Jak poznat ucpaný mlékovod

225
19.11.15 09:55

jak poznat ucpaný mlékovod

Holky už druhý den mě bolí jedno prso. Bolest je na straně a nahoře. Zarudlí to nemám mléko mi taky teče i když musím malý dát pít i z druhého. Teploty nemám, může to být ucpaný mlékovod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.11.15 10:03

@WERUN28 Já jsem to takhle měla na začátku kojení, když nás pustili z porodnice. Asi první tři dny mě to hodně bolelo, hlavně na straně. Říkali mi, že to musím rozkojit a pokud by se objevila teplota či jiné problémy, tak k lékaři, aby tam nebyl zánět. Ale asi po těch třech dnech a normálním kojení to přešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9123
19.11.15 10:04

Asi může, ono mléko z něho teče, protože bradavka má víc otvorů, ale jeden z nich může být ucpaný. Musíš se dobře podívat (nebo manžel třeba, fakt zblízka), na jedné dírce může být puchýřek - ten se musí opatrně propíchnout vydezinfikovaným špendlíkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
19.11.15 10:06

Perfektně výše popsáno, holky ti to vysvětlily. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
19.11.15 11:29

Ucpany mlekovod produkuje ponerne rychle bobtnajici zatvrdliny v prsu, protoze se vubec nevyprazdnuje.
Pokzd te prso jen boli a zatvrdle neni, muze to byt pocatek zanetu. V tom pripade na to placnout tvaroh a pri kojeni dbat na techniku a stridat klasickou polohu s polohou na fotbalistu. Pozor na kojeni v leze, mlekovody smerem k podpazdi se u nej hur vyprazdnuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama