Reklama

Jak poznat muže s vasektomií?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LaraW
Nováček 2 příspěvky 07.10.18 00:02
Jak poznat muže s vasektomií?

Ahoj holky, jsem tu nová, takže zdravím! :* Ráda bych se zeptala, zda máte některá muže s provedenou vasektomií. Mám partnera a plánuji do budoucna druhé dítě, partner se na to zatím tváří poměrně odmítavě, několikrát se zmínil o vasektomii, nejdřív ve smyslu, že na to v minulosti chtěl jít, ale bylo mu to rozmluveno, následně to nadhodil, že by na to klidně šel, abych nemusela brát antikoncepci. Není nějaká možnost zjistit, zda to už nepodstoupil? Nějaké jizvy na varlatech nebo jiné „příznaky“? Obecně si s partnerem věříme a vztah funguje jak má už déle jak dva roky, nicméně toto téma je dost ožehavé a přiznám se, že konkrétně v tomto si nejsem jistá, zda mi partner říká pravdu a jen mě nějakým způsobem nezkouší, zatímco vasektomii dávno podstoupil a nechce to přiznat. Narovinu se ptát zatím nechci, aby neměl dojem, že na něj něco kuju nebo ho tlačím do kouta. Je to celé dost absurdní, vím, jsem z toho docela na rozpacích a špatná, protože pokud by byl dávno „vykastrovaný“, byl by pro mě vztah docela ztrátou času, jelikož já toužím po rodině. Za odpovědi nebo tipy děkuji :srdce:

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5645 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 00:20

V jedné diskuzi se snažíte o dítě a ve druhé to partner dítě odmítá? Z koho si tady děláš srandu?

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 121 příspěvků 07.10.18 00:34

@Janli jestli se nesnaží o dítě jen ona a on nemá třeba ani tušení, že nebere tabletky.

Janli
Kelišová 5645 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 00:45

@Amy_Farrah_Fow­ler taky mám ten dojem…

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10888 příspěvků 07.10.18 01:39
@LaraW píše:
Ahoj holky, jsem tu nová, takže zdravím! :* Ráda bych se zeptala, zda máte některá muže s provedenou vasektomií. Mám partnera a plánuji do budoucna druhé dítě, partner se na to zatím tváří poměrně odmítavě, několikrát se zmínil o vasektomii, nejdřív ve smyslu, že na to v minulosti chtěl jít, ale bylo mu to rozmluveno, následně to nadhodil, že by na to klidně šel, abych nemusela brát antikoncepci. Není nějaká možnost zjistit, zda to už nepodstoupil? Nějaké jizvy na varlatech nebo jiné „příznaky“? Obecně si s partnerem věříme a vztah funguje jak má už déle jak dva roky, nicméně toto téma je dost ožehavé a přiznám se, že konkrétně v tomto si nejsem jistá, zda mi partner říká pravdu a jen mě nějakým způsobem nezkouší, zatímco vasektomii dávno podstoupil a nechce to přiznat. Narovinu se ptát zatím nechci, aby neměl dojem, že na něj něco kuju nebo ho tlačím do kouta. Je to celé dost absurdní, vím, jsem z toho docela na rozpacích a špatná, protože pokud by byl dávno „vykastrovaný“, byl by pro mě vztah docela ztrátou času, jelikož já toužím po rodině. Za odpovědi nebo tipy děkuji :srdce:

Pokud si s partnerem věříte, neměl by být problém se zeptat.

cecetka
Kelišová 7208 příspěvků 07.10.18 03:37
@Russet píše:
Pokud si s partnerem věříte, neměl by být problém se zeptat.

Oni si veri, vztah funguje, ALE on deti nechce a ona deti chce. Ona nevi, jestli uz zakrok nepodstoupil, on nevi, jestli ona neprestala uzivat antiko. Ale vztah funguje :nevim:

Náměsíčná
Závislačka 3997 příspěvků 07.10.18 12:36

Podle toho co píšeš on děti nechce,ale ty jaksi nechceš pochopit. Je úplně jedno jestli ji má nebo ne. Pokud děti nechce a ty na něj neušiješ boudu tak děti mít nebudete.

Já bych to nepoznala. Manžel ji má přes 2 roky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >