Jak poznat, že má o mě holka zájem?

Anonymní
27.4.20 20:26

Jak poznat, že má o mě holka zájem?

Dobrý den, píšu si s jednou holkou už měsíc a zatím jsme spolu byli jednou venku. Po nějaké době jsem se ji zeptal, jestli je možný, že budeme někdy něco víc než kamarádi, tak mi napsala, že si hodně rozumíme a že si máme, co říct a k tomu mi napsala, že budeme kamarádi. Nevím, co si mám o tom myslet.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25884
27.4.20 20:39

O čem si chceš co myslet? napsala ti to jasně, budete max kamarádi, zájem nemá :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27209
27.4.20 20:41

Měl jsi jí vzít ven podruhé než se ptát, kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
27.4.20 20:42

Buď rád, že ti to napsala jasně a stručně. Víc než kamarádi nebudete. Ale ženy jsou vrtkavé a může mít zájem třeba za rok, či dva. Budeš mít takovou trpělivost? Já bych tak dlouhou nečekala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24589
27.4.20 20:45

Neumíš číst? Kdyz ti napíše že budete kamaradi, tak budete kamaradi, nic víc v tom nehledej. Asi o tebe nemá zájem v žádném hlubším směru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
27.4.20 20:50
@Anonymní píše:
Dobrý den, píšu si s jednou holkou už měsíc a zatím jsme spolu byli jednou venku. Po nějaké době jsem se ji zeptal, jestli je možný, že budeme někdy něco víc než kamarádi, tak mi napsala, že si hodně rozumíme a že si máme, co říct a k tomu mi napsala, že budeme kamarádi. Nevím, co si mám o tom myslet.

friendzoned :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18082
27.4.20 22:19

Je mi líto, nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
28.4.20 00:08

Kasli na to, co ti napsala. Tohle holky delaji. Hodne si rozumite a mate si co rict. Jenze ona potrebuje nekoho, kdo ji poradne nalozi a s kym si obcas rozumet nebude a pekne se rafnou. Holky nemaj rady, kdyz je vsechno ok. To by ani tohle forum nemuselo fungovat. Takze mas dve moznoati. Vykaslat se na ni, coz je blbost, jestli ji chces. Nebo udelat bububu a dat najevo, ze nejses nejaka kamoska ale poradnej chlap, co si umi prosadit svou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat