Reklama

Jak poznám zlomeninu nohy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 14:43
Jak poznám zlomeninu nohy?

Ahoj,
Před chvílí mi 19m dcerka spadla na synovu dřevěnou vláčkodráhu a praštila se do stehna :zed: strašně plakala, ale celkem brzo přestala. Na noze ma červený pruh v místě kde se praštila. Může mít tu nožku zlomenou?:( před chvílí usnula, spí klidně. Než usnula, tak běhala, chodila, ale trošku pokulhávala. Nožka se ji malinko podlamovala, tak jsme si s manželem říkali, že to má asi naražené… teď nad tím ale přemýšlím, jestli nejet raději na rentgen… ach jo.
Myslíte, že kdyby byla noha zlomená, tak nechodi? Nejraději bych si nafackovala, že jsem ji neuhlídala :,( :,(

Reklama

Reakce:

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 26.04.18 14:47

Kdybych byla na pochybach jela bych na rentgen. Ani doktor nepozná zlomeninu bez rentgenu. ???? Maximálně pojedete zbytečně.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 26.04.18 14:48

Jeďte k dr ;)

Kikulele
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 26.04.18 14:49

No pokud by si podle me zlomila stehenni kost tak by urcite nechodila, to je muj nazor ja kdyz jsem mela jen nastiple zapesti tak jsem se toho nemohla ani dotknout ale je pravda ze jsem docela citlivka, a to me v lete ceka porod :lol:

smurfka
Nadpozemská drbna 29365 příspěvků 26.04.18 14:52

Syn si zlomil ruku v zápěstí..nic jsme nepoznali, celý den dělal věci uplně normálně, bral věci do ruk, hrál si, byl venku..až večer knučel že ho bolí..
neměl nic fialového, žádnou modřinu, žádný otok..fungoval uplně normálně, takže myslím že u dětí to poznat někdy nejde..ale u zlomené nohy si nejsem jistá, to by jistě aspon kulhala.. :think:

blumen
Hvězda diskuse 40325 příspěvků 26.04.18 14:57

Nechodila bych nikam, jedine kdyby to do 3 dnu nezmizelo a kulhala by. Dle me to nic nebude, z jake vysky spadla?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 15:01

@blumen zakopla o vláček a padala připmo na postavenou drahu :( teď se probudila a když jsem za ní přišla, skakala v postýlce, stoupe si na špičky ustojí na jedné noze- te bolavé… jen když jde, tak se ji ta nožička malinko podlamuje…

mroe
Extra třída :D 14228 příspěvků 26.04.18 15:02

Kdyby mela zlomenou stehenni kost, tak se na tu nohu nepostavi. Nejezdila bych nikam.

P4ja
Kelišová 5333 příspěvků 26.04.18 15:03

No rentgenem nic nezkazíš. Já bych asi počkala do rána, jak to bude mít.

blumen
Hvězda diskuse 40325 příspěvků 26.04.18 15:06
@P4ja píše:
No rentgenem nic nezkazíš. Já bych asi počkala do rána, jak to bude mít.

Zbytecne ozareni. Takovych zraneni jeste bude.

@Anonymní píše:
@blumen zakopla o vláček a padala připmo na postavenou drahu :( teď se probudila a když jsem za ní přišla, skakala v postýlce, stoupe si na špičky ustojí na jedné noze- te bolavé… jen když jde, tak se ji ta nožička malinko podlamuje…

Na zlomenou by se takto nestavela. Pockej par dni.

vertunka
Závislačka 4557 příspěvků 26.04.18 15:06

Stehenni kost si jen tak nezlomi :-). Nicmene bych pro klid v dusi jela k doktorovi. Oni posoudi jestli je to na rentgen nebo ne.

Ou
Závislačka 4984 příspěvků 26.04.18 15:06

Se zlomenou stehenní kostí skutečně nebude pobíhat kolem. A především si ji člověk nezpůsobí jen tak normálním pádem.

Nemá smysl panikařit.

P4ja
Kelišová 5333 příspěvků 26.04.18 15:07
@blumen píše:
Zbytecne ozareni. Takovych zraneni jeste bude.
@Anonymní píše:
@blumen zakopla o vláček a padala připmo na postavenou drahu :( teď se probudila a když jsem za ní přišla, skakala v postýlce, stoupe si na špičky ustojí na jedné noze- te bolavé… jen když jde, tak se ji ta nožička malinko podlamuje…Na zlomenou by se takto nestavela. Pockej par dni.

Však píšu, že bych počkala do rána.

Hejdička
Stálice 85 příspěvků 26.04.18 15:20

Tož jestli máš zlomenou nohu tak to přece poznáš hned ta bolest je ukrutná

Ivana 85
Závislačka 2981 příspěvků 26.04.18 15:38
@Hejdička nemusi byt.Syn si v unoro zlomil na fotbale nohu. Stalo se mu to pri prvnim zapase a odehral jeste 5 zapasu.
@Anonymní píše:
Ahoj,
Před chvílí mi 19m dcerka spadla na synovu dřevěnou vláčkodráhu a praštila se do stehna :zed: strašně plakala, ale celkem brzo přestala. Na noze ma červený pruh v místě kde se praštila. Může mít tu nožku zlomenou?:( před chvílí usnula, spí klidně. Než usnula, tak běhala, chodila, ale trošku pokulhávala. Nožka se ji malinko podlamovala, tak jsme si s manželem říkali, že to má asi naražené… teď nad tím ale přemýšlím, jestli nejet raději na rentgen… ach jo.
Myslíte, že kdyby byla noha zlomená, tak nechodi? Nejraději bych si nafackovala, že jsem ji neuhlídala :,( :,(

Myslim ze zlomeny to nebude, steheni kost je nejsilnejsi v tele, to by musela bejt obrovska rana.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama