Jak poznat, že už nemá vztah dál cenu?

Anonymní
29.3.20 18:14

Jak poznat, že už nemá vztah dál cenu?

Ahoj, jdu sem za vámi s obecnou otázkou. Když přidáte své příběhy, budu ráda. Kdy jste poznali, že vztah nemá cenu a ukončili jste ho/nebo se s vámi partner rozešel? Teď jsem právě nejspíš v rozchodovém období, ale přijde mi to strašně směšný a vůbec žádný pádný důvod k rozchodu. Kdyby alespoň měl někoho jiného, to bych chápala. Ale to vůbec neni náš případ. Jak to bylo u vás?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.3.20 18:16

Když přijde pocit, že Ti samotný bude líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16382
29.3.20 18:19

Když přináší víc starosti, než radosti. Někdy ani nemusíš mít hmatatelný důvod, stačí pocit, že tohle není to pravé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3043
29.3.20 18:21

Mam-li byt uprimna, tak jsem to obcas pochopila az ex post ;). Ale od jiste doby uz vim, ze nema cenu na silu delat carku tam, kam patri tecka.

Příspěvek upraven 29.03.20 v 18:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13326
29.3.20 18:54

Když jsem měla pocit, že vztah nemá budoucnost a uvědomila si, že když v tom vztahu zůstanu, tak mrhám nejen svůj život, ale taky ten jeho. Nikoho jsem neměla v záloze a o to to asi bylo těžší, ale zpětně jsem na sebe byla pyšná, že jsem to dokázala i bez těch zadních vrátek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16382
29.3.20 18:57
@ontarova.stara píše:
Mam-li byt uprimna, tak jsem to obcas pochopila az ex post ;). Ale od jiste doby uz vim, ze nema cenu na silu delat carku tam, kam patri tecka.Příspěvek upraven 29.03.20 v 18:55

K tomu není co dodat :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 19:16

@mývalova žena @terien @Mufina a to je asi to, co nedokážu pochopit a je mi z toho smutno. Teda ano. Pokud se dva ve vztahu hádají, nemají společné koníčky, jsou víc od sebe než spolu, tak pak bych řekla, že chtějí být radši sami. Ale v mém vztahu mi přišlo všechno ok. Jen když nastane jedna hádka po půl roce (jinak se opravdu nehádáme).. tak to asi neberu jako důvod k tomu, že by mělo být druhému líp samotnému. Nejspíš budu sobec.

• Nahlásit
  • Citovat
16382
29.3.20 19:25
@Anonymní píše:
@mývalova žena @terien @Mufina a to je asi to, co nedokážu pochopit a je mi z toho smutno. Teda ano. Pokud se dva ve vztahu hádají, nemají společné koníčky, jsou víc od sebe než spolu, tak pak bych řekla, že chtějí být radši sami. Ale v mém vztahu mi přišlo všechno ok. Jen když nastane jedna hádka po půl roce (jinak se opravdu nehádáme).. tak to asi neberu jako důvod k tomu, že by mělo být druhému líp samotnému. Nejspíš budu sobec.

Ale to přece není o počtu hádek, je to o tom, jak to cítíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 19:40
@terien píše:
Ale to přece není o počtu hádek, je to o tom, jak to cítíš

To ano, ale on to otáčí vždy na tu hádku. Že by mu bez hádek bylo líp. Protože půl roku je pohádkových, jako bychom byli zamilovaní puberťáci. A pak ze dne na den konec vztahu kvůli rozepří ohledně úklidu?
Takže co on tvrdí, tak je strašně spokojený, ale pak kvůli jedné hádce to chce vše zahodit? Neřeknu, kdyby to cítil delší dobu, že to neni ono..

• Nahlásit
  • Citovat
16382
29.3.20 19:59
@Anonymní píše:
To ano, ale on to otáčí vždy na tu hádku. Že by mu bez hádek bylo líp. Protože půl roku je pohádkových, jako bychom byli zamilovaní puberťáci. A pak ze dne na den konec vztahu kvůli rozepří ohledně úklidu?
Takže co on tvrdí, tak je strašně spokojený, ale pak kvůli jedné hádce to chce vše zahodit? Neřeknu, kdyby to cítil delší dobu, že to neni ono..

A ty tomu věříš, že se s tebou rozešel kvůli hádce o úklidu? Buď to cítil delší dobu, neřekl ti to a čekal na záminku nebo ma jinou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 20:03
@terien píše:
A ty tomu věříš, že se s tebou rozešel kvůli hádce o úklidu? Buď to cítil delší dobu, neřekl ti to a čekal na záminku nebo ma jinou.

Ano, opravdu tomu věřím. On je bohužel takhle praštěnej. Neni to poprvé. Ale jakmile jsme se usmířili, tak byl strašně spokojenej a že je vždy impulzivní a chce to řešit takhle radikálně. Na to jsem si zvykla. Jenže teď už to trvá moc dlouho. A já s rozchodem počítám, ale plácám se v tom. Nejde mi to na mysl, nechápu tyhle “emoce”. A bohužel mimo tohle jsem s nim nejšťastnější jako s nikým a dost teď trpím.

• Nahlásit
  • Citovat
3043
29.3.20 20:32
@Anonymní píše:
Ano, opravdu tomu věřím. On je bohužel takhle praštěnej. Neni to poprvé. Ale jakmile jsme se usmířili, tak byl strašně spokojenej a že je vždy impulzivní a chce to řešit takhle radikálně. Na to jsem si zvykla. Jenže teď už to trvá moc dlouho. A já s rozchodem počítám, ale plácám se v tom. Nejde mi to na mysl, nechápu tyhle “emoce”. A bohužel mimo tohle jsem s nim nejšťastnější jako s nikým a dost teď trpím.

Kocko, ale normalni clovek (i kdyby byl sebevic nevyrovnany) neopousti cloveka, ktereho miluje, kvuli jedne hadce o uklidu. Chapu, ze si to chces pro sebe zduvodnit, ale takhle to nebude. Jak pise @terien, pravdepodobne cekal na zaminku. A pokud by se opravdu rozesel kvuli tak malichernemu duvodu, chces na tomhle stavet svuj zivot a rodinu? Nemyslim.
Kazdy z nas byl nekdy zklamany a nechtel si pripustit pravdu, ktera byla zrejma vsem okolo. Ale nakonec to kazdy prezil a dnes za tu lekci dekuje. Protoze, i kdyz ti to prijde jako plytky kec z motivacniho diare Dary Rolins, kazdy konec je zacatkem neceho noveho a mnohdy i lepsiho. Jen nam chvili trva se na to zadaptovat.
A to, co jsem psala vyse, plati. Tim neustalym delanim carek tam, kde osud/zivot/whatever udelal tecku, jen prodluzujes letargii a vztah, ktery nikam nevede. A mozna ti prave ted neco utika.

Příspěvek upraven 29.03.20 v 20:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16382
29.3.20 20:33
@Anonymní píše:
Ano, opravdu tomu věřím. On je bohužel takhle praštěnej. Neni to poprvé. Ale jakmile jsme se usmířili, tak byl strašně spokojenej a že je vždy impulzivní a chce to řešit takhle radikálně. Na to jsem si zvykla. Jenže teď už to trvá moc dlouho. A já s rozchodem počítám, ale plácám se v tom. Nejde mi to na mysl, nechápu tyhle “emoce”. A bohužel mimo tohle jsem s nim nejšťastnější jako s nikým a dost teď trpím.

Aha. To má jako být ten sluníčkový vztah? :think: víš, jaká je příčina všeho rozchodu? Že tvůj bývalý je magor, tam není co chápat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4290
29.3.20 20:37

No normální to není. V práci taky hned dá výpověď, když mu šéf něco vyčte? jakože bez buzerace mu bude líp? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 20:41

No, a kde bereš jistotu, že takovej vztah vyhovuje i jemu? Jak dlouho spolu jste? Děti asi nemáte, takže jsi ho asi přestala bavit a on jen čekal, kdy to bude moct utnout. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama