Jak poznat porod? Příznaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 10:26
Jak poznat porod? Priznaky

Jak jste poznaly, ze se blizi porod. Mam sice jeste mesic cas, ale zacal me bolet podbrisek jako pri MS. Brisko se posunulo smerem dolu a obcas mi tvrdne bricho. Od 20 tt uz mluvi o predcasnem porodu.

Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20853 příspěvků 28.03.19 10:31

Že to bolí fakt hodně. Pokud to není pravidelně a silně budou to poslíčci

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 10:35

A ti poslicci se muzou objevit i mesic predem nebo to mam cekat driv :nevim: ?

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 28.03.19 10:36

Napila se a sla okamzite na wc. Z poslicku vlastne byli kontrakce, ale to sem nevedela, bylo to slabsi. Do te doby nic, jen od 6m otevrena na 2cm ale to mam i u druhe…

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 12 inzerátů 28.03.19 10:41

Mě tvrdlo a pobolívalo břicho cca od 23 tt. Dr mi dal magnézko a měla jsem se šetřit, což popravdě moc neumím a taky jsem na to dojela a ve 34 tt skončila v nemocnici na kapačkách a hlavou dolů. Jestli to máš jen občas, tak je to v pohodě, děloha trénuje na porod. Zmiň se o tom Dr na kontrole, on už bude vědět co s tebou.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20853 příspěvků 28.03.19 10:58
@Anonymní píše:
A ti poslicci se muzou objevit i mesic predem nebo to mam cekat driv :nevim: ?

Tak 20tt týden nejsi, takže klid. Ano můžou se objevit před porodem třeba měsíc. Nebo dřív. Nebo později. Nebo vůbec.

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 28.03.19 11:01
@Anonymní píše:
A ti poslicci se muzou objevit i mesic predem nebo to mam cekat driv :nevim: ?

Muzou a nemusi :nevim: Mně začalo „cosi“ hodně nepravidelnýho ve 38+6, v 39+1 porod. Jinak poslíčky rozeženeš horkou sprchou/vanou, ty pravý kontrakce už ne.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20853 příspěvků 28.03.19 11:20

Omyl

nabab
Kecalka 253 příspěvků 28.03.19 13:24

Mně začala odcházet hlenová zátka + se přidalo slabé bolení, které mi šlo do kříže a do zadku a vždycky to bylo chvilku a pak chvíli klid… Neměla jsem do té doby ani poslíčky (39+4), jeli jsme radši do porodnice a šla jsem rovnou na porodní box, otevřená na 4 prsty :)

chs.jasmin
Echt Kelišová 9402 příspěvků 28.03.19 13:31
@Anonymní píše:
Jak jste poznaly, ze se blizi porod. Mam sice jeste mesic cas, ale zacal me bolet podbrisek jako pri MS. Brisko se posunulo smerem dolu a obcas mi tvrdne bricho. Od 20 tt uz mluvi o predcasnem porodu.

Ahoj,

poslíčci s emužou objevit okolo toho měsíce před porodem, kolikrát už to graduje a nic.

Doporučím při boelstech si dát teplou vanu (ne horkou), naložit se, relaxovat, prodýchávat, kdyžtak zaznamenávat čas (je fuuura aplikací na zaznamenávání času).

Jinak jak se mě rozjely porody - u první dcery mě probudily ve 2 ráno vlny - pravidelné tvrdnutí břicha, když jsem v 6 ráno vstala s mužem, tak mi lupla plodová voda - takže to bylo jasný.
U druhé dcery opět ve 2 ráno tvrdnutí břicha - ale nic bolestivého, v 6 ráno už co 3 minuty, ale stále nic hrozného a pak během hodiny to nabralo grády, jelo se a voda nepraskla do poslední minuty.
Ono bříško padne - lepe se dýchá, to je, když miminko sestoupí do pánve a už se chystá k porodu, je to normální. :palec:

Váš příspěvek
Reklama