Jak poznám že jsem těhotná dříve než z testu?

Anonymní
8.10.19 21:53

Jak poznám že jsem těhotná dříve než z testu?

Ahoj holky, potřebuju radu. Ve středu 2.10.2019 když jsem měla plodný den.jsme s přítelem měli nechráněný pohlavní styk a on to dodělal do mě. Jenže mám antikoncepční kroužek, konkrétně Teyla. Potřebovala bych vědět jestli se to dá zjistit ještě nějak, třeba nějaké babské rady? Začali mě hrozně bolet prsa a občas mě píchne v podbřišku. A dnes jsem si dělala test a vidím tam ducha, ale za prvé si myslím že je brzy aby mi to test ukázal a také že to mám jen vnucené v hlavě. Předem děkuji a omlouvám se za svou anonymitu. Třeba až budu vědět výsledek, tak se odkryju :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11137
8.10.19 21:55

Nedá. Opravdu pouze těhotenským testem nejdříve 10 dní po ovulaci, nejlíp až v den vynechání menzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
8.10.19 21:56

Vsugerovavas…zadna babska rada neni 100%, spise 50% a kazde lidske telo je jiné. Musíš počkat. Kdyz pouzivas antikoncepci, tak je logicky šance mizivá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2255
8.10.19 21:58

Zkus vesteckou kouli :lol: teď vážně, jsi chráněna kroužkem, tak nevidím důvod proč bys měla být těhotná. Napětí v prsou je nežádoucím účinkem u této formy antikoncepce, z těhotenství to teda být nemusí. Ale co ten duch na testu, to je fakt divný 7 den po styku… Dost brzo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6921
8.10.19 22:11

Pokud 2.10. došlo k oplodnění, teprve včera chudák narýhované vajíčko dopadlo do dělohy, dneska se tak akorát zavrtává. Nemůžeš mít pozitivní test a nemůžeš mít těhotenské příznaky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7411
8.10.19 22:22

Nedá protože můžeš mít milion příznaků a těhotná nemusíš být…
Jinak jak pisi holky není možné že by si měla ducha na testu úplně nejdříve 8 -10dní po oplodneni
A hlavně není možné aby si měla příznaky… kdy máš mít ms? Není možné že právě teď si měla ovu? Mě při ovu vždy bolí břicho a prsa atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.10.19 22:36
@Kajka9 píše:
Nedá protože můžeš mít milion příznaků a těhotná nemusíš být…
Jinak jak pisi holky není možné že by si měla ducha na testu úplně nejdříve 8 -10dní po oplodneni
A hlavně není možné aby si měla příznaky… kdy máš mít ms? Není možné že právě teď si měla ovu? Mě při ovu vždy bolí břicho a prsa atd

Ovu jsem měla v sobotu a prsa mě začala bolet dnes..Nejsem jediná kdo to na tom testu vidí, tak nevím :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
7411
8.10.19 22:41
@Anonymní píše:
Ovu jsem měla v sobotu a prsa mě začala bolet dnes..Nejsem jediná kdo to na tom testu vidí, tak nevím :zed: :zed:

Mění možné 4 dny od ovulace mít pozitivní krev to by nebylo ani v krvi..to by ani ž krve nezjistili a ani příznaky nemůžeš mít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
8.10.19 22:51

Tak nám ho vyfotte :) jinak mne také přijde jako blbost aby byl test již pozitivní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7411
8.10.19 22:56

KREVNÍ TEST

Pokud nechcete čekat na zjištění svého těhotenství několik týdnů, ale chcete znát váš stav během několika dnů (již 8. den po početí)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.10.19 22:59
@Eliza.24 píše:
Tak nám ho vyfotte :) jinak mne také přijde jako blbost aby byl test již pozitivní :)

Ráda bych, ale na fotce nelze vidět, už jsem zkoušela..Mě to také příjde jako hloupost, ale i podle dr. se to stát může ;) Díky za výsměch

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.10.19 22:59
@Kajka9 píše:
KREVNÍ TESTPokud nechcete čekat na zjištění svého těhotenství několik týdnů, ale chcete znát váš stav během několika dnů (již 8. den po početí)

Ano, jsem s dr. domluvená že bych kdyžtak dorazila :? :?

• Nahlásit
  • Citovat
7411
8.10.19 23:03
@Anonymní píše:
Ano, jsem s dr. domluvená že bych kdyžtak dorazila :? :?

Já jsme to psala protože to fakt není možné aby si měla ducha na testu nedejbože příznaky..krevni test by to nejdříve zjistil za 4 dny
Jinak stát se to nemůže proto že ještě se ani neuhnizdilo takže ti nemůže jít do těla HCG

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
729
8.10.19 23:11

Když máš antikoncepční kroužek tak snad nemáš plodný dny ne? K čemu by pak byl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5481
8.10.19 23:19
@Anonymní píše:
Ovu jsem měla v sobotu a prsa mě začala bolet dnes..Nejsem jediná kdo to na tom testu vidí, tak nevím :zed: :zed:

Jak jsi mohla mít v sobotu ovulaci, když vaginální antikoncepční kroužek ovulaci blokuje? I kdyby jsi ho tedy používala špatně a k ovulaci došlo (nevím, jak jsi přišla na tu sobotu), tak mít 4 dny po ovulaci pozitivní test je nemožné. Ještě ani nedošlo k nidaci, není tedy hCG, test nemá co detekovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama