Jak poznám že jsem zamilovaná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 21:27
Jak poznám že jsem zamilovaná ?

Jak poznám že jsem zamilovaná? A vůbec, jde to v 15ti letech?…
Pořád na jednoho člověka myslím a když ho vidím srdce mi buší jakoby mělo vyskočit úplně bezdůvodně. Každá písnička nebo citát mi ho připomene. Když se mě ale někdo zeptá, „jsi zamilovaná?” nevím co odpovědět, protože nevím.
Tak pište :lol:

Reakce:
divine woman
Echt Kelišová 9733 příspěvků 19.12.18 21:37

Jo, vypadá to tak. A zamilovat se můžeš i dřív než v 15 letech. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 21:39

@divine woman Sakra… :,( :lol:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23002 příspěvků 19.12.18 21:40
@Anonymní píše:
Jak poznám že jsem zamilovaná? A vůbec, jde to v 15ti letech?…
Pořád na jednoho člověka myslím a když ho vidím srdce mi buší jakoby mělo vyskočit úplně bezdůvodně. Každá písnička nebo citát mi ho připomene. Když se mě ale někdo zeptá, „jsi zamilovaná?” nevím co odpovědět, protože nevím.
Tak pište :lol:

Motýli v břiše, myslíš na něj kudy chodíš, chceš s ním být celý možný čas :-)

Bellatrix Lestrange
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 19.12.18 21:42

@lleennttiillkkaa Přesně tak, zakladatelko užívej si to. :kytka: Mně se to poprvé přihodilo v 8. třídě a bylo to vzájemné a platonické. A trpím na něj dodnes.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 21:50

@Bellatrix Lestrange Já se toho docela bojím protože jsem nikdy neměla kluka… Hlavně když si kamarádky chodí ke mě stěžovat svěřovat a vybrečet se kvůli klukovi… Teď se bojím abych nebyla jedna z nich :roll: :lol:

Bellatrix Lestrange
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 19.12.18 21:53

Všechno v životě je jednou poprvé :mrgreen: a skoro každý si prožije i tu nešťastnou nebo neopětovanou lásku. Třeba budeš mít štěstí a je do tebe zamilovaný taky.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23002 příspěvků 19.12.18 21:55
@Anonymní píše:
@Bellatrix Lestrange Já se toho docela bojím protože jsem nikdy neměla kluka… Hlavně když si kamarádky chodí ke mě stěžovat svěřovat a vybrečet se kvůli klukovi… Teď se bojím abych nebyla jedna z nich :roll: :lol:

Bylo mi o rok víc, než tobě, když jsem prořvala slzavý údolí kvůli jednomu.....je to normální, nebraň se tomu. Patří to k životu a věř, že za 15-20 let na to budeš vzpomínat s úsměvem na rtu :-)

srpen89
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 20.12.18 01:22

Az budes opravdu zamilovana, tak to 100% poznas ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >