 18st,do cca dvou let deti spaly v bavlnenem overalku a pres nej jen tenky spacacek.Zima jim nebyla nikdy,jen v nemoci a to jsem je prichumlala perinkou.
Kdyz ji kontrolujes,sahni za krk,na zadicka.Pokud ma zpocene,odkryj,pokud ne,nech tak :nevim:

a12
Hvězda diskuse 35644 příspěvků 03.04.19 19:50

No ja bych teda koupila normalni perinku do postylky, neumím si představit, ze bych spala pod 2× prelozenou perinou :mrgreen:
A mozna ji ani tak snadno ze sebe neskope kdyz ji bude teplo..

iPodPrd
Kecalka 196 příspěvků 03.04.19 19:58

Naše malá spí v overalu, zabalená do froté deky a přikrytá dětskou peřinkou. Ale tolik proto, že nám v noci netopí. Úderem páté cvakne topení a do půl šesté se sama odkope :D A teda krk a vlásky mívala propocené fest, takže mám teď budík a jak zapnou topení, odkryju peřinu, aspoň spí dýl :palec: Kolik stupňů máme netuším, ale pocitově bych řekla tak 20-24, jsme dost zmrzlíci.

PeBa12
Kecalka 113 příspěvků 03.04.19 20:01

Byla sem ji sahat na ruky a ty spocené nemá ani tvářičky nemá horké. Na zádička ji teď sahnout nemůžu bo bych ji probudila… To vyzkouším až při nočním krmení :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8609 příspěvků 03.04.19 20:10

Taky si myslím, že 4 vrstvy peřiny jsou moc… Pořídila bych malou peřinku a ona se pak o sebe postará.

Váš příspěvek
Reklama