Jak poznám, že slyším srdce miminka a ne svoje?

Anonymní
3.5.20 11:18

Jak poznamze slysim srdicko ditete a ne moje ?

Ahojte holky muzu se zeptat posloucham srdicko pres angelssounds a furt slysim rychlejsi tep jen na jednom miate a to je hnrd nad ochlupenim jsme v 20tt je to mozne?/dekuji za uklidneni pohyby jeste nemam tak mam strach :think: :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12389
3.5.20 11:44

Tak si AS priloz na své srdce a pak sjeď dolů, srdce prcka je mnohem rychlejší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50417
3.5.20 11:44

Srdíčko dítěte je asi 2× rychlejší než matky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1486
3.5.20 11:45

Ten tep by měl být fakt rychlý, někdo říká jako dusot koni. Malá měla myslím většinou okolo 160 tepu ta minutu. Zkus si najít na youtube, jak zní srdíčko miminka před AngelSounds, je tam toho dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1992
3.5.20 11:48

Já jsem taky poslouchala v tom místě v tu dobu. Tep je kolem 150/min.
Počítej to 10sekund a násob 6×.
Mám placentu vepředu a pohyby cítím až od 22+4. Klid :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.20 12:06

Tak to sllysim asi dobre ze je to tep miminka mam hodnr nezdaru za sebou tak uz mam strach ale ted jdte me holky uklidnily :srdce: :srdce: :srdce: picha me furt v na leve strane v podbrisku a nad podbriskem ale tak si rikam ze je to mozna deloha, tak proto tak stresuju a hlefam srdicko a pak mam stoho takovr pocity mooc dekuji :* :*

• Nahlásit
  • Citovat
1992
3.5.20 12:19

A můžu se zeptat jakých nezdarů? Nějaké ztráty v druhém trimestru?
A víš, kde máš placentu? To by Ti měli na screeningu říct.
Já poslouchala každý den minutu jestli tam je, dokud nezačaly pohyby. Taky jsem byla trochu ve stresu…
A kdy máš další kontrolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7980
3.5.20 12:21
@PepiKo píše:
Ten tep by měl být fakt rychlý, někdo říká jako dusot koni. Malá měla myslím většinou okolo 160 tepu ta minutu. Zkus si najít na youtube, jak zní srdíčko miminka před AngelSounds, je tam toho dost.

Na Youtube pozor, na začátku jsem hledala, jak to zní a tak v polovině případů je tam ve skutečnosti nahrané pulsování tepny :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7980
3.5.20 12:27
@Anonymní píše:
Ahojte holky muzu se zeptat posloucham srdicko pres angelssounds a furt slysim rychlejsi tep jen na jednom miate a to je hnrd nad ochlupenim jsme v 20tt je to mozne?/dekuji za uklidneni pohyby jeste nemam tak mam strach :think: :think: :think: :think:

Já jsem teda nikdy neslyšela „dusot koní“, to jen na screeningu, ale je to opravdu pravidelné bušení. Když chytneš tepnu, která bývá právě dole na břiše (tím ale nechci říct, že tam srdce chytit nemůžeš, zas tolik zkušeností nemám), tak je to spíš takové pulsující šumění.

Jinak já jsem cítila pohyby hodně pozdě, určitě po 23tt a až dokonce poměrně slabé - měla jsem placentu vepředu a miminko koncem pánevním. A nevím, zda to souvisí, ale narodilo se mi hodně klidné a pohodové dítě. Takže klid :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.20 13:03

@Pajik 76 vzdy prave v prvnim trimestru jednou sam. potrat a dvakrat zamkle :? :? noo naposled jdem byla v 12tt a na ultrazvuku a od tr doby nic akorad nam rekli ze se mu moc nezda srdicko neboki prutoknost jedne cevy a ze mimi je o tyden mladsi tak jsme dostalq prasky a id te doby mi nikdo nedelala zadne utz nic tak mam strach a na velkej screning jdu za 2 tydny

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.5.20 13:07

@Ba-stet a jakou myslis tepnu ja si rikam kdyby ro byla moje tepna tak i ta tepna bije stejne jako.moje srdce nebo ne? :think: :think: prave ze jikde jinde to neslysim jen na tom miste a je to rychleji tep nez muj, tak predpokladam ze je to miminka tep :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
7980
3.5.20 13:17
@Anonymní píše:
@Ba-stet a jakou myslis tepnu ja si rikam kdyby ro byla moje tepna tak i ta tepna bije stejne jako.moje srdce nebo ne? :think: :think: prave ze jikde jinde to neslysim jen na tom miste a je to rychleji tep nez muj, tak predpokladam ze je to miminka tep :nevim: :nevim:

Myslím, že tsm prochází Tvá břišní tepna, nebo jedna z těch, co vedou k miminku. Ta miminčí bude určitě rychlejší. Každopádně to srdíčko je jasné, jsou to takové jasné údery nebo jak to popsat. Ale moje dítě angel fakt nesnášelo a vždycky se snažilo uplavat, takže to může být i tím. Já jsem nejčastěji slyšela tlukot asi 2 cm nalevo od pupíku, ale už si bohužel nepamatuju, v kterých týdnech. Ale jestli slyšíš rychlý tep, je to dobré, i kdyby to byla miminí tepna. Hlavně se snaž uklidnit, i když si umím představit, jak je to těžké :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.20 13:34

@Ba-stet tak snad je to tlukot. prcka nemuzu se stresovat ale.uz se nemuzu dockat te kontroly zasr si rikam kdyb bylo.neco hodne spatne treba bych spinila.nebo tak neco ne jak.jsem.to mela u predchozis ale.tim se samozrejmne jen uklidnuji musi to.byt dobry :srdce: :srdce: dekuji za podporu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
7980
3.5.20 13:43
@Anonymní píše:
@Ba-stet tak snad je to tlukot. prcka nemuzu se stresovat ale.uz se nemuzu dockat te kontroly zasr si rikam kdyb bylo.neco hodne spatne treba bych spinila.nebo tak neco ne jak.jsem.to mela u predchozis ale.tim se samozrejmne jen uklidnuji musi to.byt dobry :srdce: :srdce: dekuji za podporu :srdce:

Bude to určitě dobrý!!! Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1992
3.5.20 15:28
@Anonymní píše:
@Pajik 76 vzdy prave v prvnim trimestru jednou sam. potrat a dvakrat zamkle :? :? noo naposled jdem byla v 12tt a na ultrazvuku a od tr doby nic akorad nam rekli ze se mu moc nezda srdicko neboki prutoknost jedne cevy a ze mimi je o tyden mladsi tak jsme dostalq prasky a id te doby mi nikdo nedelala zadne utz nic tak mam strach a na velkej screning jdu za 2 tydny

Počkej, byla jsi na ultrazvuku ve 12tt a od té doby nic???
A jaké „prášky“ Ti dal? Nasadil Ti prášky ve 12tt a řekl, že se mu nezdají průtoky a už Tě nechtěl vidět??? A teď jsi už 20tt?
Kort po těch předešlých třech nezdarech je mi to teda divný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama