Reklama

Jak poznat, že má chlap zájem o víc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evellyne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 09:40
Jak poznat, že má chlap zájem o víc?

Ahoj, ženy, jdu si pro radu. Z úterka na středu u mně byl kamarád (???). Ono se to mezi námi tak podivně tluče již delší dobu, ale nakonec se to ustálilo oficiálně na to kamarádství.
Jenže: obyčejná nevinná večeře skončila povídáním až do úplného rána. Pouštěl mi hudbu, kterou dělají s kapelou, rozebírali jsme všechno možné, dost jsme pili. Několikrát řekl, že je ten večer skvělý a že nechce, aby nikdy skončil. Nakonec byl dost unavený, takže jsem mu řekla, že u mně může zůstat. Nechtěla jsem s ním nic mít, ale jak jsem ho u sebe cítila blízko, nešlo to:o) během toho mi několikrát řekl, jak je sex se mnou dobrý a že tohle by prý chtěl každý chlap (???). Po probuzení jsem se trochu odtáhla, ale natáhl se po mně, děsně dloubo jsme se líbali. Řekl mi, že se mu líbí moje tělo a že ten večer a noc byly úžasný.
Pak jsme si dlouho povídali v kuchyni, byl se mnou do té doby, než jsem šla po obědě do práci. Řekl, že mu budou chybět moje doteky a že by se se mnou mohl líbat celý den.
Večer (tj. včera) po práci mi napsal, jak bylo a ještě jednou zmínil ten strašně fajn večer a že díky tomu má stále pěkný den…nakonec se ta krátká diskuze vytratila do ztracena a skončila z mojí strany smajlíkem. A žádná konkrétní informace o dalším setkání.
Jsem teď z něj hrozně zmatená. Před nedávnem jsme si vyjasnili, jak to mezi námi bude, já chtěla víc, on vztah nechtěl, no bylo to těžké srovnat se a tím, ale nějak jsem to zvlasla, nač si z života vyhánět dobrého člověka. Jenže tohle mě ničí, i když mu to nedávám najevo. Momentálně vím, že je nesmysl se zabývat nějakými vážnými tématy, vypisovat mu, uhánět ho. Jenže i když nechtěl vztah (byl po rozchodu), prostě z něj cítím, že mu nejsem lhostejná, ale tluče se to v něm asi jako blázen…Řekli jsme si, že se uvidíme - ale kdy? Když to z něj budu chtít vymámit, bude mít dle mýho pocit, že ho tlačím ke zdi. Při tom už ale máme do budoucna dohodnuté nějaké akce, které podnikneme.
co tohle celé je? Jak se mám v tomhle kočkopsovi chovat? Snažím se na něj nevázat, mám svůj už tak dost pestrý program, koketuju jinde, ale zcela oprostit se od toho opravdu nejde, asi jsem se žel zamilovala.
Nebo je nějaká cesta, aby se „nevědomě“ zaháčkoval?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 09.02.17 09:45

Dej mu čas, vypadá to, že tě má rád a chce víc jak kamarádství, ale je na něj asi ještě brzy po rozchodu

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12870 příspěvků 09.02.17 09:52

Nech to na něm. Nijak bych ho neuháněla, nevolala, nepsala, jenom bych vždy odpověděla až na kontakt z jeho strany. Muži jsou v podstatě lovci, a jakýkoliv náznak nátlaku je může hlavně ze začátku zablokovat, nebo úplně odradit od vztahu. Nech ho, ať se mu po tobě stýská, nebuď vždy dostupná, dělej trochu drahoty, ale ne zase moc. ;)

prazacka
Kecalka 205 příspěvků 09.02.17 10:10

@evellyne
Ahoj, kolik je tobě a kolik jemu? mate deti nebo byli jste v manželství?
Za me tohoe všechno muze chlap dělat a říkat v návalu te přitažlivosti, ale o vztah jako takový nemusí mit zájem.

Pockala bych, jestli bude chtít takove občasné hezké večery nebo se vázat nejak vic.

opulus
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 09.02.17 10:38

Nějak si neumím představit - „zamilovala jsem se“ a „koketuju jinde“? On se buď zamiloval, nebo tě přijal za členku svého harému.
Nicméně, normální kamarádství už mezi vámi nikdy nebude.

evellyne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 10:40

@prazacka jsme oba nezadaní, bezdětní.

Holky, díky dík za Vaše reakce. Ono to nakonec vypadá tak, že se asi uvidíme zítra večer - prostě jsem se neudržela a napsala jsem mu, že ten sex s ním byl tak dobrej, že potřebuju znova :andel: no a na tohle ještě aby se nechyt - a není v tom žádný kalkul, je to čistě holej fakt, holky to chtěj taky a v tomto směru není už co skrývat :mrgreen:
Ale pak to nechám vyvrbit, jak říkáte - ono s tim asi nic moc jinýho dělat nejde. Rozhodně mu nevypisuju, nenadbíhám, nepřipomínám se - vím, že v tomhle směru lze jen čekat, co ukáže čas. Ani nepřipomínám tu mojí přímou otázku, co s náma bude, z minulosti - vůbec se divím, že se mi nevyhybá:D

opulus
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 09.02.17 10:43

@evellyne Pokud to nechceš nechat vyšumět je potřeba aspoň lehce tlačit na pilu.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 09.02.17 10:43

@evellyne Myslím si, že v tuto chvíli nemůže být o citech a vztahu ani řeč.
Vždyť jsi to sama popsala jeho slovy. Chválil a vzpomínal na tvé tělo, sex, polibky… o citech jako takových nepadlo jediné slovo. Vzpomíná jen na to fyzické.

Netvrdím, že nikdy… ale v tuhle chvíli bych se vztahem nepočítala. :nevim:

evellyne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 10:46

@FreeLady12 ano, hodně mluvil o fyzickém, nicméně o tom, jak je ten večer skvělý, vykládal ještě před tím, než k něčemu došlo. Netvrdím, že z toho vyleze vztah, nicméně pokud by to tak bylo, na vylévání citů by bylo přeci jen ještě brzy.

evellyne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 10:52

@opulus jo, vlastně to zní divně. Asi zamilovaná jsem, ale snažím se koukat i jinde, abych na tom moc nevisela.
Jinak jasně, máš pravdu, trochu oleje do ohně lít musím. Proto jsem ho k sobě pozvala „na ten sex“. A to na rovinu. Nevím, jesli je to dobra cesta, ale mám takový nějaký pocit, že pozvat ho na pivo nebo do kina mě teď šoupne do šuplíku kamarádka. Zase čekat, až se ozve někdy, aby to dopadlo jakov úterý a já se užírala…takhle si to zas můžu užít:))) a trochu mu tím zaměstnám hlavu. Jelikož jak jsi napsala, tohle už nikdy klasický kamarádství nebude.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 09.02.17 10:55

Nezlob se, ale prijde mi to trochu pubertalni…ma me rad, nema me rad…tak se mu libilo s tebou spat…no a? jinak dobra rada je nespat s kamarady, milenec odejde, kamarad je cennejsi, zustava i cely zivot

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 09.02.17 10:58
@FreeLady12 píše:
@evellyne Myslím si, že v tuto chvíli nemůže být o citech a vztahu ani řeč.
Vždyť jsi to sama popsala jeho slovy. Chválil a vzpomínal na tvé tělo, sex, polibky… o citech jako takových nepadlo jediné slovo. Vzpomíná jen na to fyzické.Netvrdím, že nikdy… ale v tuhle chvíli bych se vztahem nepočítala. :nevim:

Souhlas. Chlapec si uzil, proc by nechvalil. Zakladatelko, kolik ti je?16?Nezlob se za uprimnost.

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12870 příspěvků 09.02.17 10:58
@evellyne píše:
@prazacka jsme oba nezadaní, bezdětní.Holky, díky dík za Vaše reakce. Ono to nakonec vypadá tak, že se asi uvidíme zítra večer - prostě jsem se neudržela a napsala jsem mu, že ten sex s ním byl tak dobrej, že potřebuju znova :andel: no a na tohle ještě aby se nechyt - a není v tom žádný kalkul, je to čistě holej fakt, holky to chtěj taky a v tomto směru není už co skrývat :mrgreen:
Ale pak to nechám vyvrbit, jak říkáte - ono s tim asi nic moc jinýho dělat nejde. Rozhodně mu nevypisuju, nenadbíhám, nepřipomínám se - vím, že v tomhle směru lze jen čekat, co ukáže čas. Ani nepřipomínám tu mojí přímou otázku, co s náma bude, z minulosti - vůbec se divím, že se mi nevyhybá:D

Tak nevím, si psala, že chceš s ním mít vztah, ale zatím se to ubírá spíše jenom k tomu sexu.To, že řekl, že večer byl fajn, ještě neznamená, že tě miluje.
Ale ok.,pokud vám to takto vyhovuje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 13:25
@evellyne píše: … Asi zamilovaná jsem, ale snažím se koukat i jinde, abych na tom moc nevisela.
Jinak jasně, máš pravdu, trochu oleje do ohně lít musím. Proto jsem ho k sobě pozvala „na ten sex“. A to na rovinu. Nevím, jesli je to dobra cesta …

Z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že to nebude cesta k vážnému vztahu. Jakmile ustoupíš a kývneš (byť podle tebe třeba jen zatím) na sex, zůstane to tak. Když se mu/vám bude chtít, užijete si, ale on nikdy nebude mít potřebu to měnit.

Jsem v podobné situaci, abych nepřišla o chlapa, do kterého jsem se zamilovala, kývla jsem na status milenky a teď se v tom plácám. :,( Taky bych chtěla pevný vztah, taky máme společné akce a taky jsou tu z jeho strany náznaky, že mu nejsem lhostejná…ale přítel to není a asi ani nebude :nevim: Tak snad budete mít vy dva více štěstí… :kytka:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 09.02.17 15:12
@evellyne píše:
Ahoj, ženy, jdu si pro radu. Z úterka na středu u mně byl kamarád (???). Ono se to mezi námi tak podivně tluče již delší dobu, ale nakonec se to ustálilo oficiálně na to kamarádství.
Jenže: obyčejná nevinná večeře skončila povídáním až do úplného rána. Pouštěl mi hudbu, kterou dělají s kapelou, rozebírali jsme všechno možné, dost jsme pili. Několikrát řekl, že je ten večer skvělý a že nechce, aby nikdy skončil. Nakonec byl dost unavený, takže jsem mu řekla, že u mně může zůstat. Nechtěla jsem s ním nic mít, ale jak jsem ho u sebe cítila blízko, nešlo to:o) během toho mi několikrát řekl, jak je sex se mnou dobrý a že tohle by prý chtěl každý chlap (???). Po probuzení jsem se trochu odtáhla, ale natáhl se po mně, děsně dloubo jsme se líbali. Řekl mi, že se mu líbí moje tělo a že ten večer a noc byly úžasný.
Pak jsme si dlouho povídali v kuchyni, byl se mnou do té doby, než jsem šla po obědě do práci. Řekl, že mu budou chybět moje doteky a že by se se mnou mohl líbat celý den.
Večer (tj. včera) po práci mi napsal, jak bylo a ještě jednou zmínil ten strašně fajn večer a že díky tomu má stále pěkný den…nakonec se ta krátká diskuze vytratila do ztracena a skončila z mojí strany smajlíkem. A žádná konkrétní informace o dalším setkání.
Jsem teď z něj hrozně zmatená. Před nedávnem jsme si vyjasnili, jak to mezi námi bude, já chtěla víc, on vztah nechtěl, no bylo to těžké srovnat se a tím, ale nějak jsem to zvlasla, nač si z života vyhánět dobrého člověka. Jenže tohle mě ničí, i když mu to nedávám najevo. Momentálně vím, že je nesmysl se zabývat nějakými vážnými tématy, vypisovat mu, uhánět ho. Jenže i když nechtěl vztah (byl po rozchodu), prostě z něj cítím, že mu nejsem lhostejná, ale tluče se to v něm asi jako blázen…Řekli jsme si, že se uvidíme - ale kdy? Když to z něj budu chtít vymámit, bude mít dle mýho pocit, že ho tlačím ke zdi. Při tom už ale máme do budoucna dohodnuté nějaké akce, které podnikneme.
co tohle celé je? Jak se mám v tomhle kočkopsovi chovat? Snažím se na něj nevázat, mám svůj už tak dost pestrý program, koketuju jinde, ale zcela oprostit se od toho opravdu nejde, asi jsem se žel zamilovala.
Nebo je nějaká cesta, aby se „nevědomě“ zaháčkoval?

Podle mě si dobře zasexoval, toť vše. My ženské máme obecně problém toto přijmout a proto si raději snažíme nacpat do hlavy, že nás má určitě alespon vnitřně rád citově. Je to přijatelnějšší, než přijmoput, že jsem jen rozšířila harém..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama