Jak překonat bolestivý rozchod?

2
25.11.19 12:36

Jak překonat bolestivý rozchod

Dobrý den, píšu právě na tuto stranku! Kde mi pravděpodobně budou odpovídat ženy. Ale klidně se mužou vyjádřit i muži. Potřeboval bych poradit, jak překonat rozchod, probehnul pred cca 3týdny, ted už je, definitivni po 2letech ve vztahu. I když jsme se to pokoušeli dát před 14dny do kupy. Přítelkyně mi oznámila v Sobotu, že už ke mě nic necítí. Nevím jak dál, nedokážu spat, nejím, mám chvilkové stavy třesu se, hodně mě to vzalo, jak z toho kolotoce ven. Jinak přítelkyně se strašne změnila. Nechci aby to vypadalo že ji chci nějak špinit, arogantni, nadřazená v obdobi 3měs. přestala se se mnou bavit! Zjistil jsem že bere deně 3-4kus. nejakych leku, v neoz.krab.pravděp. brufen, jinak o vikendu pila i 2láhve vína. Chtěl jsem ji pomoci! Pokud se diskuze rozvine, rozepišu se více! Stále mám kní city, Miluji ji!!!Jak to dostat ze sebe ven. Děkuji předem za rady, odpovědi!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1283
25.11.19 12:45

Ahojky, pokud to nedokážeš vstřebat, tak ji nech být. Úplně, nezajímej se o to co dělá a jak jí je. Ty si ten nejdůležitější. Někomu pomáhá chlastat a bavit se s přáteli, někdo čte knížky a naučnou literaturu, sportuje, někdo vyhledá odbornou pomoc. Svoji cestu si musíš najít sám a nezoufej, když to nebude trvat chvíli. :hug: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 13:01

Já si teď také procházím nepříjemným rozchodem po 10 letech vztahu, odešel k jiné i přes to, že mě před půl rokem požádal o ruku - před půl rokem se jeho nevěra provalila, 3/4 roku si sní jen psal, poté se viděli 2×, po tomto rozchodu ještě jednou, co vím. Chtěl čas, měsíc byl pryč a vrátil se právě s žádostí o ruku a s tím, že chce být semnou. No, vydržel to 5 měsíců a pak ji napsal k narozeninám a zase v tom lítal. Sliboval, že ji psát nebude, že názor nezměnil, ale bohužel nepřestal. Pořád se z toho nemohu vzpamatovat, hlavně proto, že ona dotyčná je vdaná, s manželem má dítě a bydlí 350km od nás. Prostě vztah, který nejspíš nikdy nevyjde, ale on i přes to odešel. Bude to měsíc a já se cítila a pořad občas ještě cítím jako ty. Nejvíce mi pomohlo zablokovat si ho na sociálních sítích. To jsem zvládla teprve před týdnem, ale neskutečně se mi ulevilo. Už jsem se nemusela trápit tím, kdy byl naposledy online a také tím, že když je online, tak mi nepíše. Jestli děláš to samé, sleduješ a čekáš, kdy napíše, tak si ji také zablokuj. A jak to dostat ze sebe ven, tak to bych také ráda věděla. Nejlepší je asi vyplnit všechen volný čas nějakou aktivitou a být minimálně času sám, aby si měl co nejmíň prostoru na přemýšlení. Já už si zde také založila diskuzi na tohle téma a každý radí, že to chce čas. Odžít si ten smutek a pak bude líp.

• Citovat
  • Nahlásit
2
25.11.19 13:02

Pokusím se, jinak strasně mě ponižovala, nechtěla se mnou už vůbec komunikovat, když jsem se ji na něco ptal, ani neodpověděla, nebo se sama sebe zeptala, zároven si i odpoveděla. Všechno viděla černě, na každeho utočila slovně, mě, rod. příslušníky, kolg. v práci vulgarně! Vše co bylo potřeba zajistil jsem do jejího bytu, spotřebiče, pomohl zaplatit dluhy! Pomáhal s dětmi (její z před. vztahu)Ptal jsem se jí jaké ma problémy, jak, mám ji pomoci! Jenom jsem slyšel nic! Nechápu to, proč!!!Ja kní pořad něco cítím!!!Rodiče mi říkali že bych mě vycouvat z takového vztahu, ja nechtěl, ona to udělala za oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 13:36

Ja kdyz sem se neocekavane rozesla se svoji prvni laskou v 18, tak jsem byla uplne rozervana na cucky, nejedla sem, nemyla sem se, furt mu volala, psala, ponizovala, mama rekla po tydnu ze to uz stacilo a sbalila me a vyrazily jsme k mori na 14dnu, na letisti mi vyhodila iphone a ja se vratila jako novy clovek, pak asi po pul ruce prilezl a ja ho s gracii odmitla.. fakt je nejlepsi nekam vypadnout bez mobilu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
8
25.11.19 13:49

Taky jsem si bolestivým rozchodem prošla (nedokázala jsem jíst, zažívala jsem strašlivý smutek a stres, pořád jsem jenom brečela, moc jsem ho chtěla zpátky a párkrát jsem byla tajně i před jeho bytem!). Nakonec pomohl čas, blokace na všech sociálních sítích i v telefonu a hlavně jsem veškerou energii (a že ji bylo :mrgreen: ) začala směřovat na koníčky a ono to přešlo!! A propos boží mlýny opravdu melou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8332
25.11.19 14:07

Jako podle toho co píšeš, tak buď rád že to ukončila. Podle mě tě jen využívala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
25.11.19 14:56

Ahoj, to chce cas. Taky jsem si tim prosel a za par tydnu to bude ok. ceka te nekdo lepsi a budes spokojenejsi.. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
25.11.19 15:08

Ahoj,
bude to znít asi blbě, ale chce to čas. Někomu to trvá déle, někomu chvíli, ale evidentně jste nebyli šťastní. Prostě to bude nějakou dobu bolet, ale přejde to :). Držím palce :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
25.11.19 15:30

Spal mezi vama mosty proste se chovej jako by byla „mrtva“, jak vsichni ostatni radi, smaz cislo, foky z telefonu, vechny veci ktere ti ji pripominaji dej do krabic a schovej je nekam do sklepa, hlavne nechlastej!!! Chod s prateli ven, venuj se rodine, najdi si nove konicky, chod do posilky, uc se treba novy jazyk, poznavej nove zeny ale nezacinej s nima zadny vztah, jen si zvysuj sebevedomi at vis ze je o tebe porad zajem, pracuj na sobe delej veci, ktere jsi vzdycky chtel delat a nemohl kvuli ni. A chce to proste cas a ver mi, ze za par mesicu budes rad, ze ses ji zbavil a nemusis uz nic s ni resit :) poslu ti video z youtube, ktere mi dost pomohlo vesmes obsahuje vse co jsem tu psal. Good luck zivot jde dal na svete behaji miliony holek nema cenu se trapit kvul jedne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
25.11.19 15:34
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
27.11.19 01:54

Chápu, jak ti je. Ale pokud ona se sebou nechce nic dělat, asi je jakákoliv pomoc zbytečná. Určitě se jí nevnucuj. Pokud jsi fajn kluk, tak ona po tobě pár chlapů třeba ještě vystřídá a pak zjistí, že jsi nebyl až tak špatný a třeba se ozve sama. Jinak na světě je plno ženských a pokud city nebyly vzájemné, nemá to smysl, akorát by ses trápil. Zkus na sobě trošku pracovat, třeba fitko, nový účes, nové oblečení. To ti zvedne sebevědomí a ženské z tebe ucítí, že nejsi nějaký zoufalec, což je sexy. A to by bylo, aby se nějaká fajn holka nenašla. A jinak mi při rozchodech pomáhalo, že jsem si vypsal špatné vlastnosti té holky a hned šlo „odmilování“ snadněji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
27.11.19 02:03

@taninaj Máš pravdu. Dříve jsem tomu nevěřil, ale karma fakt funguje. Chodil jsem dříve s několika slečnami z jisté seznamky a ty největší frajerky, které nevěděly, co chtějí a nebo chtějí jen sex (a přitom píší, jak chtějí vážný vztah, přitom si na těch seznamkách akorát masírují pošramocené ego), tak většina jich tam je dodnes. :D Jsem rád, že jsem z kolotoče netseznamek vypadl, ale přiznám se, že je to dost návykové. Nicméně i na netu se dá najít fajn holčina na vztah (můj kámoš má holku z netu a jsou spolu asi už 15 let a myslím si, že mají pěkný vztah).

Příspěvek upraven 27.11.19 v 02:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
27.11.19 02:18

@Ligerius Ahoj, asi ti moc neporadím, jen přidám svou zkušenost, mě bolel rozchod půl roku, po půl roce to samo odeznělo a začala jsem zase žít. Ale já jsem v tu dobu měla první dceru, ta mi dávala sílu a neměla jsem čas přemýšlet, ale bomba byla a je do teď, že ex přítel bydlí hned nad námi :roll: takže to bylo dost těžké, slyšela jsem, jak tam dupe, slyšela jsem, jak mluví.. Akorát ten rozdíl, že jsem od něho odešla já, protože mě mlátil, ale i tak jsem ho neskutečně milovala a doufala, že se změní, ale nestalo se tak, ba naopak se to zhoršovalo, kdybych neutekla, jednou by mě svoji ránou zabil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
27.11.19 02:24
@Anet 123 píše:
@Ligerius Ahoj, asi ti moc neporadím, jen přidám svou zkušenost, mě bolel rozchod půl roku, po půl roce to samo odeznělo a začala jsem zase žít. Ale já jsem v tu dobu měla první dceru, ta mi dávala sílu a neměla jsem čas přemýšlet, ale bomba byla a je do teď, že ex přítel bydlí hned nad námi :roll: takže to bylo dost těžké, slyšela jsem, jak tam dupe, slyšela jsem, jak mluví.. Akorát ten rozdíl, že jsem od něho odešla já, protože mě mlátil, ale i tak jsem ho neskutečně milovala a doufala, že se změní, ale nestalo se tak, ba naopak se to zhoršovalo, kdybych neutekla, jednou by mě svoji ránou zabil.

Hlavně, že už s ním nejsi ve vztahu. Odejít od něj bylo rozumné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat