Jak překvapit partnera, vztah stagnuje

1371
7.7.15 12:52

Jak prekvapit partnera, vztah stagnuje

Ahoj, potrebovala bych nejaky napad, jak ozivit vtah. S pritelem se milujeme, to ano, ale ted bylo rusnejsi obdobi a je to stereotyp.. Chci ho nejak prekvapit nebo potesit, stravit hezky cas jen my dva. Ale nevim co.. Chtela bych proste abysme si pripomenuli, proc jsme vlastne spolu jestli mi rozumite :) Co byste treba udelali vy, mame tu vetsi louku, tak me napadlo ze bysme se jako sli projit a na konci by byl takovy mensi piknik :D Ale nevim jestli to neni moc pro nactilete :D Diky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25357
7.7.15 12:56
@yasmine5 píše:
Ahoj, potrebovala bych nejaky napad, jak ozivit vtah. S pritelem se milujeme, to ano, ale ted bylo rusnejsi obdobi a je to stereotyp.. Chci ho nejak prekvapit nebo potesit, stravit hezky cas jen my dva. Ale nevim co.. Chtela bych proste abysme si pripomenuli, proc jsme vlastne spolu jestli mi rozumite :) Co byste treba udelali vy, mame tu vetsi louku, tak me napadlo ze bysme se jako sli projit a na konci by byl takovy mensi piknik :D Ale nevim jestli to neni moc pro nactilete :D Diky za rady

To teda není, je to supr, Ale na konci by měla být ještě koupačka. Ideálně někde sami na Adama (a Evu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
7.7.15 12:57

@yasmine5 znáš knihu Pět jazyků lásky? Asi je dobré vědět, co udělá radost parnerovi. Procházky a piknik milují hlavně ženy ;) Nebo se partnera zeptej, co by mu udělalo radost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
7.7.15 12:57

Piknik samotný ho asi z bačkor nevyzuje. Ale piknik na louce zakončeny kvalitním sexem asi jo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
7.7.15 13:01
@jakuve píše:
Piknik samotný ho asi z bačkor nevyzuje. Ale piknik na louce zakončeny kvalitním sexem asi jo :mrgreen:
:palec: tak přesně to jsem chtěla napsat :potlesk:
piknik je opravdu spíš ženská záležitost, ale pokud mu připravíš k jídlu něco co má rád a ktomu takovéto překvápko, tak si myslím že se mu to líbit bude
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
7.7.15 13:03

Koupacka by taky byla super, zvlast v tom horku ;) Ale museli bychom na bazen, tady zadny rybnik nemame, skoda.
Tu knizku neznam ale muze to byt zajimavy, no jemu by udelalo radost, kdybychom cely den byly u baraku a pracovali :? Vubec se nezastavi tak jsem chtela aby si nejak i odpocinul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
7.7.15 13:08

Ženský nemyslite pořád na ten sex :D Ale jo, uznavam, neco na tom bude :think: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
7.7.15 13:17

Pokud chceš, aby se pořádně odreagoval - zkus ho opravdu překvapit sexem, buď více dominantní a nebo naopak buď jeho hodná " holčička ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
7.7.15 13:30

@yasmine5 Projít v tomhle hicu po louce, jo? 8) :mrgreen: To bude!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
7.7.15 13:34

@Black Cat Tak nam to az tak nevadi, chodime po ni dost casto hlavne v létě, mame farmu a musime delat seno atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
7.7.15 13:34

Já bych to spíš viděla na víkend v klimatizovém hotelu nebo penzionu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
7.7.15 13:36

@yasmine5 Hmm, tak co podvečerní-večerní-noční koupačka na holáče? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
7.7.15 13:38

Piknik jsme podnikli jen jednou před osmi lety a do dneška na to s láskou vzpomínáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Thesis
7.7.15 16:59

Nedočítám, ale hned mě napadla romantická procházka s piknikem a spontáním divokým sexem :jazyk: :jazyk: To Vám to zaručeně oživí 8)

• Nahlásit
  • Citovat
7.7.15 17:08
@yasmine5 píše:
Ahoj, potrebovala bych nejaky napad, jak ozivit vtah. S pritelem se milujeme, to ano, ale ted bylo rusnejsi obdobi a je to stereotyp.. Chci ho nejak prekvapit nebo potesit, stravit hezky cas jen my dva. Ale nevim co.. Chtela bych proste abysme si pripomenuli, proc jsme vlastne spolu jestli mi rozumite :) Co byste treba udelali vy, mame tu vetsi louku, tak me napadlo ze bysme se jako sli projit ana konci by byl takovy mensi piknik Ale nevim jestli to neni moc pro nactilete :D Diky za rady

Zakončený sexem s tvojí kamarádkou, to by vztah mohlo oživit :think: Nebo ti jde jen sobecky o tebe? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama