Jak poznat muže s vasektomií?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LaraW
Nováček 2 příspěvky 07.10.18 00:02
Jak poznat muže s vasektomií?

Ahoj holky, jsem tu nová, takže zdravím! :* Ráda bych se zeptala, zda máte některá muže s provedenou vasektomií. Mám partnera a plánuji do budoucna druhé dítě, partner se na to zatím tváří poměrně odmítavě, několikrát se zmínil o vasektomii, nejdřív ve smyslu, že na to v minulosti chtěl jít, ale bylo mu to rozmluveno, následně to nadhodil, že by na to klidně šel, abych nemusela brát antikoncepci. Není nějaká možnost zjistit, zda to už nepodstoupil? Nějaké jizvy na varlatech nebo jiné „příznaky“? Obecně si s partnerem věříme a vztah funguje jak má už déle jak dva roky, nicméně toto téma je dost ožehavé a přiznám se, že konkrétně v tomto si nejsem jistá, zda mi partner říká pravdu a jen mě nějakým způsobem nezkouší, zatímco vasektomii dávno podstoupil a nechce to přiznat. Narovinu se ptát zatím nechci, aby neměl dojem, že na něj něco kuju nebo ho tlačím do kouta. Je to celé dost absurdní, vím, jsem z toho docela na rozpacích a špatná, protože pokud by byl dávno „vykastrovaný“, byl by pro mě vztah docela ztrátou času, jelikož já toužím po rodině. Za odpovědi nebo tipy děkuji :srdce:

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8921 příspěvků 07.10.18 00:20

V jedné diskuzi se snažíte o dítě a ve druhé to partner dítě odmítá? Z koho si tady děláš srandu?

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 169 příspěvků 07.10.18 00:34

@Janli jestli se nesnaží o dítě jen ona a on nemá třeba ani tušení, že nebere tabletky.

Janli
Echt Kelišová 8921 příspěvků 07.10.18 00:45

@Amy_Farrah_Fowler taky mám ten dojem…

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 07.10.18 01:39
@LaraW píše:
Ahoj holky, jsem tu nová, takže zdravím! :* Ráda bych se zeptala, zda máte některá muže s provedenou vasektomií. Mám partnera a plánuji do budoucna druhé dítě, partner se na to zatím tváří poměrně odmítavě, několikrát se zmínil o vasektomii, nejdřív ve smyslu, že na to v minulosti chtěl jít, ale bylo mu to rozmluveno, následně to nadhodil, že by na to klidně šel, abych nemusela brát antikoncepci. Není nějaká možnost zjistit, zda to už nepodstoupil? Nějaké jizvy na varlatech nebo jiné „příznaky“? Obecně si s partnerem věříme a vztah funguje jak má už déle jak dva roky, nicméně toto téma je dost ožehavé a přiznám se, že konkrétně v tomto si nejsem jistá, zda mi partner říká pravdu a jen mě nějakým způsobem nezkouší, zatímco vasektomii dávno podstoupil a nechce to přiznat. Narovinu se ptát zatím nechci, aby neměl dojem, že na něj něco kuju nebo ho tlačím do kouta. Je to celé dost absurdní, vím, jsem z toho docela na rozpacích a špatná, protože pokud by byl dávno „vykastrovaný“, byl by pro mě vztah docela ztrátou času, jelikož já toužím po rodině. Za odpovědi nebo tipy děkuji :srdce:

Pokud si s partnerem věříte, neměl by být problém se zeptat.

cecetka
Echt Kelišová 8393 příspěvků 07.10.18 03:37
@Russet píše:
Pokud si s partnerem věříte, neměl by být problém se zeptat.

Oni si veri, vztah funguje, ALE on deti nechce a ona deti chce. Ona nevi, jestli uz zakrok nepodstoupil, on nevi, jestli ona neprestala uzivat antiko. Ale vztah funguje :nevim:

Náměsíčná
Závislačka 4400 příspěvků 07.10.18 12:36

Podle toho co píšeš on děti nechce,ale ty jaksi nechceš pochopit. Je úplně jedno jestli ji má nebo ne. Pokud děti nechce a ty na něj neušiješ boudu tak děti mít nebudete.

Já bych to nepoznala. Manžel ji má přes 2 roky.

Váš příspěvek
Reklama