Jak poznat, že má starší žena o mě zájem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
19.5.22 23:06

Jak poznat, že má starší žena o mě zájem?

Zdravím,
Už delší dobu mě trápí a zajímá, jak poznám, že má o mě žena zájem. S dotyčnou jsme byly více méně “kolegyně” ale po mém odchodu jsme stále zůstaly v kontaktu. Sice ne v pravidelném, protože každá máme své starosti a povinnosti, ale přece. Dokonce jsme si i potykaly🙂. Je starší, takže tykání navrhla samozřejmě ona.
Všímala jsem si maličkostí, jako když se mnou mluvila, tak se vždy usmívala až smála, protože já jsem taková veselá kopa😊. Cítila jsem, že v me přítomnosti se cítí lépe, oproti třeba ostatním, se kterýma řešila pracovní věci.
Jednou jsem seděla a pracovala mezi dalšíma 10 lidma a ona se na mě dívala, tak jsem odvrátila zrak a za pár sekund jsem se podívala zpátky. Ona na mě stále koukala a já na ni také. Bylo to třeba 10-15sekund. Myslím, že si snad i hrála se svyma vlasama😇. V práci bylo vidět, že ji nejsem jedno ( pokud si to teda nenalhávám a nevnucuju) a naopak se zajimala velice o to, jak se mi daři a co mi nejde:) Chová se ke mně velice mile a obětavě i po tom, co už spolu nepracujeme, když něco potřebuji.
Další věc, kterou jsem vypozorovala, tak když jsme spolu nedávno řešily věci do práce (našla si na mě několikrát čas o svém volnu, tak bylo vidět, že mě ráda vidí. Seděly jsme vedle sebe a ona byla taková “nervózní” že se i několikrát spletla a řiká “tyjo, ty to maš všechno dobře, co dělám”. Nohu měla přes nohu a když jsem psala, tak se tak jako zaklonila a upravovala si vlasy několikrát. Dávala si jej za ucho na mou stranu. Donesla jsem ji i dárek jako překvapení a to ji udělalo velikou radost🙂. Myslíte, že kdyby mě nechtěla vidět, nebo kdyby mě neměla “ráda” tak mě ani nezve a neřeší se mnou moje starosti?🙂. Byly jsme dokonce i na kafi ale i se 2 dalsimi kolegyněmi:) (což ona navrhla, že bychom mohly zajit)

Jinak je taková veselá povaha jako já, takže vtípky a srandičky nesmí chybět. Přinejmenším je to dobrá “kamarádka”. Ale chtěla bych poznat, jestli by chtěla i něco víc nebo ne. Prstýnek na ruce nenosí, ale to neznamená, že není vdaná, protože jednou říkala něco o manželovi, ale nebylo zřejmé, jestli spolu stále žijí a nebo ne:). Když je nějaká pracovní akce, tak tam byla vždy sama (ples, narozeniny atd). Zminuje se pouze o dětech😇. Je nějaka šance, že taková žena může mít zájem o jinou ženu? Po letech manželství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20719
20.5.22 09:01

No budeš ji muset pozvat na rande a riskovat odmítnutí. Internet ti to fakt nepoví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat