Jak poznám, že je miminko najedené při kombinovaném krmení ?

57
29.3.21 11:05

Jak poznám, že je miminko najedené při kombinovaném krmení ?

Zdravím velevážené maminky, jdu si pro radu. Dcera má nyní 3 měsíce, od začátku jedeme kombinované krmení - kojím + dávám UM, 2 měsíce jsme jeli klasicky kojení +60 ml UM z flašky Medela Calma, večer před spaním jsme dávali i více. Od začátku jsme měly kloboučky, ty se nám podařilo odbourat cca před 3 týdny, když jsem si vypůjčila profi odsávačku od Medely, která mě zřejmě spolu s bylinkami více rozkojila. Dcera se ze dne na den přisála bez kloboučků (do té doby nemohla mé prso bez nich doslova ani cítit) a taky začala pít méně příkrmu. Místo 60 ml vypila max 30ml, někdy i jen 10. Odmítání příkrmu se projevuje tím, že nechce sát, savičku vytlačuje jazykem, odvrací hlavičku, když si cucne, tak jí mléko zase vyteče z pusy ven. Přemýšlela jsem i o vysazení příkrmu úplně, jenže vždy, když chci tuto myšlenku aplikovat, tak začne u prsu brečet a uklidní ji až ta flaška, ze které si vezme těch pár ml… Přitom prso, když zmáčknu, tak z něj mléko ještě teče :nevim:. Dcera je drobná, narodila se s 2,70 kg, pak spadla na 2,5 a nyní ve 3 měsících měla 4,5 kg, přibírá mi i teď po těch menších porcí příkrmu cca 150-200 gramů za týden. Chci se zeptat, zda je to takto v pořádku? Občas má hlad a vypije zase těch 60 a já se bojím, jestli ji netrápím nějak hlady :roll: :(. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7615
29.3.21 11:10

Zkusila bych odbourat ten prikrm. Když začne řvát zkusila bych strčit dudlik aby se uklidnila a pak rychle vyměnila za prso. Musíš to pořád zkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
29.3.21 11:55

Ježiš co my jsme se u kojení natrapily…Ale tak píšeš, že odsavas.To nic neodsajes??? :think: :think: že ji dáváš dokrm um? A přírůstky co píšeš jsou krásné… U nás po tom 3 měsíci už jsme rozeznali pláč, např kdy brečí hlady a kdy jí něco bolí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
29.3.21 15:47

@KKikina Bohužel, asi patřím mezi ty maminy, co odsajou velký prd.. i když odsávám 20 minut obě prsa, tak dám max 30 -40 ml, nemluvě o žroutu času.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
29.3.21 16:26
@Kloa píše:
@KKikina Bohužel, asi patřím mezi ty maminy, co odsajou velký prd.. i když odsávám 20 minut obě prsa, tak dám max 30 -40 ml, nemluvě o žroutu času.. :roll:

No tak to bych se na to vyprdla se mordovat takovou dobu… A s tím že to vystrkuje a nechce nic neuděláš…Tak jí to tak stačí… :kytka: Prospívá krásně, tak si z toho nedělej hlavu a buď v klidu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat