Jak poznám že nesedí UM(kendamil)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
645
6.1.22 11:57

Jak poznám že nesedí UM(kendamil)

Zdravím všechny,
Moc prosím o vaše názory. Od 6ti týdnu jsme na UM, měli jsme nutrilon HA1, za chvíli budeme pomalu začínat se zeleninou(5m) a tak dle MUDr. Nebude potřeba dávat dal hypoalergenni mleko, tak jsme změnili na kendamil(po přečtení spousty kladných recenzi). Ale malý má docela řídkou stolici, jen 1× denně a po jídle si skoro pokaždé ublinkne, není to nějak extra moc, ale je a přitom hned po jídle pláče jako by měl ještě hlad (4,5m cca 7500g vypije 180ml 5-6× denně)
Je možné že nám nesedí a mám zkusit jiné, nebo ještě počkat, zkoušíme ho týden…
Děkuji moc všem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18
6.1.22 13:12

@Lenka001
Ahoj. Ja s malou pouzivam uz od miminka Hipp. Krasne ji vyhovuje, stolice uplne idealni. Asi po pul roce pouzivani jsem narazila na vychvalovany Kendamil. Tak jsem si rikala, ze ho vyzkousime, protoze se mi libilo slozeni. Jenze hned druhy den mela zeleny prujem :(. Rikala jsem si, ze je to urcite tou zmenou a ze jeste pockame a uvidi se. Trvalo to takhle tyden, dva, tri tydny a kdyz se nic nezmenilo, tak uz mi to bylo divne a zacala jsem pochybovat o tom, ze to byl dobry napad. V tu dobu jsme byli na kontrole u pediatra, tak jsem se ho na to ptala a on mi rekl, at ho nepouzivame a prejdeme zpatky na to, co ji vyhovovalo. Ze to slozeni nemusi vyhovovat vsem, ze kazdemu miminku proste sedne neco jineho. Tak jsme ji zacali davat zase Hipp a hned za dva dny stolice zase ukazkova. Od te doby na nej nedam dopustit a zadne experimenty nedelame. Takze to k me zkusenosti s Kendamil. Asi je to opravdu individualni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
6.1.22 15:59

@Viky.m
Děkuji za zkušenost, dám tomu ještě pár dní a uvidíme… Nechci moc experimentovat a střídat, ale zase jestli je to z známka toho že to úplně není ono :think: k mudr. Jdeme příští týden tak se taky pozeptam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
8.1.22 17:58

Sunar Premium je fajn a neobsahuje tolik cukru jako Kendamil :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
9.1.22 11:09

@Viky.m jaký hipp přesně?
Jsme necelých 14 dní na kendamilu a i když stoloce je ok (cca 2× 3× denně žlutá), tak malá po krmení řve, ublinkává, škytá a prohýbá se takže také nevím jestli je kendamil ta správná volba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
9.1.22 11:16

Díky za zkušenosti všem :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
9.1.22 11:42

@saniska
Je to Hipp BIO Combiotik. Za nas muzu doporucit vsema deseti :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 16:56
@Cvrčínek píše:
Sunar Premium je fajn a neobsahuje tolik cukru jako Kendamil :potlesk:

Koukam na slozeni, kendamil má cukru min. ;)
Kazdopadne k tematu, vydrzela bych, jestli se to srovna. My mame zs strasne spatnou zkusenost a s tim zminovanym hippem, probreceny vecery, strasny. Nemohla se vykadit, kroutila se, stolice páchla. Kendamil to krasne upravil.

Proste kazdy mimco snese neco jinyho. :)

• Citovat
  • Nahlásit
645
13.1.22 20:52

Byly jsme na prohlídce a diskutovala jsem to s doktorkou, tak když máme stolici jen 1× denně a neboli ho bříško tak to nevadí. Pomalu budeme začínat zeleninou, ta to prý zahusti 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
17.1.22 23:10
@Anonymní píše:
Koukam na slozeni, kendamil má cukru min. ;)
Kazdopadne k tematu, vydrzela bych, jestli se to srovna. My mame zs strasne spatnou zkusenost a s tim zminovanym hippem, probreceny vecery, strasny. Nemohla se vykadit, kroutila se, stolice páchla. Kendamil to krasne upravil.Proste kazdy mimco snese neco jinyho. :)

Tak tuku? Asi jsem to spletla, ale v necem vede-asi obsah tuku? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat