Jak poznat,zda to myslí vážně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.04.18 19:50
Jak poznat,zda to mysli vazne?

Ahoj, jdu si pro radu od zkusenejsich, tak doufam, ze nejaka rozumna tady padne :).
Zajimalo by me jak jste poznaly, ze to s vami vas partner, nebo spise potencionalni partner mysli vazne.Jde o to, zes jednim chodim na rande, ale nejak se mi to nezda. Nechci byt za blbku.Rand byli celkem sest. Pokazdy super, rekli jsme si ze spolu budem, nebo on spis me, ale jakmile spolu nejsme, tak absolutni nezajem. Neozve se. Nevim, co si o tom mam myslet. Tolik vztahu jsem zase nemela, abych mohla vyvodit zaver. A kdyz uz vztah, tak mu byli jasne na cem jsme. Znamena neozivani se, ze to nemysli dana osoba vazne nebo jenom hystercim zbytecne? Pripada mi, ze si chce jen uzit. JAK to poznate vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8107 příspěvků 16.04.18 19:53

Myslím, že je každý jiný. Někdo nemusí neustále viset na mobilu a psát zprávy, např. já ;).

lachtanice86
Závislačka 4766 příspěvků 16.04.18 19:53

Proč to tak řešíš? Máš za sebou jen 6 schůzek. Užívej si to, pokud se ti to líbí a ostatní nějak dopadne.

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 16.04.18 20:01

Záleží kolik mu je, co má za povinnosti. jestli to neni ten chlap který věčně visí na telefonu tak bych to neřešila. zkus počkat na další schůzku na kterou te pozve ale určitě se mu neozývej, zda li má zájem ozve se sám ;)

unuděná
Závislačka 4871 příspěvků 1 inzerát 16.04.18 20:04

No uprimne, ve fazi randeni jsem to vzdy mela tak, ze jsme si nic slovne neslibovali (viz tvoje „budeme spolu“),ale vzajemne jsme se pak potrebovali citit nablizku, at uz po smskach, ci osobne.Ale popravde, my se s manzelem nasli velmi mladi a na stejne vlne, takze tezko radit :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 11542 příspěvků 16.04.18 20:05
@Anonymní píše:
Záleží kolik mu je, co má za povinnosti. jestli to neni ten chlap který věčně visí na telefonu tak bych to neřešila. zkus počkat na další schůzku na kterou te pozve ale určitě se mu neozývej, zda li má zájem ozve se sám ;)

co je na tom citlivého??

ka2ka
Extra třída :D 11542 příspěvků 16.04.18 20:06

Zakladatelko uvidíš každý není telefonní maniak ;)

radkka
Neúnavná pisatelka 19398 příspěvků 16.04.18 20:09

Já mám tedy zkušenost, že i chlap, který na žádné esemeskování není psal jak o život, když zájem měl :nevim:

Paola21
Závislačka 3220 příspěvků 16.04.18 20:10

Kdyby o tebe zájem měl, tak ti volá, píše SMS, chce se s tebou vidět co nejčastěji.. Dle všeho zájem nemá.

mrav
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 16.04.18 20:22

Po šesti schůzkách těžko někoho poznáš- zatím je to jenom romantika.

17akcak
Povídálka 41 příspěvků 16.04.18 20:35

Od přítele jsem taky zpočátku cítila takový nezájem, když sme byli spolu bylo to super, ale neměl potřebu mi psát, přišlo mu normální se celý den neozvat, prostě to bere jinak. Jsme spolu 4,5 roku a za tu dobu jsme si vybudovali skvěly pevný vztah, i přesto, že spolu bydlíme, si pořád píšeme i když jsme v práci :-) užívej si to a příliš to neřeš, vše ukáže čas.

sakulek
Kecalka 201 příspěvků 16.04.18 23:03

Nejsem příznivce nekonečnýho vykecávání po SMS nebo FB… prostě, když mi napíše někdo SMS, tak to nehoří, odpovím při první vhodný příležitosti. A když chci vědět, jak se slečna měla, tak já raději zavolám, když se nemůžeme delší dobu vidět. Takže na základě tohodle bych to neodsuzoval… nebudu lhát, taky se umím i na chatu zakecat, ale je to párkrát do roka, ne keždej den. :)

A ve fázi dvoření nemám tendence od rána do noci vykecávat na FB či po SMS… to se radši domluvím kde a kdy se sejdeme, abychom se viděli osobně. A svůj čas věnuju sobě nebo povinnostem.

PeknyVlasy
Kecalka 163 příspěvků 16.04.18 23:35

Co znamená nezájem - nepíše ti každou hodinu, den, týden? Ozýváš se jen ty jemu?

Venetia
Vesmírná mluvilka 30902 příspěvků 17.04.18 08:02
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si pro radu od zkusenejsich, tak doufam, ze nejaka rozumna tady padne :).
Zajimalo by me jak jste poznaly, ze to s vami vas partner, nebo spise potencionalni partner mysli vazne.Jde o to, zes jednim chodim na rande, ale nejak se mi to nezda. Nechci byt za blbku.Rand byli celkem sest. Pokazdy super, rekli jsme si ze spolu budem, nebo on spis me, ale jakmile spolu nejsme, tak absolutni nezajem. Neozve se. Nevim, co si o tom mam myslet. Tolik vztahu jsem zase nemela, abych mohla vyvodit zaver. A kdyz uz vztah, tak mu byli jasne na cem jsme. Znamena neozivani se, ze to nemysli dana osoba vazne nebo jenom hystercim zbytecne? Pripada mi, ze si chce jen uzit. JAK to poznate vy?

Já jsem měla po rozvodu docela dost vztahu různého typu :D U aktuálního jsem to poznala podle toho, že hned druhý den chtěl, abych šla s ním na sraz z jeho kamarády, chtěl mne každý den vidět, večer pro mne jel do práce, jen aby mne odvezl domů a necpal se mi hned do postele…Asi po měsíci jsem měla dámskou rodinnou jízdu, tak mne odvezl na sraz s matkou a sestrou, aniz by s tím měl nějaký problém. To jsou za mne asi ty rozdíly…na psaní moc není, ale místo toho volal.

Temik
Povídálka 36 příspěvků 17.04.18 08:06

S mým ex jsme si psali od rana do večera. S mým nynějším sem tam, během dne. Kazdej chlap to má jinak :P

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama