Jak přečkat odloučení od lásky

4144
19.7.13 09:36

Jak přečkat odloučení od lásky

Udělala jsem to, co považuji za správné. Ale je to tak bolestivé..
Před 5 měsíci začala má odysea lásky. Byl vtipný, krásný(pro mě určitě),pracovitý a laskavý muž s nádhernými rty. Takové plné a měkké jak jsem později měla možnost poznat. Nezamilujte se, že? Já se zamilovala.
Zdálo se, že i on pocítil lásku. Začaly jsme u sebe přespávat, chodily na procházky, milovaly se spolu a pak si povídaly dlouho do noci.
Poznala jsem jeho rodiče, jeho bratra a pak i syna.On poznal mou maminku a dceru.
Pracovala jsem u jeho domku, naučil mě hrabat seno, řezaly jsme dřevo.
Každý den mi přál dobré ráno a večer zase dobrou noc. Když jsem ráno dlouho neodepisovala, říkal mi Růženko ty ještě spíš? Asi se bál jestli jsem v pořádku..skládal mi básně. Muž a skládá básně. To jsem nikdy nezažila.
Změnil mi život. V době kdy jsem ho poznala se mi nevedlo nejlíp. Byla jsem smutná, nekomunikativní a nezářili mi oči, podle něho teda. A byl to on kdo mi řekl, že život je krásný a neměla bych ho jen přežít. Probuď se a žij ho. Podívej se na ty lepší věci co máš. Toto mi nikdo neřekl tehdy, až on.
Je to, ale měsíc co začal říkat, že jsme jen kamarádi. Prý mě musí poznat.Je těžké být s ním a vedle něho, když víte, že jeho city nejsou takové jak bych si přála.
On to teda taky neměl lehké. Manželka se s ním rozvedla, protože si to přála její matka. Přítelkyně s kterou byl 10 let mu v loni v červnu utekla i se synem. Moná už nevěří v lásku. On jako ve znamení panny je velmi, ale velmi věrný člověk. Proto si myslím, že v tom žádná jiná žena není. Dlouho trvalo než jsme se milovaly poprvé. Je to stydlín a nerad se ukazuje před ženami. Nechtěl si ani přede mnou na začátku sundat spodní prádlo, to až postupem času.
Ale nějak mi to slovo kamarádka přestalo bavit.Jsem opět smutná a ptám se proč. Co se mohlo stát?
Proto jsem mu včera napsala, že se někdy ozvu ať mi dá čas, že s kamarádama si také tolik nepíšu a s kamarádama též nespím. Že prostě jen potřebuji čas. Potřebuji si rozmyslet co a jak dál. Třeba doufám, že zjistí, že mu chybím, že ty city ke mě má, tak jak měl o tom není pochyb.Toho muže miluji, chci být s ním, ale musí on zjistit co chce.Ale je to takový prázdný bez každodeních sms. Chtěla bych mu napsat už teď, ale bojím se aby jsem to neuspěchala. To odloučení je hrozné. Od toho včerejšího rána kdy jsem mu to napsala se neozval. Utěšuji se tím, že kdyby mě nechtěl, tak by asi napsal už se nemusíš ozývat vůbc. Ale taky jsem čekala, že se zeptá proč. Ženy, co dělat? Proč to je tak jak to je? Co se mohlo v něm stát? Nerozumím tomu..Děkuji za Vaše názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

G12
19.7.13 09:49

Nevím, co se mohlo stát, ale být tebou, tak trošku zvolním. Odloučení je hrozné- od včerejšího rána nenapsal, to snad není žádná doba! Navíc jsi mu napsala, že se ozveš ty a chceš čas. Nechápu co od něj čekáš a podle mě to nechápe ani on :-(

• Nahlásit
  • Citovat
169
19.7.13 09:56

Napsala jsi mu, že chceš čas a že se ozveš… takže on se asi neozve a bude čekat a nezeptá se proč. Taky takového znám :?, chlapi jsou prostě takoví… A je to dlouhá doba, ten kdo není zamilovaný to nechápe.. Asi budeš muset ještě pár dní počkat a pak se ozvat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
19.7.13 10:06

@madanga no, z hlediska mužské logiky vzato - řekla jsi mu, že se ozveš, že ti má dát čas, takže ti dává čas a čeká, že se ozveš…
No tak pokud to tak cítíš, tak se mu ozvi a uvidíš… pozvi ho třeba večer na pivo nebo na kafe a sama poznáš, jestli rád přijde nebo jestli to bude nějak odsouvat nebo jak bude reagovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
19.7.13 10:09

Jinak já jsem baba zvědavá a po takovém ochlazení vztahu bych se ho na rovinu zeptala, proč a nebo co se stalo… třeba mu jen došlo, že to není to, co v životě zrovna nyní chce, nebo ještě v sobě nemá dořešený ten předchozí vztah… dala bych tomu ale maximálně měsíc a pokud by se do té doby nerozhoupal, začala bych lovit v jiných vodách…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama