Jak poznám že muž masturbuje

Anonymní
21.9.21 09:01

Jak poznám že muž masturbuje

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli na svém muži poznáte že masturboval..
Když přijdu nečekaně do koupelny tak je hned v šoku a děla že nic.
Snažíme se o mimčo ale když chci sex tak mi řekne že jsme ho měli před dvěma dny, proto se bojím že v té koupelně masturbuje a pak nemá potřebu sexu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11234
21.9.21 09:11
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli na svém muži poznáte že masturboval..
Když přijdu nečekaně do koupelny tak je hned v šoku a děla že nic.
Snažíme se o mimčo ale když chci sex tak mi řekne že jsme ho měli před dvěma dny, proto se bojím že v té koupelně masturbuje a pak nemá potřebu sexu.

Já to teda nikdy nezkoumala a doufám, že chlap moji masturbaci taky ne. Jestli to chceš rešit, tak se ho zeptej. Připadá mi to normalnější než nejaké koupelnové přepadovky.
Jinak bych možná omezila ten tlak „děláme mimino, chci sex“, to většině chlapů prostě moc přitažlivé není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27361
21.9.21 09:13

Co třeba když jdeš do koupelny klepat a ne mu tam skákat a kontrolovat, jestli si ho nehoní? :roll: chudák chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3452
21.9.21 09:16

Ať klidně masturbuje, lepší než kdyby tě podváděl ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8461
21.9.21 09:17

Nojo, klasicka degradace sexu na plozeni. Mu rekni, ze se chces divat, to by ho mohlo nabudit, ze Te v ty koupelne jeste rad ohne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9255
21.9.21 09:21

Netlač na pilu a nelez do koupelny bez klepání. Manželova masturbace tě vůbec nemusí zajímat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
21.9.21 09:26

Sex na povel časem odradí i toho největšího nadržence, tak zkus trochu ubrat :nevim:… proč mu nečekaně lezeš do koupelny? I v dlouholetym vztahu respektujem naše soukromí a učíme to i naše děti - minimálně zaklepem, než tam vlezem a když tam jdu „nečekaně“ tak jedině za účelem, že si do tý sprchy vlezu k němu a ne abych zkontrolovala, co tam dělá - na to je dobrý se zamknout, divim se, že to po zvých kontrolách ještě nedělá :lol: :roll:
Jinak nechápu to „dělá, že nic“ co by jako měl dělat? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9984
21.9.21 09:32

Poznám to tak že vydrží déle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9984
21.9.21 09:33

@Nickjmeno Proč tam leze? asi aby ho načapala, bych rekla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 09:36

Nechci sex za účelem dítěte, kdyby ani tak sex máme pouze v plošných dnech. Plodné dny už jsem přestala řešit.
Ale když na to mám chuť a začnu mu to dávat na jevo, tak mi vždycky řekne že jsme to měli nedávno :nevim:
Vadí mi jen to že když na to mám chuť tak mě odstrkuje a pak mi vadí ta představa toho že by masturboval když na mě kašle.
Nedávno to tak zrovna bylo, řekl mi že na to nemá chuť a pak to prostě vypadalo že si to dělal sám.
Spíš než že by mi to vadilo mě to mrzí :? on neklepe když jde do koupelny mě tak já jsem to přestala dělat jemu.
Bojím se na to jen tak zeptat, docela i tuším že bude tvrdit že to není pravda a že nic takového nedělá.

• Citovat
  • Nahlásit
10127
21.9.21 09:36
@Annabela11 píše:
Poznám to tak že vydrží déle…

Ale tak to může dělat schválně, aby dýl vydržel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9984
21.9.21 09:38

@Cenarius No může :lol: a není to jedno? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1774
21.9.21 09:39

I kdyby masturboval, měla by ses naučit klepat, i v partnerství by se měla dodržovat určitá tajemství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 09:40

Když jsme to už dřív řešili, řekl že nemá potřebu to dělat.. tak vím že teď bude říkat to same

• Citovat
  • Nahlásit
2209
21.9.21 09:51
@Anonymní píše:
Když jsme to už dřív řešili, řekl že nemá potřebu to dělat.. tak vím že teď bude říkat to same

No takže další diskuse, kdy se se třetím příspěvkem zakladatelky dostáváme na jinou rovinu problému. Masturbace v koupelně zástupný problém, problém number one je četnost sexu obecně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat