Jak poznat jednorázový úlet?

Anonymní
8.5.20 14:37

Jak poznat jednorázový úlet?

Chtěla bych se zeptat při jakých situacích máte podezření na jednorázový úlet? Třeba když vám partner neřekne že si píše s nějakou ženou kterou ani pořádně nezná? A třeba se s ní sám sejde u ní doma a je tam s ní několik hodin sám a neřekne vám o tom? A třeba s ní i u ní doma popije? Mi se tohle jednou stalo u mého přítele. Jsem zoufalá

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6102
8.5.20 14:40

Nemám podezření. Co mi muž neřekne, to nevím. Takže u mě asi jen když bych je nachytala, a to věřím, že mám dost chytrého muže, aby to dělal dostatečně tajně. Zas nemusím vědět všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17020
8.5.20 14:48

Nemam podezreni, v 99% casu vim kde a s kym pritel je :D jako kdyby chodil k cizím ženám domu, tak asi taky podezirat budu, neverim ze by pili jen kafe, to si muzou dat v kavárně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
8.5.20 15:04

A teď řešíš, že se jednalo o jednorázovku nebo tě podvádí pravidelně? To je tak blbý, že ti o tom řekl, nebo si to někde našla?
Záleží, co jsi si od odhalení slibovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16285
8.5.20 15:05

U meho aktualniho muze ten pocit, ze dela neco nekaleho nikdy neprisel. Nejspis proto, ze ten muj je verny jako pes.

Rika se, ze jednorazovku zena nepozna, pokud chlap neni idiot, nejak se neprokecne, nema na krku cucflek nebo nema v kapse ucet od hodinoveho hotelu. Muj chlap sice inteligentni je, ale je tak rotzekany, ze ten by nedokazal ututlat absolutne nic. Tim jsem si jista.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
898
8.5.20 15:42

Můj muž asi blb je, protože mi strkal důkazy prakticky před nos.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16285
8.5.20 15:52
@akavi píše:
Můj muž asi blb je, protože mi strkal důkazy prakticky před nos.

vypravej, at se poucime/pobavime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4996
8.5.20 15:54

Tak kdyby mi chlap neřekl, že si s někým píše a já na to přišla a k tomu ještě k ní šel a kafe tak to by mi podezřelé přišlo. Asi by mi bylo jedno jestli se jedná o jednorázovku nebo to udělal 5×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11091
8.5.20 15:59
@akavi píše:
Můj muž asi blb je, protože mi strkal důkazy prakticky před nos.

Protože se tě chtěl zbavit. Nemůže za to, že jsi pomalejší a nepochopila jsi to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12358
8.5.20 16:06

Tak tohle se mi nestalo, ale nechápu co řešíš ty. Jak to můžeš vědět když ti to neřekl? A stalo se to jednou nebo víckrát? Se prorekl nebo mu muzes do mobilu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3942
8.5.20 16:40
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat při jakých situacích máte podezření na jednorázový úlet? Třeba když vám partner neřekne že si píše s nějakou ženou kterou ani pořádně nezná? A třeba se s ní sám sejde u ní doma a je tam s ní několik hodin sám a neřekne vám o tom? A třeba s ní i u ní doma popije? Mi se tohle jednou stalo u mého přítele. Jsem zoufalá

Co budeš dělat, když uletěl? To už máš promyšlené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
898
8.5.20 17:32
@Prof. Farnsworth píše:
Protože se tě chtěl zbavit. Nemůže za to, že jsi pomalejší a nepochopila jsi to :mrgreen:

Za pár let se dočká. Teď mu to nebudu usnadňovat. Nebudu v potu tváře vychovávat naše děti sama, aby on si žil v pohodě svobodnej život a jednou za čas si zahrál na vzornýho milujícího taťku. Ať si to taky užije.

On se mě nechtěl zbavit, on si chtěl jen vrznout jinde a neobtěžoval se příliš zakrývat důkazy (a ano, bez určité shody náhod bych na to asi nepřišla, ale holt nechávat si v Google prohlížeči v historii vyhledávání štětek z města, kam druhej den jedu, a nechat se přihlášenej na stejným účtu v notebooku manželky, která ten notebook použila naposled tak rok předtím, to je spíš známka slaboduchosti než snahy něco odhalit či skrýt.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2500
9.5.20 00:24
@akavi píše:
Za pár let se dočká. Teď mu to nebudu usnadňovat. Nebudu v potu tváře vychovávat naše děti sama, aby on si žil v pohodě svobodnej život a jednou za čas si zahrál na vzornýho milujícího taťku. Ať si to taky užije.On se mě nechtěl zbavit, on si chtěl jen vrznout jinde a neobtěžoval se příliš zakrývat důkazy (a ano, bez určité shody náhod bych na to asi nepřišla, ale holt nechávat si v Google prohlížeči v historii vyhledávání štětek z města, kam druhej den jedu, a nechat se přihlášenej na stejným účtu v notebooku manželky, která ten notebook použila naposled tak rok předtím, to je spíš známka slaboduchosti než snahy něco odhalit či skrýt.)

Blb to je, o tom žádná…

Ale třeba ho opravdu jen zajímala tantrická masáž  :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
9.5.20 01:20

Takže si přišla na to, že si tvůj muž s někým píše a s tou ženou se sešel, byl u ní doma a zřejmě i popíjeli a bůhví co delali. Chápu to správně? A teď je pro tebe důležité, jestli je to nějaká jednorázová záležitost nebo dlouhodobá?
No hele, jednorázová vy to byla, kdyby se někde potkali, vyspali a druhej den pápá. Jestli si píšou, tak to je, nebo brzy bude, dlouhodobější. Teď záleží na tobě, co z toho chceš vyvodit. Podle toho pátrej (nebo nepátrej).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
898
9.5.20 05:44
@Josef_t píše:
Blb to je, o tom žádná…Ale třeba ho opravdu jen zajímala tantrická masáž :think:

Ty holky tantrickou masáž rozhodně nenabízely :-D

Navíc pak cca po třičtvrtě roce, co jsme se to snažili slepit a svatosvatě přísahal, že se jen koukal a nikde nebyl, měl v telefonu v historii volání to, že dalším štětkám z toho volal v den, kdy tam zase byl (a ano, opět náhoda, něco dělal, zavolal na mě, ať zvednu hovor na jeho telefonu a domluvím něco s dotyčným, když jsem to položila, v historii několik čísel bez popsání, komu patří, což u něj nebývá, hodila jsem je vzhledem k předchozí zkušenosti do Google a vyskočily na mě stránky privátů).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama