Jak poznat, zda vás muž miluje?

4144
29.7.13 10:12

Jak poznat zda muž miluje?

Jednoho dne mě napadla otázka. Jak vlastně poznat zda vás muž miluje? :think: Nemyslím tím to, že řekne miluji tě.
Je láska to, že se třeba tisíckrát omluví za svého syna, který měl nemístné poznámky, ráno než odejdete z bytu vám dá desítek pusinek a obejme vás i když to předtím neudělal(teprve začínáme) a pak jde na balkon a zapíská na vás a když se otočíte mává vám? Je láska to, že si na papír píše váš rozhovor a pak si ho dá do skříně? Když mluvíte o smrti a on se rozpláče, protože řeknete(aniž bych to věděla) to samé co říká on a to, že to se jen duše stěhuje na jinou úroveň? Je to láska když s vámi tančí a u toho sám zpívá? Když vás neustále vyhledává očima, tak nežně hladí po vlasech až z toho máte husí kůži a večer v posteli vás drží za ruku a pořád ji líbá?
Když vám skládá básně, při každé návštěvě dostanu to co mám ráda? Když se s vámi sprchuje i když máte své dny? Když vám každý den píše sms dobré ráno a večer dobrou noc? A mohla bych takto pokračovat…jsou to maličkosti, ale dělají celek..
Tak jak žena pozná, že ji muž miluje? Jaké tajné signály vám prozradí, že ten váš vás má v :srdce: i když to neříká?
Přeji všem krásný den.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Mirkara
29.7.13 10:14

Počíte měsíce. První tři miluje.

• Nahlásit
  • Citovat
14906
29.7.13 10:18

Asi tě zklamu, ale nic z toho, co jsi zakladatelko vyjmenovala, podle mě není důkazem opravdové lásky (čili může milovat, nemusí). Jsou to projevy, které poteší, ale nic chlapa nestojí…

To, zda vás protějšek opravdu miluje, se podle mne pozná až ve chvíli, kdy se člověk ocitne v nouzi a protějšek pro vás musí něco obětovat. Lásku podle mého dělají činy, ne slova či laciná gesta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
29.7.13 10:18
@madanga píše:
Jednoho dne mě napadla otázka. Jak vlastně poznat zda vás muž miluje? :think: Nemyslím tím to, že řekne miluji tě.
Je láska to, že se třeba tisíckrát omluví za svého syna, který měl nemístné poznámky, ráno než odejdete z bytu vám dá desítek pusinek a obejme vás i když to předtím neudělal(teprve začínáme) a pak jde na balkon a zapíská na vás a když se otočíte mává vám? Je láska to, že si na papír píše váš rozhovor a pak si ho dá do skříně? Když mluvíte o smrti a on se rozpláče, protože řeknete(aniž bych to věděla) to samé co říká on a to, že to se jen duše stěhuje na jinou úroveň? Je to láska když s vámi tančí a u toho sám zpívá? Když vás neustále vyhledává očima, tak nežně hladí po vlasech až z toho máte husí kůži a večer v posteli vás drží za ruku a pořád ji líbá?
Když vám skládá básně, při každé návštěvě dostanu to co mám ráda? Když se s vámi sprchuje i když máte své dny? Když vám každý den píše sms dobré ráno a večer dobrou noc? A mohla bych takto pokračovat…jsou to maličkosti, ale dělají celek..
Tak jak žena pozná, že ji muž miluje? Jaké tajné signály vám prozradí, že ten váš vás má v :srdce: i když to neříká?
Přeji všem krásný den.. :kytka:

Jeto dost individuální si myslím, každý muž je jiný, stejně jako každá žena, Každý potřebuje něco jiného, někdo potřebuje něžné hlazení, romantická slůvka, nekonečné pohledy atd… a stejně je někdo umí dávat a někdo ne. Nejdůležitější je aby si ty dva sedli co se týče tohodle :) Mě osobně přítel hladí vždycky před spaním po čele, po celém těle, pořád mě vyhledává, občas přinese kytičku jen tak, polibky taky padají často a celkově jsme oba dva typy, že já toho ráda příjmám a on to rád dává, ale jak říkám, každý na to neni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
29.7.13 10:19
@Mirkara píše:
Počíte měsíce. První tři miluje.

A ten zbytek? jsme „spolu“ 5 měsíců…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mirkara
29.7.13 10:19

@káťa si pleteš lásku se soucitem,

• Nahlásit
  • Citovat
137
29.7.13 10:20
@Mimi85 píše:
Jeto dost individuální si myslím, každý muž je jiný, stejně jako každá žena, Každý potřebuje něco jiného, někdo potřebuje něžné hlazení, romantická slůvka, nekonečné pohledy atd… a stejně je někdo umí dávat a někdo ne. Nejdůležitější je aby si ty dva sedli co se týče tohodle :) Mě osobně přítel hladí vždycky před spaním po čele, po celém těle, pořád mě vyhledává, občas přinese kytičku jen tak, polibky taky padají často a celkově jsme oba dva typy, že já toho ráda příjmám a on to rád dává, ale jak říkám, každý na to neni :)

A poznám to právě podle tohoto, taky se mnou rád tančí, pustí pomalou písničku a sám mě vyzve, vždycky jsem si myslela, že to je jen ve filmech, ptž před ním jsem neměla zrovna ideální vztahy… ale ním jsem tohle všechno poznala a je to super. Poznám to i tím, že mi dost pomáhá atd atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
denníček
29.7.13 10:20
@madanga píše:
A ten zbytek? jsme „spolu“ 5 měsíců…

Kombinace setrvačnost, pohodlnosti a libida :-)

• Nahlásit
  • Citovat
24136
29.7.13 10:22

Upřímně, mě by asi až takový zájem od chlapa vyděsil, tohle můj muž nikdy nedělal, není romantický typ. Ale vím, že mě má rád i bez toho, aby mi to říkal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3525
29.7.13 10:23

První půlrok jsem to taky tak měla ale po skoro po 4letech jsme na pokraji ledovce který se rozpadá… :( ale ne pokaždé to takto skončí.. znám lidi kteri se k sobě nadherne chovají i po 33 letech vztahu a manželství… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
denníček
29.7.13 10:24

Oni tihle zaláskovaní nejrpve do vzahu investují, pak už jen získávají sex, protože jim to vyjde levnějši než v bordelu.

• Nahlásit
  • Citovat
cher

@madanga poznám to skutky, né slova, slova se říkají a hned se rozplynou, ale činy zůstávají. Poznala jsem to tak, že když mi bylo nejhůř, tak při mně stál a pomohl mi, můžu se na něj spolehnout, můžu mu naprosto důvěřovat a nikdy mě nezklamal…to je pro mě láska

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

Já nevim, asi když po mě při porodu utíral krev na podlaze, prodýchával se mnou kontrakce. Když se opiju, dělam ostudu a on mi to potom nepřipomíná. Když dal svojí budoucnost všanc abysme si mohli nechat miminko. A když mi i teď říká že jsem pořád krásná i když jsem tlustá jako vepř.

• Nahlásit
  • Citovat
denníček
29.7.13 10:27
@Anonymní píše:
Já nevim, asi když po mě při porodu utíral krev na podlaze, prodýchával se mnou kontrakce. Když se opiju, dělam ostudu a on mi to potom nepřipomíná. Když dal svojí budoucnost všanc abysme si mohli nechat miminko. A když mi i teď říká že jsem pořád krásná i když jsem tlustá jako vepř.

To je pervérzní prolhaný samaritán a ne manžel.

• Nahlásit
  • Citovat
14857
29.7.13 10:29

No z tohodle bych asi mela trochu osypky. Neco podobneho v mensim jsem zazila a moc dlouho to teda nevydrzelo. Muj muz na tohle teda neni, ale vim ze me miluje, nekdy to neni moc poznat :cert:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama