Jak pravděpodobný je mamatest?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 17:51
Jak pravdepodobny je mamatest?

Ahojky, ptam se kvuli me tchyni, ktere bude 50. PROSIM anonymitu, nekteri me znaji a nechci aby to vedeli. Sverila se jen me. Vynechala ji menstruace a test ji dnes ukazal 2 carky. Pritom ma telisko a posledni dva roky uz ma tu menstruaci zvlastni, jakoby sla do prechodu. Lame mi to hlavu a ona je pekne zoufala. Rada bych ji zatim nejak podporila, nez pujde na gynekologii. Dekuji

Jak maminky hodnotí Green Swan GS Mamatest

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 11.05.19 17:54

Tak může být teoreticky těhotná :nevim: co jiného chceš vymyslet, víc jí řekne lékař

ka2ka
Extra třída :D 14940 příspěvků 11.05.19 17:55

Může si nechat vzít krev pokud nechce hned na gyndu

Tazvesnice
Kecalka 285 příspěvků 11.05.19 17:57

Spolu nic nevymslite, mamatest je pomerne dost spolehlivy.. nicmene jsem zazila u kamaradky i to, ze se pri telisku ukazaly dve carky, ale tehotenstvi to nebylo, takze hlavu vzhuru a at tchyne zajde na gyndu ;) pri telisku muze byt tehotenstvi mimodelozni a cim driv se na nej prijde, tim lepe..

1mila2
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 11.05.19 18:32

A jak dlouho to telisko ma? Pamatuju kamosku, co zjistila ze uz ho ma rok prosly :think:
A mela sex? Nechci vyznit, ze je v 50ti stara, ale znam i holky mladsi 30ti, co maji sex 2× do roka :roll:
Mamatest je spolehlivej az dost…tam bych to asi na tehu fakt videla :think:

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1983 příspěvků 11.05.19 18:43

Tak na co čeká, ať jde co nejdříve na gynekologii a bude vědět.
Mamatest je dost spolehlivý, ale může bát třeba vyšší hcg při přechodu (pokud je čárka svetlá)

Uživatel je onlinedivine woman
Extra třída :D 11629 příspěvků 11.05.19 18:44

@1mila2 A mela sex?
Dotaz roku. Pokud ovšem nevěří na vránu a čápa. :roll:

ka2ka
Extra třída :D 14940 příspěvků 11.05.19 18:48
@divine woman píše:
@1mila2 A mela sex?
Dotaz roku. Pokud ovšem nevěří na vránu a čápa. :roll:

hele vráně a čápovi jsem se vždy smála, a kdykoliv jsme se rozhodli že si pořídíme dítě vždy jsem viděla takový množství čápů 8o, ale jako fakt a do měsíce jsem byla těhotná tak už se tomu radši nesměju ;)

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 11.05.19 18:50

Ty čárky byly silné? Žádný duch? Mamatest je poměrně spolehlivý, ale už sem slyšela, že holkám dělal falešné Duchy :think: nicméně ve svém věku může mít tchyně klidně nějakou hormonální nerovnováhu, tohle by měla spíš řešit s dr :nevim:

Martina D.
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 1 inzerát 11.05.19 18:55
@ka2ka píše:
hele vráně a čápovi jsem se vždy smála, a kdykoliv jsme se rozhodli že si pořídíme dítě vždy jsem viděla takový množství čápů 8o, ale jako fakt a do měsíce jsem byla těhotná tak už se tomu radši nesměju ;)
:lol: Máš štěstí, že ses nerozhodla otěhotnět zrovna na začátku zimy, protože bys do jara na moc čápů nenarazila. :lol:
Když mi bylo asi 10 let, tvrdila jsem, že se nedivím, že porodnost klesá, protože jsem už strašně dlouho neviděla žádnou těhotnou. A máma mi opáčila, že těhotných je spousta, jenom já si jich nevšímám. A měla pravdu. Od té doby, co jsem chtěla otěhotnět, je nějaká těhotná na každém rohu. :lol:
Annabela11
Závislačka 3653 příspěvků 11.05.19 19:18
@Anonymní píše:
Ahojky, ptam se kvuli me tchyni, ktere bude 50. PROSIM anonymitu, nekteri me znaji a nechci aby to vedeli. Sverila se jen me. Vynechala ji menstruace a test ji dnes ukazal 2 carky. Pritom ma telisko a posledni dva roky uz ma tu menstruaci zvlastni, jakoby sla do prechodu. Lame mi to hlavu a ona je pekne zoufala. Rada bych ji zatim nejak podporila, nez pujde na gynekologii. Dekuji

Nikdy me nezklamal.

karkarka
Závislačka 3674 příspěvků 11.05.19 19:42

Může mit klidne i nejakou cystu. v 50 a s tělískem nevěřím, ze by byla těhotná.

1mila2
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 11.05.19 19:43
@divine woman píše:
@1mila2 A mela sex?
Dotaz roku. Pokud ovšem nevěří na vránu a čápa. :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja vim, uz jsem z tech diskuzi tady hotova.
Kazda druha se boji tehu a pritom nemaj ani sex :lol:
splendis
Kecalka 432 příspěvků 11.05.19 19:46
@Anonymní píše:
Ahojky, ptam se kvuli me tchyni, ktere bude 50. PROSIM anonymitu, nekteri me znaji a nechci aby to vedeli. Sverila se jen me. Vynechala ji menstruace a test ji dnes ukazal 2 carky. Pritom ma telisko a posledni dva roky uz ma tu menstruaci zvlastni, jakoby sla do prechodu. Lame mi to hlavu a ona je pekne zoufala. Rada bych ji zatim nejak podporila, nez pujde na gynekologii. Dekuji

Já mamatestu nevěřím. Už po druhé co mi ukázal dost viditelného ducha a tehotna jsem nebyla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 23:26

Telisko ma teda uz hodne dlouho, to je pravda. A sex jeste taky provozuje :D ta druha carka nebyla tak tmava, ale hned jak mi ho ukazala, byla videt na první pohled. Na gyndu pujde v pondeli.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama