Jak poznat střevní problémy

46
21.1.18 12:12

Jak poznat strevni problemy

Jak se projevuji strevni problemy ruzna onemocneni…mam uz skoro 14 dni tak pichani v levem podbrisku, boku je toto ruzne…obcas to vystreli i nize jak kdyz ke stehnu. Mam problemy se zady cekaji mne RHB. Bricho na pohmat me neboli vubec, muze na nem spat, lezet na boku. Na velkou chodim pravidelne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
938
21.1.18 12:19

Muze to byt od tech zad. Mam to taky a zazivaci problemy (ani urologicke, ani gynekologicke) zadne. Zitra jdu k rehab lekarce, tak uvidim, co mi rekne. Podle me to souvisi s SI skloubenim nebo prechodem mezi bederkou a kosti krizovou.

@ZukaP píše:
Jak se projevuji strevni problemy ruzna onemocneni…mam uz skoro 14 dni tak pichani v levem podbrisku, boku je toto ruzne…obcas to vystreli i nize jak kdyz ke stehnu. Mam problemy se zady cekaji mne RHB. Bricho na pohmat me neboli vubec, muze na nem spat, lezet na boku. Na velkou chodim pravidelne.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
21.1.18 12:47

@Plavuše jako zle mi byvalo to ustalo i kdyz nekdy mam takovy pocit na zvraceni nekdy, ale mam vysledovane, ze je uplne jedno co jim. Je to jedno. Tak to prave taky spis prikladam zadum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7670
21.1.18 12:52

Myslíte, že tlak na žaludku (bez dalších střevních problémů) může souviset se zádama? Ty mě bolí ve stejný výšce, jako je žaludek a pak i trochu níž vlevo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
21.1.18 12:56

@Levandulina no moje dr me rikala, ze ano. Ja chodim na krve pravidelne, byla jsem i na utz uz teda koncem listopadu a vse ok. Takze ona semnou nic neresi. Proste zada a nazdar :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
21.1.18 13:23

@ZukaP tohle měl můj taťka, šel na chirurgii o víkendu (jezdí kamionem) dali mu prášek od bolesti, že je to od zad. Pak odjel na 14dni, vrátil se, bylo to horší, tak se snažil ty záda mazat a tak no a za týden přijel sotva chodil, taky ten bok hlavně zezadu a píchání v podbřišku, jel znova na pohotovost a v nemocnici zůstal 14dni. Akutní zánět střev, hrozil mu vývod. Doktor říkal, že kdyby odjel na týden, už se nám nevrátí domů, že by mu střevo prasklo. Jinak žádné jiné problémy neměl, krev ve stolici nebo zvracení. Chodil pravidelně na WC… Ale nechci tě strašit! :kytka: s největší pravděpodobností to od zad bude když máš s nimi problémy. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
21.1.18 13:29

@Lucius08 no ja doufam…u me je to uz delsi dobu a porad stejny…dneska o tom zas moc nevim. Je to takovy vselijaky :/ a jak mu prisli na ten zanet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
21.1.18 13:36

@ZukaP tak to budou ty záda, u toho zánětu se to zhoršovalo… Měl ten zánět pak ještě jednou, a taky dostal první prášky na záda a rehabky :-D ale pak si vydupal sono a tam to zjistili naštěstí v začátku tak dostal jen antibiotika a byl asi 3dny v nemocnici. Takže sono nebo kolonoskopie. Nejsem si jistá jestli jim něco napoví krev? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
21.1.18 13:39

@Lucius08 no ja to mam porad stejny. Dneska o tom ani moc nevim. Jen teda zada no ty boli porad, aletak nastesti to zas neni neco co by clovek nevydrzel. Jen teda kdyz dyl sedim tak su pak jak stara baba nez se rozejdu to je des :lol: a me utz bricha a male panve delali koncem listopadu to me teda jeste nejak nedelalo, ale rikala, ze je vse v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
21.1.18 13:43

@ZukaP nejsem doktor ale podle mě to budou ty záda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
21.1.18 14:06

@Lucius08 tak jasne :) ja to zatim taky prikladam tomu. Pokud by se to horsilo mazu k dr. A zas si rikam ze kdyby to bylo neco se strevama bude prujem, zacpa a i na pohmat by bricho bolelo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat