Jak poznám, že miminku vyhovuje UM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RockFous
Stálice 56 příspěvků 04.08.19 08:42
jak poznam ze miminku vyhovuje UM?

Dobry den, jak poznám ze měsíčnímu miminku vyhovuje UM? :nevim:

Reakce:
Tiffany1
Závislačka 4631 příspěvků 04.08.19 08:54

Tak asi, že je spokojené, dobře spí, má normální stolici,…

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 04.08.19 09:19

Že je miminko spokojené? :palec: Kluci vyrostli na Nutrilonu. Nebolela je bříška, stolici měli normální, nezvraceli mi ho, vydrželi 3 hodiny interval, tady neměli po něm hlad,…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 11:49

Zdravím maminky, poradíte mi? Dcera 4,5 měsíce od narození na UM. Do cca 3,5m problémy s bříškem, celkem únosné. Pak přešly běžné bolesti a začalo vztekání u jídla (UM HiPP) a vypila namísto 180ml jen 60ml. Mamka mi nabulíkovala, že jí mlíčko nechutná, tak jsem běžela do obchodu a koupila Beba Comfort. Dle mě chutná a voní stejně jako HiPP. V přístupu k jídlu se nic nezměnilo, vztekání, stěží vypije 100ml a to musí být kolem ještě absolutní klid. Pokud se mi ji podaří přemluvit k více pití, vše vyzvrací obloukem. Navíc se přidal průjem. První zelený, další žlutohnědá klasika, ale řídké tak, že je to všude, jen ne v plíně. Bebu má dnes pátý den. Mám čekat, že se to, hlavně kakání, upraví. Nebo už je jasné, že UM nevyhovuje a mám změnit :nevim: můžu už teď změnit nebo je brzy a co jaké UM dát, vrátit se k HiPPu nebo něco jiného? :?

PS: Zkoušela jsem i zeleninové příkrmy. Nemá zájem. Pusinku otevírá, ale podle mě ještě nic nespolkla.

Děkuji za rady

vcelka98
Povídálka 38 příspěvků 09.09.19 13:03

Ahoj. Jestli papá ten hipp od narození, tak bych neměnila, to že se vzteká a míň vypije, to může být jen obdobím, to miminka mívají, mě malá taky nedávno zlobila a pila jen kolem 550ml denně a to jsou jí 3 měs a má 7 kg. Na bříško dávám vždy do mlíčka babycalm, a jednou denně biopron probiotika, a nemá s bříškem problém. :kytka: Tak to můžeš zkusit. Ještějí dávám hodinu po krmení napít vody, někdy vypije docela dost, UM se nedělí na přední na žízeň a zadní na jídlo.

Váš příspěvek
Reklama