Jak poznám, že mě stále miluje?

Anonymní
9.12.20 17:41

Jak poznám, že mě stále miluje?

Ani nevím jak začít. Manžel byl vždycky chladnějsí typ. Takového jsem si ho brala. Nicméně před spaním mě vždycky obejmul a držel a dal mi pusu na dobrou noc. Sex fungoval vždycky. Není typ, co přijde a obejme sám od sebe, nebo dá pusu jen tak. To opravdu výjimečně. Nechytá za ruku, nehladí a nelichotí sám od sebe. Nepochválí. Moje dcera je pravý opak. Maminka je úžasná a nejlepší máma na světě. Furt by mě pusinkovala a objímala. Je to neskutečný kontrast. Nicméně v čem je problém. Manžela jsem si brala takového a nevadí mi to, ale teď na mě začal být občas hnusný. Zvýší hlas, vadí mu moje názory na covid (že by se lidé neměli scházet), držím rodinu v izolaci. Mám chronické onemocnění, jsem v rizikové skupině a navíc čekáme dvojčata. On by šel nejradši s klukama z práce na pivo a vídal se s lidmi. Omezuji ho. Vadí mu, že nejsem „normální“. Teď spolu kvůli rizikovému těhotenství ani nespíme. Asi by to šlo, ale neiniciuje to a ostatní věci kromě sexu taky iniciuji já. Je určitě taky přepracovaný a já se cítím tak sama. Dříve mi ríkal říkal jednou za čas, že mě miluje. Teď už ani nevím, kdy to bylo naposledy. Tím jak je normalně odtažitý, tak tuhle novou-horší situaci přestávám zvládat. Resp. navenek nic poznat není, má servis, starám se o dceru, snažím se dělat mu radost drobnostmi. Ale nic mu není dost dobré.. Koupila jsem např. něco jen pro něj, co není vůbec k sehnání. Ani nepoděkoval a prý to nebylo tak skvělý jako byl zvyklý si kupovat. Uvnitř si říkám, miluje mě ještě vůbec? Co mám dělat? Častečně jeho nepříjemné chování je určitě z přepracovanosti, ale co když ne? Jak byste to řešili vy? Mám si s ním promluvit? Ale o čem? Nemůžu se ho přece ptát jako největší zoufalec, jestli mě miluje.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
755
9.12.20 17:44

Pustit ho s klukama na pivo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 17:52

Jak??poslala bych ho na pivo
A to píšu jako vysoce riziková onko pacientka

• Citovat
  • Nahlásit
452
9.12.20 17:54

Myslím, že tě bere jako samozřejmost. Podle mě se mu snažíš zbytečně podstrojovat, a aby byl za každých okolností happy. Podrážděný může být, když nemá pravidelný sex, taky bych ho pustila na to pivo, přijde na jiné myšlenky. Taky je možná podrážděný celkově z této doby, ještě když čekáte dvojčata, třeba má strach, aby vás uživil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62254
9.12.20 18:17

Mluvit s ním a pustit ho s klukama na pivo.. Nezlob se na mě, ale držet ho doma je otresny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.20 18:21
@Anonymní píše:
Jak??poslala bych ho na pivo
A to píšu jako vysoce riziková onko pacientka

Tak to je hloupy nazor. Ze je panicek frustrovany, ze si nemuze skocit na cepovany? Kolik mu je? Nezni, jako dospela osoba. Chova se jako trucovite dite. Tak snad to jeste chvili vydrzi ne? Miluju tyhle placky, ktere si musi odpustit pivo a delaji z toho katastrofu, zatim co zdravotnici padaji na huby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.20 18:24
@Anonymní píše:
Ani nevím jak začít. Manžel byl vždycky chladnějsí typ. Takového jsem si ho brala. Nicméně před spaním mě vždycky obejmul a držel a dal mi pusu na dobrou noc. Sex fungoval vždycky. Není typ, co přijde a obejme sám od sebe, nebo dá pusu jen tak. To opravdu výjimečně. Nechytá za ruku, nehladí a nelichotí sám od sebe. Nepochválí. Moje dcera je pravý opak. Maminka je úžasná a nejlepší máma na světě. Furt by mě pusinkovala a objímala. Je to neskutečný kontrast. Nicméně v čem je problém. Manžela jsem si brala takového a nevadí mi to, ale teď na mě začal být občas hnusný. Zvýší hlas, vadí mu moje názory na covid (že by se lidé neměli scházet), držím rodinu v izolaci. Mám chronické onemocnění, jsem v rizikové skupině a navíc čekáme dvojčata. On by šel nejradši s klukama z práce na pivo a vídal se s lidmi. Omezuji ho. Vadí mu, že nejsem „normální“. Teď spolu kvůli rizikovému těhotenství ani nespíme. Asi by to šlo, ale neiniciuje to a ostatní věci kromě sexu taky iniciuji já. Je určitě taky přepracovaný a já se cítím tak sama. Dříve mi ríkal říkal jednou za čas, že mě miluje. Teď už ani nevím, kdy to bylo naposledy. Tím jak je normalně odtažitý, tak tuhle novou-horší situaci přestávám zvládat. Resp. navenek nic poznat není, má servis, starám se o dceru, snažím se dělat mu radost drobnostmi. Ale nic mu není dost dobré.. Koupila jsem např. něco jen pro něj, co není vůbec k sehnání. Ani nepoděkoval a prý to nebylo tak skvělý jako byl zvyklý si kupovat. Uvnitř si říkám, miluje mě ještě vůbec? Co mám dělat? Častečně jeho nepříjemné chování je určitě z přepracovanosti, ale co když ne? Jak byste to řešili vy? Mám si s ním promluvit? Ale o čem? Nemůžu se ho přece ptát jako největší zoufalec, jestli mě miluje.

No nenormalni je spise on. Vase nazory jsou normalni. Lide by se opravdu nemeli tolik schazet. Nejlepe to omezit, nez bude alespon vakcina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
9.12.20 18:25
@someargue píše:
Pustit ho s klukama na pivo.

Nekdy je to nejjednodussi reseni i to nejlepsi :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.20 18:26
@carsin píše:
Nekdy je to nejjednodussi reseni i to nejlepsi :potlesk:

A budeme opet „best in covid“ 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
9.12.20 18:29
@Příjemné Pondělí píše:

Jj, zajímalo by mě jakou chvíli ještě musíme vydržet hnit doma. Hnijeme všichni od března, co ty? :kytka: Ani jednou ses nesetkal s kamarady či příbuznými? To je velká nehoráznost od tebe! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.20 18:31
@someargue píše:
Jj, zajímalo by mě jakou chvíli ještě musíme vydržet hnit doma. Hnijeme všichni od března, co ty? :kytka: Ani jednou ses nesetkal s kamarady či příbuznými? To je velká nehoráznost od tebe! :cert:

Ja nemam doma rizikovou skupinu. Trocha ohleduplnosti by neskodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
9.12.20 18:33
@Příjemné Pondělí píše:
Ja nemam doma rizikovou skupinu. Trocha ohleduplnosti by neskodila.

A kdybys měl, tak za 9 měsíců bys šel ven jen do lékárny a do obchodu pro potraviny? Respektive, to si můžeš objednat. Takže jen do parku v noci? Vážně? Kdo si muže žít takový život?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
9.12.20 18:35
Lepsi
@Příjemné Pondělí píše:

Porad lepsi, nez kdyz se z toho vsichni zblaznime a prestaneme zit uplne.
A situace v Cesku neni zdaleka nejhorsi, Bavorsko je na tom treba mnohem hur.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.20 18:41
@someargue píše:
A kdybys měl, tak za 9 měsíců bys šel ven jen do lékárny a do obchodu pro potraviny? Respektive, to si můžeš objednat. Takže jen do parku v noci? Vážně? Kdo si muže žít takový život?

A proc nejde radeji s klukama na vylet? Tam je riziko prenosu daleko mensi, nez v hospode, kde na sebe prskaji. Ma doma tehotnou manzelku, tak at se venuje sem tam i ji.

Na mne tyhle argumenty neplati. Jsem introvert a samota mi nevadi. Doma jsem od jara skoro furt. Home office a sem tam si zasportuju v prirode. Staci mi to.

Jak jako takovy zivot? Trochu prehanite ne. Nedelejte z toho konec sveta. Brzy bude po vsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 18:43
@someargue píše:
A kdybys měl, tak za 9 měsíců bys šel ven jen do lékárny a do obchodu pro potraviny? Respektive, to si můžeš objednat. Takže jen do parku v noci? Vážně? Kdo si muže žít takový život?

Jen bych ráda upresnila, že se vídá s lidmi, i já, ale jen venku.. on i při sportu venku.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat