Jak poznat že jsem bi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 19:39
Jak poznat že jsem bi?

Mám takový problém, je mi 17 za pár měsíců 18 let a vůbec se v sobě nevyznám. Zatím jsem měla pouze jeden vážnější sexuální vztah, který trval půl roku a byl s klukem. Ale už delší dobu jeste před tím klukem jsem přemýšlela nad tím, že se mi líbí i některé holky.

Neměla bych problém se s nimi líbat. Už jsem se s jednou kamarádkou líbila a musím se přiznat, že to nebylo zrovna dvakrát příjemné, ale to bylo proto že jsem k ní nic necítila. S klukama to mám úplně stejně, prostě nic necítím při líbání. Žádné motylky v břiše nic. Neříkám, že sex je nějaký špatný, je to příjemný, ale dokázala bych si to představit i s holkou.

Nevím ani třeba jak mám najít nějakou holku co je taky bi, nebo co je na holky. Vím, že třeba před rokem se mi často zdali sny, že spím s nějakou holkou a že se s ní citim opravdu šťastná. Tak jsem se chtěla zeptat jaký na to máte vy názor a co si o tom celým myslíte. Děkuju moc za všechny rady, jsem už bezmocná.

Reakce:
Lucy75
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 11.09.19 19:56

V 17 je nevyhraněnost normální.. však si to zkus.. časem ale stejně budeš chtít asi rodinu, dítě, vztah?
to si sedne, klid ;)

Ou
Echt Kelišová 8949 příspěvků 11.09.19 20:04

No musíš to zkusit tak, že se příště budeš líbat jen s těmi, co tě přitahují - takže nejdřív si všimneš, hele ten a nebo ta mě vzrušují a teprve pak budeš hledat cestu jak se s někým sblížit.

Obraceně to nefunguje, jako že se začneš líbat s někým, na koho ti nefunguje chemie a ono to přijde.

Ideálí je prostě věnovat se něčemu, co tě zajímá a kde jsou jak kluci tak holky a potkáváte se i s novými tvářemi a když ti někdo bude hodně sympatický a bude tě vzrušovat, tak ho či jí pozvat na rande.

Další variantou je používat seznamky a zkoušet chodit na rande a teda líbat se, či to nechat zajít dál až poté, co víš že se ti dotyčný či dotyčná líbí a vzrušují tě.

Nepotřebuješ mít hned jasnou škatulku hetero, homo a nebo něco mezi. Nehroť to, dej si čas poznat jak sebe sama, tak se naučit jak fungují pravidla jak někoho sbalit a pokud to bude stát za to, tak jak případný vztah udržet. V 17. je na to ten pravý čas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 20:07

Si ještě mladá, ve tvých letech jsem taky pokukovala po holkách, líbala se s nima, kolem 20ti jsem začala balit i holky po barech, s několika se vyspala. Teď mám chlapa, a jsem spokojená. Ne že by mě to k některým holkám natáhlo si to znova zopakovat :lol: Ale spíš jako jednorázovku mě to přitahuje, se ženskou bych do budoucna asi žít nemohla :think: tak vyzkoušej a uvidíš, chce to čas ;)

kliťák
Kecalka 460 příspěvků 12.09.19 09:26

Která si nelízla alespoň jednou v životě, jako by nebyla :grin:

Lexter
Ukecaná baba ;) 2014 příspěvků 12.09.19 09:30
Jak poznat že jsem bi?

Pokud máš pindíka i fifinku tak jsi bi. Och, pardon, to je něco jiného. Tak teda jinak. Jestli máš ráda fotbal i hokej stejně tak jsi bi. Sakra… Zase vedle…

Asi jsem se vrátil do 17, kdy jsem byl taky úplně dutej.


Klasický postup je porovnat chuť banánku a broskvičky. Pak se rozhodneš jestli máš ovoce ráda všechno stejně.


Porno se nepočítá. Já se taky rád podívám na dvě holky, ale lesbou by mě nikdo nenazval. Snad.

pouzitychlap
Stálice 87 příspěvků 12.09.19 18:20

U chlapů se říká, že když neví, tak ať se zapíše na Řecko Římský zápas. Tam je to v elasťákách tak tělo na tělo, ze paznáš, jestli jo, nebo ne. :grinning:

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17117 příspěvků 12.09.19 18:28

@Lexter mám ráda gay gangbang a asi taky začnu pochybovat o své orientaci :?

Malaika1234
Kecalka 102 příspěvků 12.09.19 18:37

Podle mě hodně holek si tím projde aspoň jednou v životě, prostě dospíváš, objevuješ…

Váš příspěvek
Reklama