Jak poznat jestli mám stále cystu?

Anonymní
5.5.21 16:09

jak poznat jestli mám stále cystu?

Ahoj, před 2 měsícema u mě gynekolog objevil cystu 3cm, ale říkal, že je to v klidu, že to samo zmizí s menstruací. Ke gynekologovi mě tehdy dovedly i potíže, co mi ta cysta způsobovala a to bylo hlavně opožděná menstruace a před menstruací špínění (to jsem nikdy neměla), taky bolest v podbřišku a stehna. Je to sice malinká cystička, ale i tak jsem trochu hypochondr a stresuje mě to. Jak poznám, jestli už zmizela? Pořád mě celkem v tom podbřišku bolí, ale teď na druhé straně. Divný. Ale menstruaci jsem měla na den přesně, i když jsem měla předtím 1 den zase špínění. Tak mám strach, že tam furt je. Myslíte, že kdyby nezmizela, tak budu muset na operaci? Díky moc za jakoukoliv odpověď :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.5.21 16:13

Já jsem chodila vždy na kontrolu. Většinou při MS, aby se podívala, zda tam ještě je.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 16:58

Měla bys jít na kontrolní ultrazvuk. Ty sama to těžko poznáš…Operace závisí na velikosti a typu cysty. Já mám cystu taky 3 cm a zatím na operaci nemusím. Jenom v případě, že by se zvětšovala…

• Citovat
  • Nahlásit
17111
5.5.21 17:05

Ty to nepoznáš nijak. Mel si tě pozvat na kontrolu a s cystou 3cm se na operaci fakt nechodí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
6.5.21 12:19

I kdybys ji měla pořád, ale neměla žádné velké bolesti, tak se s ní (zbytečně) nic moc dělat nebude. Mě se neustále vrací už několik let, jindy je menší, jindy větší a jde to. Ted´ mám dokonce dvě menší. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2454
6.5.21 12:27

Doktorka rikala, ze do 5ti cm se cysta neresi..delala mi utz pred ms a po, aby zkontrolovala jestli zmizi..reseni cysty je antikoncepce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat