Jak poznám, že miminko přibírá na váze?

Anonymní
21.12.19 14:47

Jak poznám že přibývá

Zdravím, jde nějak poznat zda miminko přibývá? Kromě vážení? Váhu doma nemám, k dr jdeme až v pátek. Mám 11ti denní mimčo, kojím. V porodnici jsme měli problém s kojením…pak Na první prohlídce u dr za 3 dny přibral 130g. Kojení nam trvá dlouho, musím ho budit. Třeba půl hodky kojím.. Usíná u toho, takže ho musím budit. Takže kloudne nevím jestli aktivně saje třeba dohromady aspoň 10 minut.. :,( :think: v noci ho nechávám spát, jinak šíleně řve když ho probudím. Po každém kojeni má trošku nacurano v plence. Moc je světla, poznám to dle indikátoru moci, používáme pampers plenky. Jinak přestanu kojit v době, kdy nechce otevřít pusinku, a usne. Ani prst nechce dumlat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10453
21.12.19 14:50

Nijak jinak, než vážením to nepoznáš. Počkej na další návštěvu k doktorce a nestresuj se. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7457
21.12.19 14:50

Leda vazenim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1736
21.12.19 15:06

Koukni se, jestli někde u vás v okolí váhu nejde půjčit, třeba na měsíc, pak už si budeš jistější. Pokud jsou plenky počůrané, je to dobré znamení ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
21.12.19 15:15

A přes den je chvíli vzhůru, nespí pořád? na kojení přes den se budí jak často?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7890
21.12.19 15:16
@Anonymní píše:
Zdravím, jde nějak poznat zda miminko přibývá? Kromě vážení? Váhu doma nemám, k dr jdeme až v pátek. Mám 11ti denní mimčo, kojím. V porodnici jsme měli problém s kojením…pak Na první prohlídce u dr za 3 dny přibral 130g. Kojení nam trvá dlouho, musím ho budit. Třeba půl hodky kojím.. Usíná u toho, takže ho musím budit. Takže kloudne nevím jestli aktivně saje třeba dohromady aspoň 10 minut.. :,( :think: v noci ho nechávám spát, jinak šíleně řve když ho probudím. Po každém kojeni má trošku nacurano v plence. Moc je světla, poznám to dle indikátoru moci, používáme pampers plenky. Jinak přestanu kojit v době, kdy nechce otevřít pusinku, a usne. Ani prst nechce dumlat.

Pokud je spokojený, tak to neřeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 15:19

@pavla001 když spinká v noci tak je přes den vzhůru, když v noci řádí tak je spavější.. Budem ho po cca 2 hodinách, občas se vzbudí sám po hodině..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 15:20

@pannda hlady nebreci, občas když ho bolí brisko, jinak je milionovej…

• Citovat
  • Nahlásit
3346
21.12.19 15:24

Tvoje pediatricka by ti měla říct. Já si teď přesně nevzpominam, ale musí mít x pocuranych plinek za den a jestli pije se taky pozná podle dlouhého tahu a „stříhání“ ušima, krátký tah znamená, že si jen dudla. Já taky nevazila, ani teď to nemám v plánu. Ono tě to může zbytečně stresovat..případně doporučuju návštěvu laktační poradkyně u tebe doma. Mě to hodně pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
21.12.19 15:31

Ahoj, váha jde i půjčit, koukni se na net, není to drahý, a budeš mít klid - zaprvé, jestli přibírá, a zadruhé, kolik toho vlastně vypije ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
21.12.19 15:33

Tak to je v pohodě, to určitě pije dost, oni to mají vypitý za chvilku, a stačí jim to a pak u toho usínají. To by plakal, kdyby měl hlad a v noci se budil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
21.12.19 15:48

Když je milionovej, tak je spokojenej :) buď ráda za klidné miminko, urcite dostává dost :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat