Jak překonat ošklivý rozchod?

Anonymní
28.7.13 13:15

jak překonat ošklivý rozchod...?

Přeji všem hezkou neděli… a asi se omlouvám za muj negetivní výlev ale potřebuju to dostat ven ze sebe všechno pryč a slyšet názory lidí z venku, kterých se to netýká a pro které jsem cizí osoba, takže ke mě budou upřímný.
Před 14ti dny u mě proběhl rozchod s mým nyní již ex partnerem a proběhl hodně ošlivě.
ale je to dlouhý příběh plný špíny a já se ted pod nánosem informací a skutečností hroutím..je mi zle jak psychicky tak fyzicky.
Mám dcerku z bývalého vztahu…jsou jí nyní 3 roky. S nynějším ex parterem se kterým jsme se nyní rozešli jsem se seznámila na firemní akci a časem jsme se dali dohromady.Byl mezi náma věkový rozdíl 8let. Mě 33 a jemu 25.
Zamilovali jsme se a myslím že to bylo ze začáku krásný. Já byla a vlastně bohužel ještě asi pořád jsem zaláskovaná a…achjo.
každopádně hned na začátku prostě problém: přiznal se mi že to táhne nejen se mnou ale i s jinou pani.ale že miluje mě a že nevěděl jestli to s ním myslím vážně a ona chtěla. No tak jsem to zkousla a řekla že to tedy ne. že konec.tak to ukončil a byli jsme spolu.Pak běželo 6 krásných měsícu kdy jsme se ani nehádali a jen byli zamilovaný. plánovali svatbu a miminko.Byla jsem já i on štastný a moje dcera taky.
No jenže pak jeho otec…psychicky nemocný člověk začal na mě vyjíždět kdykoli jsem k nim přijela..vyvrchololo to tím že jsem kur… a píč…a děv… co má zas. dítě atd. a že mě schodí ze schodu. V tom šoku a všem jsem reagovala tak že at se na mě nezlobí ale že jestli chce být se mnou, tak at si vezme tažku a odstěhuje se kě me. měli jsme to stejně v plánu akorát se to stalo o dva měsíce dřív.
Tak se sebral a odstěhoval se. S otcem nemluvil asi měsíc. Pak zase začal a jeho matka ho stále vydírala že se zabije když se nevrátí domu atd. že to mezi náma není láska ale chyba a omyl. že je to špatně. že jsem stará.
nakonec se proti mě začal obracet i jeho tzv. kamarád co mu řekl:že jsem stará a že stejně jen hledám noumu co mi udělá dítě a bude mě živit. Tady bych jen podotkla, že pracuju od dceřiných 10měs. a živím nás sama. Práci jsem ex sehnala já neměl by ji a vzali ho do ní jen kvuli mě.
Bohužel tento rozkol s jeho kamarádem a jeho rodičema mezi nás vrazily klín který začal pomalu rozežírat náš vztah na částečky.
V unoru jsem zjistila že si našel nějakou 18ti letou nánu na internetu a vyspisuje si s ní jak je sám…nikoho nemá atd. Scéna a sliby že už ne.
Pak v celku pár měsícu klid..až do května kdy mi v hádce řekl, že si zaplatil dovolenou s kamarádama a s kamarádkou. že jednou v partě. No parta byl jeden pár a on s kamarádkou jako pár druhý. Strašně jsem brečela a jak nána ho prosila aby nikam nejezdil že ho hrozně miluju a že malá taky. A on že tedy ne, že nikam nejede a že to zruší. každopádně necelé dva týdny před tou dovolenou mi řekl že jede. Takže celou dobu lhal.
Dva dny před odjezdem vypukla hádka kdy mi asi už z nervu hráblo a zamkla jsme ho v bytě aby nikam nechodil že takhle se to nedělá že to snad musíme vyřešit. Samozřejmě odešel, ještě mě napadl a od té doby jsem jej neviděla.
každipádně ted měl dva týdny volno. jeden byl v italii s těma lidma a s kamarádkou a na druhý byl na dětském táboře..kam jsem měla jet i já a malá.
Bohužel stále pracuje ve stejné firmě jako já a 2× týdně ho musím vidět i když prostě nechci.
No a ted co jsem všechno zjistila během dvou týdný kdy tady nebyl.
Téměř celou dobu co byl se mnou odepisoval holkám na seznamkách a nabízel jim vztah a pomoc.fin. atd.Na badoo si dopisuje asi se sto slečnama pod dvacet - asi je lépe zmanipuluje - má tam že je nazadaný samozřejmě. Na amateři. cz hledá holky na sex a na vztah. všechno v době kdy jsme spolu byli.Na mě si stěžoval že jsem stará a že se chci usadit… že jsem proleželá matrace stará…
nyní si našel pani ještě o skoro rok starší než jsem já…to všechno během 14ti dnu co spolu nejsme.
A já? pláču, nejím…trápím se. nespím. nervama zvracím a nevím co mám dělat. dcerka je taky rozhozená.
prominte za anonym a za to že je to zmatené.
nevím jak se s tímhle vším vyrovant a jak to hodit za hlavu. že já jsem sama doma uřvaná jako želva a on už spí s jinou.
:nevim: :poblion: :,(
děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28.7.13 13:20

A to se kvuli takovému čůMákovi trápíš? 8o
Bud ráda že je pryč a nestresuj ještě to dítě. O takového bych si neopřela ani kolo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1057
28.7.13 13:21

Víš já myslím, že potíž je prostě ten věk, je mu 25, je nevyřáděný, chce si užívat sex i vztahy a možná mu došlo, že mít rodinu (+ plánovatí dítě) není to co teď chce. Proto to chování, proto hledal na internetu. Vliv jeho rodiny a kamarádů asi taky nepřidá. Tak asi ti tu všichni poradí pryč od něj, což je rozumné, a asi to nejlepší - pokud do dáte znovu dohromady bude se tohle podlě mě do nekonečna opakovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
28.7.13 13:25

Jasný jsi smutná, ale pro takovýho koko. a bych neuronila už ani slzu. Je sice mladší, ale zas to není žádný ucho, aby se takhle choval. Vyprdni se na něj a hotovo, hlavně nepiš že uvažuješ že by jsi ho vzala zpátky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
1259
28.7.13 13:26

Takový chudák ti za to nestojí :think:. Buď ráda, že už spolu nejste. Zkrátka někteří chlapi mají stále potřebu si hledat někoho nového ať už jsou zadaní nebo ne. Život s něma je utrpení. Myslím, že sám je to ještě nevyzrálý jedinec a buď ráda ušetříš si nervy a zklamání. Lidi se nemění naopak leda k horšímu..teď si nějakou dobu pobrečíš a jednou uvidíš budeš šťastná, že už spolu nejste.. :hug: Dala bych dcerku někomu na hlídání a vyrazila si ven s kamarádkama nebo kamkloiv ven teď je tolik možností když je venku tak krásně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
28.7.13 13:30

Nevyzrálý kretén a ta jeho rodina mi úplně normální taky nepřijde. Jako říct mi tchán, že jsem kráva a nevím, co ještě? :zed: :roll:

Buď ráda, že je pryč. Přijde lepší :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26550
28.7.13 13:30

Buď ráda, že jsi sama a nemáš s ním dítě. Začneš nový život bez tohohle parazita. CHvilku to bude trvat, ale bude zase dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4151
28.7.13 13:34

Už kyž jsi zjistila poprvé, že byl s tebou a nějakou ženskou, tak to byl jasný signál jaký je to člověk.
Můžeš být ráda, že jsi se ho zbavila. Nechápu tak rychlé plánování svatby a dítěte, ale tak to je tvoje věc. Buď ráda, že jsi zjistila, co je zač a že jsi si ho nevzala nebo s ním neměla dítě. Práci máš, máš zdravou dceru, vím, je to teď těžký, ale seber se a třeba někam s dcerou jdi. Myslím, že malé dítě nepotřebuje vidět matku na dně. To jí nedělej.
A zkus to brát jinak než tak, že tě opustil a spí s jinou atd. Celou dobu, co byl s tebou ti lhal, možná spal s jinýma atd., takže to dělal celou dobu, jen jsi to neviděla.
Kvůli takovému volovi se trápit? On se očividně netrápí, tak ty se pro něj taky netrap.
Vem dcerku a běžte se třeba vykoupat. Jsi máma, tak se seber.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30420
28.7.13 13:44

Já se ti teda divím, že ti takový kkt za to stojí :-O Neblázni, vykašli se na něho, seber dceru a valte si užívat spolu :-) :hug: Povznes se nad to a bude líp :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.13 13:45

Všechny máte pravdu je to šmejd ale tak strašně to bolí…zápasím s tím už dva týdny a stále ta bolest vyhrává. ještě toho člověka musím výdat 2× týdně v práci na poradě a nejde se tomu vyhnout.

• Nahlásit
  • Citovat
28.7.13 13:50

8o Buď ráda, že je pryč. Co to je za čů. áka! To ti nevadí, co vše ti udělal a jak o tobě mluvil? Byla bych odmilovaná hned. 8o :hug: Zní to jako klišé, ale najdeš si lepšího. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 13:54

Prosimte tohle hod za hlavu a pekne rychle. Byl to pekny vůl. Bud rada, ze to víš ted. Vymyšlené s s dcerou nejaky program a užívejte si sebe navzájem. Byl to blbec. Ženská okolo 30ti je pry nejhezčí :kytka: najdeš určitě někoho rozumného a lepšího. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 13:57
@Anonymní píše:
Všechny máte pravdu je to šmejd ale tak strašně to bolí…zápasím s tím už dva týdny a stále ta bolest vyhrává. ještě toho člověka musím výdat 2× týdně v práci na poradě a nejde se tomu vyhnout.

Byt tebou v tomto případe, ja jsem takova, ze bych si třeba udělala novy účes, koupila par hadriku a dala kašně najevo, ze me to netrápí :kytka: to je nejlepší na chlapy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4151
28.7.13 14:06
@Anonymní píše:

Přesně tak, souhlasím s Tamarou. Zajdi si třeba na masáž, na kosmetiku, ke kadeřnici atd. :dance:
A na poradu bych se vždycky vyfikla, aby viděl, že ti je bez něj dobře, že ho nepotřebuješ a že nejsi žádná stará matrace. :dance:
Chlapečkovi to pěkně dojde a uvidíš, jak mu bude vrtat v hlavě, že jsi tak hezky oblečená atd. a co je za tím. A klidně bych si našla nějakého kamaráda, který tě vyzvedne před prací, aby to tvůj ex viděl. :dance:
Ať si užije náctileté, ty už jsi dospělá žena se zdravou dcerou, prací a jsi samostatná. Neboj, najdeš si jiného, lepšího.
S kterým se budeš mít dobře. Jen prostě nic neuspěchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 14:10
@Maja25
@Maja25 píše:
Přesně tak, souhlasím s Tamarou. Zajdi si třeba na masáž, na kosmetiku, ke kadeřnici atd. :dance:
A na poradu bych se vždycky vyfikla, aby viděl, že ti je bez něj dobře, že ho nepotřebuješ a že nejsi žádná stará matrace. :dance:
Chlapečkovi to pěkně dojde a uvidíš, jak mu bude vrtat v hlavě, že jsi tak hezky oblečená atd. a co je za tím. A klidně bych si našla nějakého kamaráda, který tě vyzvedne před prací, aby to tvůj ex viděl. :dance:
Ať si užije náctileté, ty už jsi dospělá žena se zdravou dcerou, prací a jsi samostatná. Neboj, najdeš si jiného, lepšího.
S kterým se budeš mít dobře. Jen prostě nic neuspěchat.

Přesně tak! Je to vesměs to co jsem psala ja! :kytka: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama