Jak přejít z barvené tmavě hnědé ke zlaté?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 14.03.18 17:24
Jak přejít z barvené tmavě hnedé ke zlaté?

Milé holky, mám středně hnědé vlasy, ale léta jsem nechala barvit do blond. Sluší mi jediná barva-zlatá blond. Vlasy ale léty čím dál hůř absorbovaly barvu, chytala ne pěkně, proto jsem chodila do vyhlášeného studia, kde dávali melír, barvu, přeliv, trvalo to 4 hodiny, výsledek pěkný, ale stav vlasů čím dál horší. Před rokem a půl jsem uděla změnu-přechod na hnědou. Chytla hodně do tmava, tak tmavě, že mi o vadí. Do původnho salonu už nechodím, hodně zdražili. Byla jsem tedy v několika salonech (taky s dobrými recenzemi, žádné naslepo vybrané) s prosbou o promelírování-většinou kydli do vlasů kus žlutého melíru, což tedy nechci, žlutý flek.Po několika pokusech s kadeřníky mám stále hnědou, po každém totmto pokusu jsem nechala vrátit na hnědou. Vrstvením hnědé je dost tmavá viz jako na ilustračním obrázku.
Copak nikdo neumí normálně proužky zesvětlit vlasy? :-( Bude jaro a léto…chci se vrátit k zlaté blond, kašlu na to. Poradíte mi, dá se to postupně bez vymývání barvy? Mám krátké vlasy, takový chlapecký střih.
Nebo aspoň nechat trochu prosvětlit? Jsem z Prahy, zkušenost však ne dobrá, i když je tu hodně kadeřníků. Nebudu popisovat stříhání-minule jsem chtěla zkrátit konečky, ale vzali mi to skoro na ježka…
Už jsem tak z toh unavená, že uvažuji prosvětlit to doma, třeba Ombre Colorista a na to dát zlatý přeliv.
Poradíte prosím někdo? Dík :kytka:

Reakce:
MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 14.03.18 17:28

Nevidím na tom žádný problém, melír do hnědých vlasů.
Postupně zesvetlis celá. Dobarvovat už potom jen světlou.
Chvíli potrvá ten přechod, ale dá se to.

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 14.03.18 17:30

@MaminkaLucka Kadernikum chytal do zluta…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 17:52

@sabrinafrompra­gue ja asi 10let barvila na tmave hnedou.Pak jsem chtela konecky zesvetlit sla jsem myslim do nejlepsiho a nejdrazsiho kadernictvi v brne vysledek byl desny.Tim ze jsem se tak dlouho barvila na tmave hnedou(moje barva je svetle hneda, takova nehezka)tak odbarveni chytlo jak kde spis tak svetlejsi rezava a zluta no proste otres, tak jsem se s kadernikem domluvila na crazy barve a ze me tam skusi dat modrou.No vysledek byla z toho takova tmave zelena ale vypadalo to docela hezky a videt to bylo vice mene jen na slunicku.Ale jak se to zaclo vymyvat zase ta rezava tak jsem proste zkratila uces.Ale rikal ze ty vlasy tim ze jsem je barvila na tmavo tak ze se to spatne zesvetluje ze je to na delsi dobu a vice navstev aby ty vlasy moc netrpeli.No sedela jsem tam neco kolem 5hodin a byla o 5tisic lehci. Prosim anonym, nebo smazat mam tu zname sice to neni nic osobniho ale nemusi vedet ze jsem nechala tolik penez v kadernictvi.Diky.

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 14.03.18 17:57
@Anonymní píše:
@sabrinafrompra­gue ja asi 10let barvila na tmave hnedou.Pak jsem chtela konecky zesvetlit sla jsem myslim do nejlepsiho a nejdrazsiho kadernictvi v brne vysledek byl desny.Tim ze jsem se tak dlouho barvila na tmave hnedou(moje barva je svetle hneda, takova nehezka)tak odbarveni chytlo jak kde spis tak svetlejsi rezava a zluta no proste otres, tak jsem se s kadernikem domluvila na crazy barve a ze me tam skusi dat modrou.No vysledek byla z toho takova tmave zelena ale vypadalo to docela hezky a videt to bylo vice mene jen na slunicku.Ale jak se to zaclo vymyvat zase ta rezava tak jsem proste zkratila uces.Ale rikal ze ty vlasy tim ze jsem je barvila na tmavo tak ze se to spatne zesvetluje ze je to na delsi dobu a vice navstev aby ty vlasy moc netrpeli.No sedela jsem tam neco kolem 5hodin a byla o 5tisic lehci. Prosim anonym, nebo smazat mam tu zname sice to neni nic osobniho ale nemusi vedet ze jsem nechala tolik penez v kadernictvi.Diky.

Tak aspon ze takovou zkusenost s chytanim nemam jen ja :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 18:08

@sabrinafrompra­gue ircite nejsi jedina a hold to asi budes muset nejakou dobu prezit ze skaredou zlutou a nechat to postupne zesvetlovat, protoze kdyby ti to nejaka kadernice udelala naraz nejspis by ti vlasy uplne spalila. S tim ma zkusenost jedna znama, byla z toho nestastna trvalo asi 5let nez to vypadalo trosku normalne, jeji maminka ji dovezla z francie nejake silene drahe zabaly ale asi byly fakt dobry hodne se ji to zlepsilo pouzivala to ob den tedka uz si na vlasy necha sahnout jen nuzkama a barvam se vyhyba obloukem.Tak opatrne a jit fakt za nekym kdo tomu rozumy a odhadne i jaky mas typ vlasu a jak dlouho tam ma barvu nechat, a jit tam vickrat aby se dosahlo pozadovaneho odstinu. :kytka: Hodne stesti.

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 14.03.18 18:12
@Anonymní píše:
@sabrinafrompra­gue ircite nejsi jedina a hold to asi budes muset nejakou dobu prezit ze skaredou zlutou a nechat to postupne zesvetlovat, protoze kdyby ti to nejaka kadernice udelala naraz nejspis by ti vlasy uplne spalila. S tim ma zkusenost jedna znama, byla z toho nestastna trvalo asi 5let nez to vypadalo trosku normalne, jeji maminka ji dovezla z francie nejake silene drahe zabaly ale asi byly fakt dobry hodne se ji to zlepsilo pouzivala to ob den tedka uz si na vlasy necha sahnout jen nuzkama a barvam se vyhyba obloukem.Tak opatrne a jit fakt za nekym kdo tomu rozumy a odhadne i jaky mas typ vlasu a jak dlouho tam ma barvu nechat, a jit tam vickrat aby se dosahlo pozadovaneho odstinu. :kytka: Hodne stesti.
:kytka: :*
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >