Jak poznat, že se mu líbím?

Anonymní
1.12.19 10:40

jak poznat že se mu líbím

Ahoj všem :)

Potřebovala bych radu či postřehy zkušenějších a možná otrkanějších…

Je mi přes 20, se vztahy nemám moc zkušeností. Každopádně jsem aktuálně narazila na jednoho, který mě dost zaujal. Chodím na vejšku, viděli jsme se na jedné přednášce, jsme ze stejného oboru, ale ne ročníku. Hodně se na mě usmíval. :)
Pak nastala úžasná příležitost, kdy jsme byli na stejné konferenci v rámci školy a proběhly zase nějaké pohledy. Bezprostředně po konferenci jsem čekala na jednu vyučující, on vycházel ven, podíval se na mě a šel dál. Po asi pěti minutách, kdy jsem furt čekala na učitelku, tak se vrátil a postavil se do rohu místnosti, která je před tou místností, kde se konala konference a kde jsem stála. U učitelky jsem to vyřídila rychle a vracela se stejnou cestou a vidím, že ten kluk je tam stále. Sám a surfuje nebo něco na telefonu. Tak jsem si řekla, že je to ideální příležitost pro konverzaci. Deset minut mi trvalo, než jsem se odhodlala, bylo to hrozný :D :oops:

Pak jsem za ním přišla, pozdravila, zeptala se ho, že jsme se viděli na té konferenci. Chlapec mě pozdravil, usmál se, schoval mobil a odpověděl, že ano. Tak jsem se ho ptala, co si o ní myslí, bavili jsme se o škole, o praxích při škole, já mu nabídla, že mu nějaké doporučím, on se pak ptal, jaké bych mu teda doporučila, bavili jsme se o těch praxích, které byly z hlediska chování pesonálu hrozné a že na jedné už po mně neberou praktikanty (to si mě dobíral, že jsem do nich určitě musela nějak rejpat),… Hlavní je, že po celou dobu toho rozhovoru jsme se křenili oba dva od ucha k uchu, dívali jsme se vzájemně do očí a nejmagičtější byly ty chvíle, kdy jsme dořekli větu, mlčeli a jen na sebe hleděli a ještě víc se usmívali :) Bavili jsme se, jako bychom se znali sto let… Nechápu.

Teď ho uvidím až v lednu, je super, že za ním už budu moct normálně přijít a začít se bavit. Ale jelikož nastává měsíc čekání, tak asi i měsíc pitvání :D Prosím, jak to podle vás vypadá? Má to šanci? Nebyl jenom zdvořilej? Já vím, že se to nedá 100% říct, ale zachvacují mě trochu pochyby. Kontakt na něj nemám, protože mi to úplně vypadlo, on moje jméno zná z té přednášky (protože jsem ji přednášela, no :D), ale na žádných soc. sítích nejsem.

Díky všem :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1813
1.12.19 10:43

No, nezbývá než čekat. Škoda, že nemáš soc sítě, tak už tě třeba hledal. Takhle si budeš muset počkat do ledna. Každopádně když bude mít zájem, přijde, najde si tě. Jste z jedné školy, to není tak těžké ;) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31995
1.12.19 11:19
@Anonymní píše:
Ahoj všem :)

Potřebovala bych radu či postřehy zkušenějších a možná otrkanějších…

Je mi přes 20, se vztahy nemám moc zkušeností. Každopádně jsem aktuálně narazila na jednoho, který mě dost zaujal. Chodím na vejšku, viděli jsme se na jedné přednášce, jsme ze stejného oboru, ale ne ročníku. Hodně se na mě usmíval. :)
Pak nastala úžasná příležitost, kdy jsme byli na stejné konferenci v rámci školy a proběhly zase nějaké pohledy. Bezprostředně po konferenci jsem čekala na jednu vyučující, on vycházel ven, podíval se na mě a šel dál. Po asi pěti minutách, kdy jsem furt čekala na učitelku, tak se vrátil a postavil se do rohu místnosti, která je před tou místností, kde se konala konference a kde jsem stála. U učitelky jsem to vyřídila rychle a vracela se stejnou cestou a vidím, že ten kluk je tam stále. Sám a surfuje nebo něco na telefonu. Tak jsem si řekla, že je to ideální příležitost pro konverzaci. Deset minut mi trvalo, než jsem se odhodlala, bylo to hrozný :D :oops:

Pak jsem za ním přišla, pozdravila, zeptala se ho, že jsme se viděli na té konferenci. Chlapec mě pozdravil, usmál se, schoval mobil a odpověděl, že ano. Tak jsem se ho ptala, co si o ní myslí, bavili jsme se o škole, o praxích při škole, já mu nabídla, že mu nějaké doporučím, on se pak ptal, jaké bych mu teda doporučila, bavili jsme se o těch praxích, které byly z hlediska chování pesonálu hrozné a že na jedné už po mně neberou praktikanty (to si mě dobíral, že jsem do nich určitě musela nějak rejpat),… Hlavní je, že po celou dobu toho rozhovoru jsme se křenili oba dva od ucha k uchu, dívali jsme se vzájemně do očí a nejmagičtější byly ty chvíle, kdy jsme dořekli větu, mlčeli a jen na sebe hleděli a ještě víc se usmívali :) Bavili jsme se, jako bychom se znali sto let… Nechápu.

Teď ho uvidím až v lednu, je super, že za ním už budu moct normálně přijít a začít se bavit. Ale jelikož nastává měsíc čekání, tak asi i měsíc pitvání :D Prosím, jak to podle vás vypadá? Má to šanci? Nebyl jenom zdvořilej? Já vím, že se to nedá 100% říct, ale zachvacují mě trochu pochyby. Kontakt na něj nemám, protože mi to úplně vypadlo, on moje jméno zná z té přednášky (protože jsem ji přednášela, no :D), ale na žádných soc. sítích nejsem.

Díky všem :kytka:

Tak si nějaký profil založ. On si tě aspoň bude moct vyhledat. Řekla bych, že sympatie jsou vzájemné, tak jestli příště bude stejná situace, pozvi ho na kafe :nevim: Řekni třeba, že potřebuješ kafe a nerada ho piješ sama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22564
1.12.19 11:33

Byl určitě zdvořilej. Jestli měl při povídání erekci, tak se mu asi i líbíš :nevim: Založ si určitě účet na nějaké sociální síti, ať mu můžeš brzy poslat nějaký V pics. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
1.12.19 17:00

Podle toho, co popisuješ, mi připadá, že ses mu líbila. Jenomže kolikrát zdání klame a co cítíš ty, nemusí cítit druhá strana. Tak se připrav, že třeba to bylo pro tebe velmi magické a okouzlující, ale druhá strana v tom nemusela nic takového sledovat.
Ale jinak samozřejmě moc držím palce a klobouk dolů za zahájení konverzace, do toho jde málo která a většina tady jenom fňuká, jak se jim někdo líbí a co mají dělat, jsi frajerka! :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
1.12.19 21:37

Podle toho co píšeš to nebyla jen tak zdvořilost a líbila jsi se mu ;)
Na Tvém místě bych mu příště nechal větší prostor, ať je on aktivnější (tj. ať další krok - pozvání na kafe - udělá on).
Zvedneš svou přitažlivost a on bude cítit větší jistotu, bude sám určovat tempo rozvoje vztahu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat