Jak poznat nesnášenlivost lepku u miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
spirig
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 23.08.18 11:03
jak poznat nesnasenlivost lepku u miminka?

Ahoj holky, mam skoro rocni holcicku. Spi klidne celou noc, ale kdyz ji dam chleb nebo kuskus, trapi ji v noci brisko a prdy, budi se a breci. Nejdriv jsem to nechapala, proc se budi, myslela jsem, ze je to od zubu. Zacala jsem hlidat kdy a co ji, no a pokud dostane k veceri chleb, tak se prevaluje, place a tlaci prdy. Vcera mela kuskus, sice se probudila, zaplakala, ale po podani mleka usnula. Takze mnohem lepsi. Dnes bude mit testoviny k obedu a uvidime. Pak zkusim lepek uplne vynechat. Mate nekdo zkusenost? Je moznost, ze treba nema jeste streva pripravena? Dekuji moc

Reakce:
cverunka
Závislačka 2647 příspěvků 23.08.18 13:15

Kuskus je ale také s lepkem. :mrgreen: Spíš jí třeba čerstvý chleba nadýmá. Jinak roční dítě už může jíst v podstatě všechno.

spirig
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 23.08.18 13:19

@cverunka jo to vim :) ale ze reakce byla lepsi. Jen doufam, ze to bude jen chleba. Stejne se po podani lepku probudi a breci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >