Jak poznám, že už nejsem panna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 12:46

Ahoj holky, podle toho prvního názvu si musíte myslet, že jsem úplně hloupá a nevím, jestli jsem s někým spala nebo ne. Jde o to, že dneska jsem poprvé chtěla spát se svým přítelem (je mi 17) no a zkusili jsme to a bylo to hrozně rychlé, tak 7 přírazu a já jsem žádné štípnutí ani známku prasknutí necítila 8o ale když jsem přišla domů, na kalhotkách jsem měla krev.. ale opravdu jsem vůbec nic necitila :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hroznej puberťák
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 12:48

7 přírazů… to ses nestihla ani leknout, ne? :lol:

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 03.05.19 12:49

To ale prece nemusis za kazdou cenu neco citit, ne? Ze to kamaradku bolelo a tebe ne, o nicem nevypovida. Kazda mame tu blanu jinou, jinak pevnou, s vetsim nebo mensim otvorem a taky jinou citlivost a prah bolesti. Nebo uz sis ji mohla porusit treba pri sportu nebo pri zavadeni tamponu. Mela jsi sex - uz nejsi panna, hotovo.

pujda
Kecalka 146 příspěvků 03.05.19 12:50

No a o co jde? V čem je problém? Někdo se bez panenské blány narodí, někomu praskne při sportu, mě se protrhla když jsem měla pár měsíců (podrobnosti si nechám :mrgreen: ) A taky jsem začala říkat, že nejsem panna až když proběhl první styk, dřív jsem se za pannu považovala, i když jsem panenskou blánu neměla. Nějak nechápu smysl této „otázky“ :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 12:51

@Hroznej puberťák…bylo to dost rychle no :think: proto mě trošku mate, jestli stačilo tak málo k prasknutí.. říkám, nic jsem necítila a přitom mám na kalhotkách krev, ale menstruaci nemam

Kriss Tina
Extra třída :D 10829 příspěvků 03.05.19 13:00

Nic cítit nemusíš. Pokud bylo pár prirazu (i když 7 to se jen tak nevidí) :D tak prostě panna nejsi… Ani ti nic prasknout nemuselo, mohla si být dávno bez blány.

Kazimíra Olejovka
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 03.05.19 13:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky, podle toho prvního názvu si musíte myslet, že jsem úplně hloupá a nevím, jestli jsem s někým spala nebo ne. Jde o to, že dneska jsem poprvé chtěla spát se svým přítelem (je mi 17) no a zkusili jsme to a bylo to hrozně rychlé, tak 7 přírazu a já jsem žádné štípnutí ani známku prasknutí necítila 8o ale když jsem přišla domů, na kalhotkách jsem měla krev.. ale opravdu jsem vůbec nic necitila :zed:

Az porodis…

gabrriel
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 03.05.19 13:04
@Anonymní píše: @Hroznej puberťák…bylo to dost rychle no :think: proto mě trošku mate, jestli stačilo tak málo k prasknutí.. říkám, nic jsem necítila a přitom mám na kalhotkách krev, ale menstruaci nemam

stačí i jednou. Pannou nejsi o tom jestli máš blánu, nebo ne. Na to se hrálo možná ve středověku, kde se to posuzovalo v klášterech. Prostě měla/neměla sex. To je asi jako řešit, jestli je kluk panic tím že zasunul, ale nestříknul…

Ou
Echt Kelišová 7845 příspěvků 03.05.19 13:12

Nemusí to bolet a pokud jsi měla sex, tak nejsi panna. Krev naznačuje že je protržená panenská blána.

Partnerovi pošli odkaz na toto, ať pochopí, jak funguje ženské vzrušení (a sama se nejspíš také můžeš docela pěkně inspirovat) https://www.omgyes.com/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 13:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky, podle toho prvního názvu si musíte myslet, že jsem úplně hloupá a nevím, jestli jsem s někým spala nebo ne. Jde o to, že dneska jsem poprvé chtěla spát se svým přítelem (je mi 17) no a zkusili jsme to a bylo to hrozně rychlé, tak 7 přírazu a já jsem žádné štípnutí ani známku prasknutí necítila 8o ale když jsem přišla domů, na kalhotkách jsem měla krev.. ale opravdu jsem vůbec nic necitila :zed:

Chápu jak se cítíš, mně se stalo něco podobnýho :) v 16, teď je mi 22..
Taky jsem z toho byla taková zmatená, čekala jsem ten první sex, ztrátu panenství, velkej krok.. nějakej „dramatičtější“, že jako přesně poznám, kdy ta blána praskla :lol: :lol:
Každopádně gratuluju k prvnímu sexu a ohledně výdrže partnera se to určitě časem zlepší. :kytka:

vedma007
Kecalka 124 příspěvků 03.05.19 13:18

Mě při mém prvním sexu nic nebolelo ani jsem nekrvácela - a přesto jsem po něm panna nebyla takže tak :mrgreen: Hektilitry krve ani šílená bolest jako v dívčích románech při něm není potřeba ;)

Lexter
Ukecaná baba ;) 1707 příspěvků 03.05.19 13:21

Když ve své vagíně ucítíš penis. Lidský kupříkladu.

Paoloska
Echt Kelišová 8353 příspěvků 03.05.19 13:26

Omlouvám se za OT, ale dneska není škola?

Nuníček
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 03.05.19 13:31
@Paoloska píše:
Omlouvám se za OT, ale dneska není škola?

Je, ale někde jsou ředitelska volná a tak to dopadá :mrgreen:.

7.straka
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 03.05.19 13:31

Podle mého „panenství“ nezávisí na skutečné ne/přítomnosti blány. Prostě, souložila jsi, nejsi panna. A že to za moc nestálo, to se napoprvé stává. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama