Jak poznat, jestli mě kluk miluje?

Anonymní
21.2.21 21:38

Jak poznat, jestli mě kluk miluje?

Ahoj, omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale nemám se na to koho zeptat. Je mi 21 let a mám svého prvního přítele. Vlastně ani nevím, jestli spolu chodíme, protože jsme si to takhle nikdy neřekli. Nicméně si píšeme a scházíme se. On musí vždy všechno iniciovat, protože já jsem hrozně stydlivá. Nikdy jsem neměla kluka, popravdě ani kamarády, kvůli soc. fobii. Takže je to asi 4 měsíce, co se známe a došli jsme do toho bodu, že spolu trávíme noc. Nicméně, já jsem pana, takže k opravdovému sexu ještě nedošlo. Pouze hlazení, líbání atd. Taky jsme se navzájem dělali pusou, ale přímo sex ne. Ale všechno to dělám poprvé, takže jsem v tom hrozně špatná. Ale on je hrozně hodný a chová se ke mně moc hezky, furt se ptá, jestli se mi to líbí, atd. A večer, když jsem usnula, tak mě přikryl peřinou a večer se ke mně hezky tulí i já k němu. I po ránu, je to vždycky moc hezký. Jenže jde o to, že se tak chová jen když jsme spolu. Nechce si moc psát, vždy odpovídá jednoslovně. No a po tom, co jsme dělali minule se ani neozval, možná se mu to nelíbilo a já to chápu, jsem v tom fakt špatná. Jenže já mám pocit, že jsem do něho zamilovaná a mám strach, že je to jednostranné. Fakt nevím, jak to poznat..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2033
21.2.21 21:44

Jinak než, že se ho zeptáš to asi nepoznáš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11839
21.2.21 22:13

Na to není žádný recept ani pravidlo…bud jen stále věříš a nebo tě někdo tak zlomí, že tě tvé sny opustí a nezbyde ti nic jinýho než par nekonečných vteřin…když člověk opravdově miluje…jen on sám to cítí…jen on sám ví kde jsou jeho lidský možnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7469
21.2.21 23:29

Někdo na to psaní zpráv moc není. :nevim: Co mu třeba někdy místo zprávy zavolat? Uslyšíš jeho tón hlasu a lépe poznáš, jestli ho „otravuješ“ nebo ne. Když jste spolu mimo ty noci, taky se k tobě chová hezky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
22.2.21 01:15

Myslet si můžeš, co chceš. Ba naopak tím přemýšlením si můžeš vytvořit problém, který vůbec neexistuje. Chápu, že se stydíš, první vztah apod.. ale proč se ho nezeptáš, jak to mezi váma vidí, jaké má plány, jak to myslí s tebou,..?
Můj chlap taky není moc na vypisování a když jsme spolu teprve začínali, tak měl zaplacenou dovolenou - chatu. Byl tam cca týden a napsal mi tak jednou denně, za dva dny a volali jsme si snad jednou. A už jsme spolu přes 2 roky a nemyslím si, že by mě nemiloval.

Všechno je o komunikaci. Musíš se to dřív či později naučit. Upřímně plno vztahů na komunikaci ztroskotá…

• Citovat
  • Nahlásit
Annastaziaa
22.2.21 13:13

Také bych se ho přímo zeptala.
Alespoň budeš vědět, jak na tom jsi.

• Citovat
  • Nahlásit
14299
22.2.21 16:00

Zkusila bych se zeptat. Případně mu zkus zavolat a uvidíš reakci, zda je nadšený nebo ho spíše otravuješ. Každopádně spíše bych zkusila si o tom popovídat osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
22.2.21 16:56

Můj muž také není na psaní, vyřešilo se to tím že jsme spolu začali bydlet docela brzy, jinak bych ho asi musela zabít, už jsme spolu 8 let ;) jednou mluvil moc pěkně o jedné kamarádce, tak mi to nedalo a koukla na jejich konverzaci (vim že se to nemá :-D) a tyjo jsem se divila že si s ním ještě píše, jednoslovne odpovědi a ona takové slohy. A to vím že mu na ni jako na kamarádce opravdu záleželo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
22.2.21 16:56

A nebo čeká až napíšeš ty? To bych se také nedivila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat