Jak překonat depku, že jdu do práce?

Anonymní
21.8.20 17:56

Jak překonat depku, že jdu do práce?

Ahoj, potřebuju poradit, práce se blíží a mně je stále hůř. Jen přijde mail od šéfa, mám sevřený žaludek. Jak se od toho nějak oprostit? Nemám špatnou práci, nemám tam nějaké “trauma”, myslím, že podmínky mám víc, než dobré a rozhodně je to lepší job, než jsem kdy měla, ale co si budeme, všude je chleba o dvou kůrkách. Zkrátka se mi šíleně nechce, až na mě z toho padají smutky :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16738
21.8.20 18:15

Někdo mně říkal, že pokud se ti dlouhodobě nechce do práce a máš z toho depku, tak je nejvyšší čas ji změnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
21.8.20 18:15

Vzít si dovolenou nebo změnit práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1745
21.8.20 18:17

Po kolika letech se vracis z MD?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
21.8.20 18:18

To jdeš po dovolené, nebo jak? Že v pátek odpoledne, na začátku víkendu řešíš práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
21.8.20 18:23

Jak dlouho jsi byla doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 18:40
@P4ja píše:
Někdo mně říkal, že pokud se ti dlouhodobě nechce do práce a máš z toho depku, tak je nejvyšší čas ji změnit.

Já se obávám, že to bude jak říkal manžel - všude jinde mě to bude po chvíli štvát stejně. A je to fakt, evidentně je to nějaké mé nastavení :roll:. Přestanu si vážit těch pozitiv a víc vnímat ta negativa.

• Citovat
  • Nahlásit
2160
21.8.20 18:41

Pokud se ti nechce konkrétně do téhle práce, tak hledat novou. Pokud se ti nechce do žádné, tak leda se státi rentiérkou nebo vydržovanou manželkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 18:42
@alun-ka píše:
To jdeš po dovolené, nebo jak? Že v pátek odpoledne, na začátku víkendu řešíš práci.

Jojo, jdu po 3 měsících. Ale je fakt, že já toto mám i po dvou/třech volných dnech :zed: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3759
21.8.20 18:44
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju poradit, práce se blíží a mně je stále hůř. Jen přijde mail od šéfa, mám sevřený žaludek. Jak se od toho nějak oprostit? Nemám špatnou práci, nemám tam nějaké “trauma”, myslím, že podmínky mám víc, než dobré a rozhodně je to lepší job, než jsem kdy měla, ale co si budeme, všude je chleba o dvou kůrkách. Zkrátka se mi šíleně nechce, až na mě z toho padají smutky :oops:

Jeje ja se tesila do prace, ze jdu zase mezi lidi..doma bych se uz zblaznila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 18:46
@lilith1 píše:
Jeje ja se tesila do prace, ze jdu zase mezi lidi..doma bych se uz zblaznila :think:

To já si to doma vyloženě užívám - výlety, cesty kam jen to jde, kina, dlouhé spaní, přijde mi, že nejsem doma skoro vůbec :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
169
21.8.20 18:54
@Anonymní píše:
To já si to doma vyloženě užívám - výlety, cesty kam jen to jde, kina, dlouhé spaní, přijde mi, že nejsem doma skoro vůbec :lol:

Nechceš si třeba sehnat nějakou práci jen na poloviční úvazek? A doma být nemůžeš? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13633
21.8.20 19:10

Jinou práci, ja to takhle měla, tak jsem dala výpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3943
21.8.20 19:11
@lilith1 píše:
Jeje ja se tesila do prace, ze jdu zase mezi lidi..doma bych se uz zblaznila :think:

To je jako odpovědět na otázku: “toužím cestovat, jak to zařídit?” stylem: “ty jo, to bych nesnesla, já mám ráda sedět na zadku”. Zakladatelce to nepřinese naprosto nic, jen popíchnutí k tomu, aby se cítila ještě víc “divná”. Zakladatelko: jsem asociál, co je nesmírně spokojený sám se sebou. Netuším, co budu dělat po mateřské, nejspíš budu mít stejné pocity. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 19:19
@Čičorečka píše:
To je jako odpovědět na otázku: “toužím cestovat, jak to zařídit?” stylem: “ty jo, to bych nesnesla, já mám ráda sedět na zadku”. Zakladatelce to nepřinese naprosto nic, jen popíchnutí k tomu, aby se cítila ještě víc “divná”. Zakladatelko: jsem asociál, co je nesmírně spokojený sám se sebou. Netuším, co budu dělat po mateřské, nejspíš budu mít stejné pocity. Držím palce.

Ano, já si též myslím, že je to nějaký můj interní problém :lol:. Taky nejsem kdovíjak společenská, a ano, taky jsem ráda sama nebo s manželem :mrgreen:. Bohužel, prací to nebude, objektivně vím moc dobře, že to je jedna z nejlepších prací, jakou bych mohla mít, takže změna bude jen cesta k horšímu, spíš bych si to potřebovala nějsk vnitřně přenastavit :lol:.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama