Jak poznám, že mi lže?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.12 14:31
Jak poznám, že mi lže?

Mám takový divný pocit z přítele - jsme spolu 5. měsíců a už se ke mě nastěhoval. Jenže poslední měsíc říká, že je hrozně vyčerpaný z práce a nemá chuť ani na mazlení. Tak nevím, bojím se, že má jinou. Jak to mám ale poznat? Nevím, jestli se ho mám přímo zeptat - nebo mu třeba vlézt do mobilu…

Poradí mi někdo?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.12 14:32

Máte třeba někdo podobný problém?

Švadlenka Madlenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.12 14:36

A co dělá za práci? Třeba je skutečně vyčerpaný a unavený. Kolik mu je? Není dost starý na to, aby kdyby měl jinou, tak to na rovinu řekl?

lukresia
Kelišová 7140 příspěvků 25.09.12 14:36

Vztah prochází různými fázemi a pokud už spolu bydlíte logicky to nebude jako na začátku kdy se Tobě plně věnoval a doma odpočíval :nevim: nechala bych to být, kdybych měla velké pochybnosti narovinu bych mu je řekla

Luňuškaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.12 14:36

Ahoj, rozhodně mu nikam nelez, neporušuj jeho důvěru. Spíš se ho zeptej, třeba proč nemá na nic chuť nebo jestli je opravdu tak unavený z práce a pak zkus vyčíst, jestli se chová jako lhář.

To poznáš - bude nervózní, bude se na tebe dívat upřeně bez pohybu atd…
Na netu najdeš spoustu článků, jak to poznáš - třeba tady http://portal-pro-zeny.cz/…k-poznat-lez

Andýsek92
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 25.09.12 14:36

Tak když se bojíš a máš možnost se do toho mobilu podívat bez toho, aby to věděl tak to zkus :nevim:

pikola
Generální žvanilka 20525 příspěvků 25.09.12 14:37

A o vikendu taky nic? Nech ho vyspat, uvar neco dobreho a uvidis.

Kas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.12 14:40

@chytrá horákyňka Je mu 43 a dělá v bance. V práci moc nepobýval nikdy. Až teď poslední měsíc je to samá porada, schůze…něco musím dodělat…většinou chodí domů kolem 9 hodiny a to tam chodí ráno na osmou.

@Luňuškaa : zajímavej článek, asi to zkusím - ale bojím se.

@Andýsek92 to právě nevím, jestli to nějak dovedu aby si nevšiml…

SarkaNovo
Závislačka 3619 příspěvků 25.09.12 14:44
@Kas píše:
@chytrá horákyňka Je mu 43 a dělá v bance. V práci moc nepobýval nikdy. Až teď poslední měsíc je to samá porada, schůze…něco musím dodělat…většinou chodí domů kolem 9 hodiny a to tam chodí ráno na osmou.
@Luňuškaa : zajímavej článek, asi to zkusím - ale bojím se.
Je unavenej…Taky jsme jeden čas měli takovouhle"krizi" když manžel začal podnikat, byl dlouho v práci a pak padal na…ústa :D Ale o víkendu byla pak pohoda.Do mobilu prosím tě radši nelez, to by mohl být začátek konce, pokud by sev to dozvěděl@Andýsek92 to právě nevím, jestli to nějak dovedu aby si nevšiml…
SarkaNovo
Závislačka 3619 příspěvků 25.09.12 14:45

Je unavenej…Taky jsme jeden čas měli takovouhle"krizi" když manžel začal podnikat, byl dlouho v práci a pak padal na…ústa Ale o víkendu byla pak pohoda.Do mobilu prosím tě radši nelez, to by mohl být začátek konce, pokud by se to dozvěděl

Švadlenka Madlenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.12 15:17

@Kas Tak se asi něco děje v práci. Nevím, co to je za povahu, ale snad ve 43 letech by uměl ženské říct, že jí nechce a má jinou ne? Na lezení do telefonu bych se vykašlala, to je pod úroveň. Zeptej se ho na rovinu, zda se něco děje.

Nikca_Ko
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 25.09.12 15:26

Vím, že je to :poblion:, ale pokud ti to nedá, asi bych se přeci jen zkusila kouknout do telefonu, zda v tom není zakopaný pes… :oops:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17208 příspěvků 25.09.12 15:36

Ja bych v klidu nakoukla:-).taky zalezi jaky je to clovek a tak, pokud uspesny std tak to zenska byt muze s vetsi pravdepodobnosti. napadlo me jestli ho treba nevyhodili, nebo jine problemy. preci jen to uz neni mladoch aby nejak blbnul?nevim…ja bych se podivala.muze v tom byt i neco jineho, co by zakladatelka do budoucna nesnesla, toto je rychle a aspon nejake reseni…kdyz se zepta, chlap popre…

Panuška
Neúnavná pisatelka 17050 příspěvků 25.09.12 15:39
@chytrá horákyňka píše:
@Kas Tak se asi něco děje v práci. Nevím, co to je za povahu, ale snad ve 43 letech by uměl ženské říct, že jí nechce a má jinou ne? Na lezení do telefonu bych se vykašlala, to je pod úroveň. Zeptej se ho na rovinu, zda se něco děje.

bohužel z vlastní zkušenosti většina chlapů toto nikdy nepřizná a na věku absolutně nezáleží, blbý ale odžitá realita :mrgreen:

Narovnako
Kelišová 5288 příspěvků 25.09.12 15:40

Zdravím, do telefonu bych nelezla. jak tam jednou vlezeš, bude se ti zdát divné, každé neznámé číslo a neznámá sms a pak už tomu budeš těžko odolávat se znovu podívat. Zkusila bych připravit nějakou pořádnou(jeho nejoblíbenější) večeři, připravit atmosféru, říct mu že má pro něj připravenou masáž, když je tak unavený. No a podle toho jak se to bude vyvíjet máš jasno. Když z masáže přejdeš na mazlení a bude v tom pokračovat, tak je skutečně unavený a pokud ne, tak v tom bude něco jiného. To je můj názor, ale chlapy jsou velmi divní tvorové. Nebo ho zkus překvapit před koncem pracovní doby, že máš pro něj nějaké překvapení, nebo na oběd..Pokud jen trošku půjde, vyvaruj se telefonu, mailum atd..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama